Şimdi Ara

FOCUS GHİA GİZLİ ÖZELLİKLER (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
777
Cevap
29
Favori
457.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yardım için teşekkür ederim bu gönderdiğiniz bilgi kilometre göstergesinden edinebileceğim bilgiler sanırım.
    bir şey daha sorabilirmiyim acaba yol bilgisayarının kullanım özellikleri hakkında bilginiz varmı birde göstergenin yanında 2 tane lamba var onlar ne acaba.
    aslında bir kullanma kılavuzu linki felan varmı acaba
    saygılar teşkkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06hitaf06

yardım için teşekkür ederim bu gönderdiğiniz bilgi kilometre göstergesinden edinebileceğim bilgiler sanırım.
    bir şey daha sorabilirmiyim acaba yol bilgisayarının kullanım özellikleri hakkında bilginiz varmı birde göstergenin yanında 2 tane lamba var onlar ne acaba.
    aslında bir kullanma kılavuzu linki felan varmı acaba
    saygılar teşkkür ederim

kullanma kılavuzunu yani araç kitapçığını ford un sitesinden temin edebilirsin
  • yol bilgisyarını yanındaki ler buzlanma ve silecek suyu ikaz lambalrı olamsı lazım.
  • slm biz 2006 focus tdcı ghia aldık, ama dün otoyolda giderken 115 e cc lü ayarlamak istedim we on yazan tuşa bastım araba boştaydı ve bi süre sonra araba yawaşlamaya başladı cc araba boşta iken alışmıo mu yoksa bi sorunmu war bilgi werirseniz çok sewinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: manofmatch

slm biz 2006 focus tdcı ghia aldık, ama dün otoyolda giderken 115 e cc lü ayarlamak istedim we on yazan tuşa bastım araba boştaydı ve bi süre sonra araba yawaşlamaya başladı cc araba boşta iken alışmıo mu yoksa bi sorunmu war bilgi werirseniz çok sewinirim...

aktif ettikten sonra frene bastınız mı? frene bastığınız zaman devre dışı kalıyo
  • hayır hiç bişeye basmadım on tuşuna bastıktan sonra biraz bekledim hafif yokuşa gelince ibre azalmaya başladı bende boşta çalışmıo galiba dedim siz boşta denediniz oldumu?
  • araba boştaydı demişsin. kızma ama demek siteğdin araç viteste değildekn cc yi ayarladın sonra yavaşladıysa bundan doğal bir şey yok :D ama cc yi sabitledin vitese geçtin gaza basmadın araba yavaşladı diyorsan o da normal çünkü cc açıkken fren veya debraja basarsan cc devreden çıkar. e boştan vitese debraja basarak aldıysan oluşan olayda bir anormallik yok. tabi başka bir şeyi kasttetin ben yanlış anlamadıysam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa-T

araba boştaydı demişsin. kızma ama demek siteğdin araç viteste değildekn cc yi ayarladın sonra yavaşladıysa bundan doğal bir şey yok :D ama cc yi sabitledin vitese geçtin gaza basmadın araba yavaşladı diyorsan o da normal çünkü cc açıkken fren veya debraja basarsan cc devreden çıkar. e boştan vitese debraja basarak aldıysan oluşan olayda bir anormallik yok. tabi başka bir şeyi kasttetin ben yanlış anlamadıysam.

mustafa arkadaşa katılıyorum cc ancak araba vitesteyken devreye girer ve debraj yada frene bastığın anda devre dışı kalır. ve yanlış hatırlamıyorsam 60 yada 90 km hızın üstünde devreye giriyor sen birde bu şekilde dene yine olmazsa sorun var demektir

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanma_67 -- 5 Eylül 2010; 22:20:55 >
  • Çocuk Kilidi devrededir.kapı Mandalının alt kısmında kontak anahtarının gireceği bir yer ver.Kontak Anahtarını sokup sıfır Konumuna getirirssen sen şöför kapısını açınca tüm kapılar otomatik olarak açılır.Muhtemelen senin sorun ordadır.benimde başıma geldi
  • arkadaşlar bende 2008 focus var. Üzerinde 6000cd teyp var. Teypde arama tuşları mnevcut bluetooth bağlantısıyla telefon bağlamak mümkün mü bunlarda kurcaladım baya da bulamadım
  • arkadaşlar 2001 ghiam var. farları açan düğmeyi bastırarak sola çevirdiğimizde birşey yanması lazım. ama herhengi bir ışık yanmıor. neyin nesi o "P" işareti anlamadım. sis lambasında falan sorun yok. yanlış anlasılmasın yani.
  • O park lambası . anahtar araçta değilken O kısma aldığınızda sadece dış parklar yanar. ve ikaz sesi vermez soal alıp parkları yaktığınızda gösterge ışıklarıda yanar ve anahtar II konumunda olmazsa ikaz sesi verir
  • selam arkadaşlar ben yeni fordçulardanım forumun ilk on sayfasını okudum çokta işime yaradı.ama sizlere sorum olacak şöyle:
    bende 2001 ghia var hb.araçta atiker lpg var 2 ay önce aracı aldım ama aracın motor arıza lambası yanıyordu bu lambayı atikerde söndürdüler ve bir daha yanmaya başladı.servis bu lambanın tam olarak söndürelemeyeceğini söyledi.eğer doğru ise bu aracın gereçekten arızası varsa ben nasıl anlıcam.yada şimdi ne yapmam gerekli.:(
  • o düğme arka stop lambalarını sürekli açmaya yarar.park halinde özellikle gece kullanılıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: barho

selam arkadaşlar ben yeni fordçulardanım forumun ilk on sayfasını okudum çokta işime yaradı.ama sizlere sorum olacak şöyle:
    bende 2001 ghia var hb.araçta atiker lpg var 2 ay önce aracı aldım ama aracın motor arıza lambası yanıyordu bu lambayı atikerde söndürdüler ve bir daha yanmaya başladı.servis bu lambanın tam olarak söndürelemeyeceğini söyledi.eğer doğru ise bu aracın gereçekten arızası varsa ben nasıl anlıcam.yada şimdi ne yapmam gerekli.:(

o lamba yanık olduğu sürece arız olduğunda lambadan anlayamazsın ama aracı kullanırken muhtemelen anlarsın. çoğu lpg kullananlar arıza lambasının yandığını söylüyolar ama bende hiç yanmadı ocak ayında taktırdım lpg yi 9 ay oldu aşa yukarı ama hiç yanmadı yaklaşık 12000 km falan yaptım ve bu süre zarfında gerçek arızadan dolayı arıza lamnbası yandı arızayı yaptırdım söndü :) bi sıkıntı yaşamadım yani

• Bende de 2003 Ghia var.Geçen sene BRC son sistemi olan sequent 24 my-07 taktırdım.Şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım.Arıza lambası da hiç yanmadı.
  • LPG Lİ ARAÇLARDA BAZEN YANIYOR..KULLANILAN LPG YE GÖRE DEĞİŞİYOR..BAZEN OKSİJEN AZLIĞINDAN DOLAYI SENSÖR TARAFINDAN ARIZA VAR GİBİ IŞIK YAKILIYOR ARAÇTA..BİZDEDE YANDI GÖTÜRDÜK SORUN O SENSÖRLE İLGİLİYMİŞ..LPG ALDIĞINIZ YER ÖNEMLİ BU DURUMDA..
  • 2009 titanium tdci 'de yeni farkettim sert frene basınca (abs devreye girecek şekilde) 4lüler yanıyor 3 kez
  • arkadaşlar bu güzel forum için bilgi paylaşan herkese teşekkürler ama üzüldüm uzun üredir aktif değil gerci coğu bilgi aktarılmış ondan da kaynaklanıyor

benim size sorularımdan bir şu araç 2006 ghıa dizel

araç özellikler 1-2 viteste iken birden gaza yüklenince direksiyon sağa sola hızlı bir şekilde oynama yapıyor bu aracın dengesini sağlamak için bir özellik mi yoksa bir sorun mu

araçtaki sağ arka camı söför tarafından açıyorum ama kapatamıyorum acaba bir ayar problemi mi tuş problemi mi

araç otomotik kapıları kitleme işlemi yetkili sevisde yapılabiliyor mu

aux cıkışı var mı teyp de gözüküyor ama cıkışı var mı bilmiyorum varsa nerdedir

artı olarak soracağım önemli sorum şu benim araçım özellikle cukurlu yollarda cok fazla ses cıkartıyor arka bağajdan kotluklardan ön kolsoldan sanırım temiz diye aldımğım aracım biraz hor kullanılmış ama ilk defade ford kullanıyorum bu fordun kronik problemi mi yoksa benim araç mı hurda :)

şimdiden yanıt veren herkese teşekküler-

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.