Şimdi Ara

FOCUS DVD-NAVIGASYON-TV-BLUETOOTH (TAM UYUMLU) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
32.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ürün exclusive car dvd player olarak geçiyor.
    avrupa'da üretilmiyor, uzakdoğuda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadoww_man -- 20 Ağustos 2008; 8:13:03 >
  • navera.com.tr/

Banada birisi burayı verdi
    Her modele uygun bişiler var
    Ama 2001 modele olur mu bilmiyorum
  • shadowman arkadaşım banada fiyat hakında mesaj atabilirmisin, ben bunu getirtebilrsen alıcam
  • quote:

Orjinalden alıntı: YuriYunus

navera.com.tr/

Bu markanın Ford uyumlu cihazını ben gördüm. Hiç beğenmedim. Özellikleri güzel olabilir, Ama benim focusumdaki SONY bundan çok daha karizma duruyor inanın. Daha güzel cihazlar var buna bakmayın derim ben.
  • quote:

Orjinalden alıntı: @NTARES

quote:

Orjinalden alıntı: YuriYunus

navera.com.tr/

Bu markanın Ford uyumlu cihazını ben gördüm. Hiç beğenmedim. Özellikleri güzel olabilir, Ama benim focusumdaki SONY bundan çok daha karizma duruyor inanın. Daha güzel cihazlar var buna bakmayın derim ben.

Bunlar nasıl peki ?

http://www.audiosources.net/viewproduct.asp?id=832

http://www.witson.com/view_pro.php?id=1260

http://www.audiosources.net/viewproduct.asp?id=854

FOCUS DVD-NAVIGASYON-TV-BLUETOOTH (TAM UYUMLU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caglaraktas -- 9 Kasım 2008; 0:10:14 >
  • merhaba.bu ürünün fiyatı hakkında bilgi alabilirmiyim.
  • ewet güzel duruyo we nerden alabilirz...
  • 2006 tren focus cd çalar teyp mp3 calma ozellıgı varmı?Yoksa eklenebiliniyormu?

Bilen varsa yardımcı olursa cok hora geçer
  • Ghialardaki Sony de var. Onlardan alıp takabilirsiniz.
  • xcarlink denen olay güzel ama ben bugun aradım ford a uyumlu olanlar gümrükteymiş geliomuş fakat fiyatı 150 euro diolar çok çok fazla:S
  • trend lerde mp3 çalma ve ya ekleme yok..
    ancak sonradan aux girişi ekleme yeri var bn servisde eklettim oraya mp3 ünü veya işte başka bir aletini takarak o alette çalanı araçda dinleyebiliyorsun ya da duble din i değiştirceksin...
  • arkadaşlar merhaba konuyu hortlattım galiba.Ford focus 2001 model için bir türlü birebir uyumlu direksiyon kumandası calısacak dvd li navigasyonlu bir multimedia cihazı bulamadım bu konuda bana yardımcı olacak o değerli bilgilerinizi bekliyorum.teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerturka

arkadaşlar merhaba konuyu hortlattım galiba.Ford focus 2001 model için bir türlü birebir uyumlu direksiyon kumandası calısacak dvd li navigasyonlu bir multimedia cihazı bulamadım bu konuda bana yardımcı olacak o değerli bilgilerinizi bekliyorum.teşekkürler

merhaba
    1e bir uyumlu yok ama teyp boyutları uyan var sadece d.kumandanız çalışmaz cd mp3 çalar +radyo
    http://www.meka-shop.com/blaupunkt-ford-focus-mondeo-connect-transit-tourneo-orjinal-cdmp3-calar-p-821.html
    iyi günler
  • tekrar hortlatalım konuyu. Bu konuda bende mmerak ettim. Bendede f1 var be bende navigasyon alıcam. 2 din alanlar resimler ve montajını koyabilirseler çok makbule geçer
  • Piranha encore
  • Arkadaşlar Focus II'ye(2007), Navitech nx-212F model double din multimedia teyp taktırdım. Ürün daha yeni piyasaya çıkmış Çerçevesiyle birlikte cup diye oturdu. Navigasyon süper hemen bağlanıyor. Video özelliği de çok iyi altyazılı divx film dahi izliyorum. Ürünün hızı da gayet iyi en yakın zamanda resimleri ekleyeceğim.
  • Jeopardy J kullanıcısına yanıt
    Bende fiyat istiyorum .açıkçası ben bir tane buldum ikinci el.arıza yaptı.onuda yapacak yer bulamadım Antalyada.
  •  FOCUS DVD-NAVIGASYON-TV-BLUETOOTH (TAM UYUMLU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saitakın -- 16 Kasım 2016; 11:44:36 >
  •  FOCUS DVD-NAVIGASYON-TV-BLUETOOTH (TAM UYUMLU)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.