Şimdi Ara

Focus almak istiyorum ama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Egea yı satıp 2017-2019 model arası focus almak istiyorum ama 2. El fiyatları neden yükselmiyor. Sıkıntı mı var bu araçlarda ? 3-4 sene önce civicle, Corolla ile aynı fiyatlara olan focus şu an çok aşağılarda kalmış durumda. Ford strateji değiştirip ucuz mu yapmaya başladı yoksa başka birşeyler mi var çözemedim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yapayzeka037 -- 29 Mayıs 2023; 3:18:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ford artık ticari araç markası oldu. Yıllardır bireysel binek araç kullanıcı pazarı umurlarında değil. Bu millet fordu çok sevmesine rağmen satış ve üretim politikaları yüzünden binek araç satışı yok denecek kadar azaldı, yıllarca yok satan fiesta, mondeo gibi modeller bitti, focus ise filoya satılıyor genelde, o da bitecek yakında. Piyasasının düşme sebebi bunlardır. Yoksa C segmentinde en çok sevilen araçlardan biriydi

• 7 sene Focus 3.5 kasa kullandım rutin bakımları hariç 1 lira masraf açmadı bana.
    Sürüş keyfi çok iyidir.
    Akşam saat 8de ilana koydum aynı akşam saat 10 da sattım aracı.

• Focus satıp Egeaya geçtim. Aldığım zaman megane ile aynı fiyatlardaydı hemen hemen. Satarken 200k altına gitti. Piyasası neden bilmiyorum ama diğer araçlar ile aynı oranda yükselmiyor.

• Ford, hafif ve ağır ticari araçların haricinde yok gibi birşey piyasada.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bazı araçlarda kronik sorunu vardı ama genel olarak tutulmuyor işte . bana sorarsan bulaşma .

• Ford artık ticari araç markası oldu. Yıllardır bireysel binek araç kullanıcı pazarı umurlarında değil. Bu millet fordu çok sevmesine rağmen satış ve üretim politikaları yüzünden binek araç satışı yok denecek kadar azaldı, yıllarca yok satan fiesta, mondeo gibi modeller bitti, focus ise filoya satılıyor genelde, o da bitecek yakında. Piyasasının düşme sebebi bunlardır. Yoksa C segmentinde en çok sevilen araçlardan biriydi

• Focus çok yakıyor diyorlar ondan sanırım. Fluence kullanan akrabam focus aldı hemen geri satıp tekrar Reno aldı. Yakıt çok fark etti diyordu.

Misal Mondeo süper araba son kasası çok yakışıklı bence ama çok az satıldı çünkü aşırı yakıyor diye piyasası hiç olmadı.

• Ford'un yenileri pek yok ondan piyasası çok yükselmiyor Honda nin corollalarin yenileri daha çok piyasada ondan çok para etmiyor focus sana para kazandırmaz ama keyiflidir ama piyasası kötü satarken daha az koyar üstüne

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Parçası pahalı, servisi pahalı, emsal araçlara göre yakıtı fazla. yeni dizelleri dpf problemleri bitmiyor, ecoboosttan anlayan usta yok. daha sayayım mı :)

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt

Focus 3 kasada birçok motor seçeneği var. Hangi motor çok yakıyormuş?

• e30 m3 kullanıcısına yanıt

Tam tersi Ford servislerinin diğer markalara göre daha uygun fiyat verdiğini okumuştum. Şimdi siz tam tersini yazmışsınız. Verebileceğiniz bir örnek var mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.