Şimdi Ara

Focus 2 Volant yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler konu bulamadım o yüzden buraya yazıyorum.aracim 180 binde focus 2 1.6 TDCİ .sorunum şu geçen uzun yolda araba arızalandı tanımadığım bir yerde yaptırmak zorunda kaldım.aracin debrijayi gitti bilyadan olduğu söylendi ve şanzıman söküldü bilya degismisken baskı balata da degiselim dedi oradaki tamirci .ben de araçta kalkışta titreme olduğundan bahsettim ve volantta şüphelendiğini gerekiyorsa değiştirelim dedim.volantin arizalanmadigini sorunun baskı balata dan olduğunu söyledi ve baskı balata ve bilya değişti.daha sonra yola çıktık gideceğim yere ulaştım sonra geri dondum memlekete.kalkista titreme ve zor kalkma devam ediyordu.tamircime gittim ve volantin arızalı olduğunu mutlaka değişmem gerektiğini söyledi.simdi ben volant degistirirsem baskı balatayi bir daha değiştirmem gerekiyormu yeni baskı balatayla toplam 2 bin km yol yaptim.sadece volant değiştirmem de bir sorun olur mu?daha önce baskı balata bilya işçilik 1600 lira verdim şimdi işin içine volant giriyor iki işçilik iki bilya ve iki baskı balata masrafı mi yapacağım şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.