Şimdi Ara

Focus 1.6tdci 90 bgmi 109 mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 15 saat 15 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • muryq (5 mesaj) furkan713 (2 mesaj) ogzdrk (2 mesaj) ozeceze (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • mrb beyler 2008 1.6 trend x ford focus yarın bakmaya gidicem. 130 binde 27.500 e anlaştık. bel altı muhtelif yerlerde boya varmış sadece yani sizce fiyat uygun mudur?

|
    |
  • cevap yok mu ya :/
  • Başlıkta başka konuda başka soru sormussunuz.Bulabilirseniz 109luk olanı alın daha iyidir yakıtı çok farketmez.Almadan önce iyice baktırın.Bel altında muhtelif lafına sinir oluyorum.Nerde ne boyası var söyle işte bu satıcılar neden böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogzdrk

Başlıkta başka konuda başka soru sormussunuz.Bulabilirseniz 109luk olanı alın daha iyidir yakıtı çok farketmez.Almadan önce iyice baktırın.Bel altında muhtelif lafına sinir oluyorum.Nerde ne boyası var söyle işte bu satıcılar neden böyle

aslında bu fiyata bu arabayı bulmak zor toplam 15 bin liralık hsar kaydı varmış.kaput direkler tavan bagajda kesinlikle boya ve değşme yokturdiyor. ben binici olduğm için işime geldi bu araç
  • quote:

Orijinalden alıntı: muryq

quote:

Başlıkta başka konuda başka soru sormussunuz.Bulabilirseniz 109luk olanı alın daha iyidir yakıtı çok farketmez.Almadan önce iyice baktırın.Bel altında muhtelif lafına sinir oluyorum.Nerde ne boyası var söyle işte bu satıcılar neden böyle

aslında bu fiyata bu arabayı bulmak zor toplam 15 bin liralık hsar kaydı varmış.kaput direkler tavan bagajda kesinlikle boya ve değşme yokturdiyor. ben binici olduğm için işime geldi bu araç

15 bin liralık hasar kaydı olan araç alınmaz bence siz bilirsiniz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muryq

quote:

15 bin liralık hasar kaydı olan araç alınmaz bence siz bilirsiniz.

kazasız araç bulmak imkansız. kaputta bişey yoksa bakıcaz işte

• 15 bin lik hasar kaydı var diye alınmaz değil alınır ama ölü fiyatına :D 109 luk al. bende sabah babam iiçin 2006 modeline bakmaya gideceğim 125.000 de ama boyasını kazasını bilmiyorum baktırıcam 27.750 diyor pazarlık yapcaz

• focus 3 ama benim bakacağım

• birader focus 2 benim baktıgım, dayımda focus 3 var, kusursuz, focus 2 de 2.5 deviri geçmeden atağa kalmıyor,
    |
    |
    muryq kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• 2011 modelden önce Focus 3 yok. Mk2.5 denilen makyajlı var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    muryq kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.