Şimdi Ara

FMVP'sini Curry haketti ama Kd'ye verdiler...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gerçekten yazık,çok moralimi bozdu bu olay.

3 maç Curry ağırlık koydu,1 maç Kd ağırlık koydu sonuç olarak Kd'ye verdiler.

İşin tuhafı geçen sene bile finallerde Curry TD yaptığında Durant çok ağırlık koymasına rağmen Curry'e MVP diye sesleniyordu taraftar,bugün de aynısı oldu.Özetle ABD'deki GSW taraftarının gözünde tahtın sahibi Curry,fakat bu hiçbir anlam ifade etmiyor.

Zaten genel olarak NBA'de en çok forması satılan oyuncu da Curry,genel olarak çok seviliyor.

Curry'ye de aslında bunların hepsinin müstehak olduğunu düşünüyorum,0 ego ile süperstar olunmaz... Aha alırlar böyle tahtını.

Curry'yi çok severim fakat malın önünde gideni,sonradan gelen Kd'ye tahtını teslim etti kendi elleriyle,geçen sene de sırf yeni geldi ve FMVPsini çok istiyor diye durmadan desteklemişti KD'yi.

Not:Kd'den harbiden nefret ediyorum.Zaten 2016dan sonra bütün NBA zevkimin içine etti... Böyle adaletsiz bir takım da olmaz.Her takımda 1süperstar olmalı fakat artık her şey değişti gibi,Houston,Boston,Phile... LeBron da bu 3ünden birine giderse gene her şey net olacak.

Son olarak bu 4.maç 7yıldır izlediğim en zevksiz NBA finali maçıydı,3.setin başında maç bırakılır mı diyecem de bırakılırmış demekki.
    Curry'nin suratı inanılmaz düştü ödül KD'ye verilince,Curry'nin yerinde olsam başka takıma giderdim...Aç gözlü Kd OKCyi satıp geldi fakat hala gitmemekte ısrarcı.En başta göz koydu zaten Curry'nin tahtına,yılan dedikleri kadar varmış.

Baya daldan dala atladım saçmaladım ama çok sinirliyim mazur görün lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CA6EED738 -- 9 Haziran 2018; 7:6:43 >

• 4 maç toplam istatistik

Curry 110 sayı 24 ribaund 24 asist

Durant 115 sayı 43 ribaund 30 asist

Her ne kadar curry'nin kazanmasını istesemde hatta durant bile istese de

Durant haketti FMVP'yi.

Curry'nin double double'ı bile yok...Durant 1 double double 1 tripple double

yapmış...Üstelik 3.maçı gitti tek başına aldı curry yokları oynadı maçtan

sonra teşekkür bile etti.

Durant'i geç o boy ve fizikle öyle şutu ve atletizmi olan birini savunamazsın.

Curry'de ego 0 bir süperstar'a göre...tek sıkıntı durant'a takıma gel diyip

şu anki duruma göre yancı olması...Böyle giderse yine fmvp'yi durant alır curry

arkadan bakar takımın en önemli parçası olmasına rağmen.
  • İkisi de haketti yalnız Curry 3.maç ortalıkta yoktu. Durant ise her maç kötü bile olsa katkıda bulunuyor. Ben bu boyla bu kadar rahat şut sallayan başka adam görmedim. Bizim izleyici hakettiği değeri vermiyor adama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kevın durant egolu davranmayıp 4. maçta sayı bile atmadı curry fmvp olsun diye
  • Durant haketti. Player efficiency rating'de 4.5 puan öndeydi Durant.

Ayrıca Durant, 3. maçı tek başına kazandı ve o maç Curry çok kötüydü. Final serisine baktığımda kesinlikle Durant daha fazla haketti diyorum. Curry de mükemmeldi ama.
  • Aslında sezon başında Curry ve KD çekişmeliydi.Ortalarda KD çok azda olsa ara açtı ancak sizinde dediğiniz gibi bencede Curry haketti.Ayrıca KD nin ego konusunda aynı fikirde değilim.Çünkü bende KD nin Curry nin tahtına göz diktiği konusunda hemfikirim.Ancak bunuda biliyorumki KD nin katkısıda oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.