Şimdi Ara

FM18 | DS | Efsanevi Salford FC Kariyeri | 15 Sezon - 39 Kupa | Onur Tablosu Birinciliği! (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
342
Cevap
3
Favori
19.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FM18 | DS | Efsanevi Salford FC Kariyeri | 15 Sezon - 39 Kupa | Onur Tablosu Birinciliği!

- UEFA Şampiyonlar Ligi Genel Fikstür -

FM18 | DS | Efsanevi Salford FC Kariyeri | 15 Sezon - 39 Kupa | Onur Tablosu Birinciliği!

- UEFA Şampiyonlar Ligi Finali -

Yer: Cardiff GALLER
    Stad: Milenyum Stadyumu
    Kapasite: 78.000

FM18 | DS | Efsanevi Salford FC Kariyeri | 15 Sezon - 39 Kupa | Onur Tablosu Birinciliği!

- UEFA Şampiyonlar Ligi Son 6 Yılda Şampiyonluklar -

Şampiyonlar Ligini 4 sene üst üste kazanan tek takım olmayı başararak Real Madrid'in rekorunu kırmış olduk

- UEFA Şampiyonlar Ligi Tüm Rekorlar -

- UEFA Şampiyonlar Ligi Geçmiş Şampiyonlar -

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • FM18 | DS | Efsanevi Salford FC Kariyeri | 15 Sezon - 39 Kupa | Onur Tablosu Birinciliği!

- Genel Fikstür -

- İngiltere Premier Lig 2031/32 Sezonu Puan Durumu -

- İngiltere Premier Tüm Zamanların Rekorları -

15 sezonluk Salford kariyerimizin 10 sezonunu Premier Ligde geçirdik. 10 sezonda Premier Ligi 6 kere kazandık.
    Bu 10 sezonda inanılmaz rekorlara imza attık. Ligi en çok puanla kazanan takım olduk (105 puan)
    Bir sezonda en fazla galibiyet alan takım olduk (34 galibiyet)
    En uzun galibiyet serisini yakalayan takım olduk (22 maç)
    En uzun yenilmezlik serisini yakalayan takım olduk (55 maç)

- 2031/32 Sezonu Salford FC Genel Kadro -

- Oyun Durumu -

Kariyerimizi 16 Şubat 2018 tarihinde açmıştık. Bugün ise tarih 18 Haziran. Dile kolay tam 4 ay (120 gün)
    süren bir Salford City FC kariyerimiz oldu. Bu 15 sezonluk dönemde ne bir save load ne de bir editör kullanıldı.
    Ispatı alttaki ''Oyun Durumu''dur

Kariyerimiz oyun zamanı ile 32 gün, 23 saat 49 dakika sürmüş yani toplamda 791 saat 49 dakika

• --- Veda Vakti ---

Salford City FC benim için oyundaki bir takımdan çok gönül bağı kurduğum bir takım haline dönüştü.
    Gerek geçmişi, gerekse geleceği ile son 2 yıldır takip ettiğim bu takımı bundan sonra çok daha severek takip edeceğim.

Gelelim kariyerimle ilgili uzun uzadıya paylaşacaklarıma ve anlatacaklarıma.
    Ama öncesinde kariyerle ilgili son önemli noktaları paylaşarak görsellerin ardından bunları anlatmak daha doğru olacaktır.

- FM 2018'de En Dipten En Tepeye Ulaşılabilecek En Büyük Başarı -

Evet bunu Salford FC gibi bir takımla İngiltere liginin 6.liginden başlayıp 15 sezon sonunda başarmak benim içinde büyük süpriz oldu.
    Futbol menejerlik oyunlarını 20 yıldan fazladır oynayan biri olarak şunu çok rahat söyleyebilirim ki hayatımın en güzel ikinci kariyeri oldu.
    Bana bu yolda yorumlarıyla destek olan HADERSLEV ve Sensei İtachi nickli kullanıcı arkadaşlarıma ayrıca teşekkür etmek istiyorum.
    Kariyer anlatmak, paylaşmak gerçekten yorucu ve zaman alan bir iş. Ve paylaşılan kariyerlerin takip edilmesi sevindirici olduğu kadar
    yorumlarla destek olmak çok daha motive edici bir unsur. Bu yüzden başta bu iki arkadaş olmak üzere kariyer boyunca yorum yazan diğer tüm arkadaşlara
    teşekkürü bir borç bilirim. Sağolun varolun FM sever dostlarım

- Tarihin Gelmiş Geçmiş En Büyük Menejeri -

- Salford City FC 15 Sezonluk Kariyerin Genel İstatistikleri -

15 sezonluk kariyerimizde oynadığımız 883 maçla noktayı koyduk. 883 maçta 645 galibiyet 104 beraberlik ve 134 mağlubiyet aldım.
    883 maçta 2,552 gol atarken, kalemizde 996 gol gördük.
    Galibiyet kazanma oranımız ise 883 maçta %73!

- Salford City FC 15 Sezonluk Kariyer Geçmişi -

- Salford City FC DS ile 15 Sezonluk Kariyerde Kazandığı Tüm Kupalar -

15 sezonluk destansı kariyerimizin anlatımında sonuna geldim. Ancak kariyeri merak edip devam etmek isteyen veya derinlemesine
    analiz etmek isteyenler için alttaki linkte save dosyasını yüklemiş bulunuyorum. Dosya boyutu 200mb'dir.
    İndirdiğiniz dosyayı belgelerim içinde yer alan Games'in içerisine atmanız gerekmektedir.

Önemli not: Games içirisinde size ait olan config dosyasının yedeğini almanızı tavsiye ederim.

Yükleme linki; http://www.mediafire.com/file/5sw1icmep5xs26n/2.7z/file

- Salford City FC 3-4-3 Taktiği -

15 sezonluk kariyerimizde kullandığımız taktik.

Yükleme linki; http://dosya.co/rcxpektsc0t6/DS_3-4-3.fmf.html
  • Dün 13 sayfa bugün 3 sayfa okuyup bir çırpıda bitirdim, tek nokta dahi atlamadim. Tebrik ederim, oyunu hiç oynamadim, hiçbir FM oyununa play demişliğim yok ama okurken büyük keyif aldim. Teşekkürler.
  • Vay be bunu da yapabilir mi acaba diye düşünürken yaparsa The Stig yapar dediniz resmen tebrikler. Kaç tane kupa kazandığınızı sayamadım bile en iyisi teknik direktörlüğe başvurunAzerbaycanda sırf fm oynadığı için bakünün altyapı takımına konulan adam için ne düşünüyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazen soruyorum kendime ben bu oyunu neden oynuyorum diye
  • Boylesi guzel bir kariyer ancak bu sekilde harika bitirilebilirdi. Seni cani gonulden kutluyor ve tebrik ediyorum hocam.

• Hepsini okudum. Tebrik ederim! Olağanüstü bir başarı.
  • @ Surfing with the Alien @Sensei İtachi @Burak_1912 @Haderslev @ggreyhame

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim beyler sağolun
  • Nutkum tutuldu gerçekten tebrik ederim bir çırpıda okudum. FM kariyeri güçlü takımları alıp şampiyon olamayınca çıldırıp oyundan sıkılmaktan ibaret biri olarak gerçekten hayranlık duydum. Büyük özveri:))
  • Tebrikler dostum
  • tebrikler hocam gayet güzel olmuş imrendim :)
  • @Ss4Gogeta, @Darkspawnn, @adnr Yorumlarınız için teşekkür ederim, sağolun
  • 2 saattir falan kariyer hikayenizi okuyorum :) şu an bitirdim. taktiğinizi merak ettim baya. sadeece bir tahminim var ileride ki üç forvete yaratılık özgürlüğünü sonuna kadar verip orta da da fırsatçı golcüyle işi bitiriyor musunuz ? forvetlerden çok fazla verim almışsınız hep orta sahaların falan skora katkısı yok denecek kadar az. hocam bide bir sezonu ortalama kaç günce bitiriyorsunuz günlük kaç saat oynama ile. son oalrak ta merak ettiğim bir konu transferleri tek tek inceleyip mi alıyorunuz yoksa fm scout falan gibi bir program mı kullanıyorsunuz. jack redshaw babamız salford evimiz :). taktiği açıp inceleyemedim fm 18 olmadığı için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi declan43 -- 11 Temmuz 2018; 12:14:27 >
  • @declan43 3 forvette tam forvet. Sağ ve Sol forvet merkezdekinden farklı olarak aslında iç forvet gibi oynuyorlar. Daha fazla hücuma çıkıp, araya ve koşuna yoluna atılan toplarla etkili olmak asıl amaç. Diğer görevleri topu çizgiye taşıyıp orta açmak. Taktiğin genel şablonu 523 yada diğer deyişle 343 de denebilir. Orta sahaların amacı top kapıp hızlı şekilde ilerdeki 3'lüyle topu buluşturmak. Fakat sol içte oynayan orta saha (mezzala) hücumda 18'in dışında uzaktan şutlarla etkili oluyor. Bunun dışında zaten beklerde bindirmeler yaptığı için hücum anında aslında 6 kişi ile hücum yapıyoruz.

Bu kariyer için konuşmak gerekirse 4 ay süren bir paylaşım oldu yani 120 gün. Ortalama çıkarmak gerekirse 8 günde 1 sezonu bitirmişim diyebiliriz. Tabi bunu günde en az 3 saat oynayarak yaptım.

Transferlerimi tek tek inceliyorum. Hem oyun içi gözlemciliğinden yararlanıyorum hemde genie scout programı kullanıyorum. Bir mevki için en az 20 oyuncu belirleyip oyun içi gözlemcilerimede gözlendirip en beğendiğim son 10 oyuncuyu fiyat sorarak almaya yada kiralamaya çalışıyorum.

Jack Redshaw ve kalecinin ismi şimdi aklıma gelmiyor Salford'un en iyi 2 oyuncusu kesinlikle, hatta o ligin. Takımın geçmişi ve güncel durumu ilerisi için çok büyük bir umut kaynağı.

Kim bilir belki 10 sene sonra Premier Ligde Salford'u görürüz
  • Takdir ettim hocam güzel kariyer olmuş
    Ben de skybet league two takımlarından accrington stanley ile sizin gibi gönül bağı kurdum fm 2008 den beri hala daha oynuyorum :)

Bu sene gerçekte de şampiyon olduk hatta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Candarr77 -- 5 Eylül 2018; 22:39:14 >
  • @ Candarr77 Güzel yorumun için teşekkür ederim FM'de kariyer yaparken bir kaç takımla gönül bağı kurmak içten değil açıkçası.
    Salford benim için bunlardan sadece 1 tanesi oldu. Accarington'da sevdiğim bir kulüp

Salford'u ilerleyen yıllarda güzel şeyler bekliyor açıkçası, yönetim gösterdiği bu başarılı performansı sürdürürse 4-5 sene sonra League 1 yada Championship'de görmek işten bile olmaz
  • - The Stig - kullanıcısına yanıt
    Hocam sizde gorunce takımı inceledim de son kadrosu championship klasmanında forvet vs var kadrosu o lige göre cok iyi sahipleri de manu dan genelde para akıtıyolar sanırım

Rahat yükselirler herhalde :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Valla usenmeyip tekrar bastan okudum. Kesinlikle gordugum en efsane kariyer

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.