Şimdi Ara

FM16 | Chester FC | Destansi bir kariyer, huzunlu son (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
1
Favori
11.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yldrMhtp
    Hocam eline sağlık, paylaşımların devamını bekliyoruz.

Eyvallah

Yarın kısmetse kaldığımız yerden devam edecem paylaşmaya, bu aralar işle ilgili biraz yoğunluğum var. Pek fırsat bulamıyorum.
  • Hocam soluksuz okudum gerçekten heyecanlı gidiyormuş olaylar. Ben de arkadaşlarla online ligimizde Beşiktaş ile sürünüyorum. Ağzımın suyu aktı özellikle Wilshare transferinden sonra. 3.sezondayız ve takım çok rezalet ilerliyor. Özellikle son transfer sezonu neredeyse herkesi kaybettim ve yerlerini dolduramadım. Kendi feda dönemimi kendim getirdim. Kadrom şu halde bakın da biraz da sizlerin gözleriniz dolsun

FM16 | Chester FC | Destansi bir kariyer, huzunlu son

Edit: Yedeklerde Tolgay, Lex Immers falan var ama özellikle immers kariyerimin en kötü transferi. Aceleye geldi direk aldım, çok ucuza aldım ama elimde kaldı. Jimmy durmaz bu sezon az biraz iyi, Kerim frei sakatlandığı için bu gereksiz dizilişle oynuyoruz kovulsam da küçük takıma geçsem diye bekliyorum ama kulüp önceki 2 sezondan dolayı bir hayli güveniyor ama bu sezon fena ortada kalacağız. Gs'deki arkadaşım 2 sezondur şampiyon. Diego rolan'ı 30 milyon euroya aldı, adam leblebi gibi gol atıyor. Ama takım borçta, ufaktan batacak. Fenerdeki arkadaş son sezonu 12'inci bitirdi. Ben ilk sezon 5'inci, ikinci sezon 2'inci bitirdim. Ağlayacağım sanırım

Kulübün dayanacağı Onur Kıvrak ve Mehmet Ekici de olmasa çoktan istifayı basmıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selami Şahin 1.6 ie -- 6 Şubat 2016; 13:38:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim kullandigim taktigi oneririm.. en kotu sezonu 2.likle bitirirsiniz, garantisi veriyorum..

Taktikle ilgili gerekli bilgiye DS 4 3 3 Rhino konula taktikten ulasabilrsin..

Kullan pisman olmazsin.. ;)

Gerekli transferleri yaparsan diger sezon sampiyonluk garanti senindir ;) bu konuda da iddaliyim..

Ama mutlaka gerekli transferleri yapmalisin..

Taktikteki en onemli adamlar beklerdir..

Sol ve sag beke cok iyi 2ser tane adam almalisin.. banko ve yedek olarak..

•  FM16 | Chester FC | Destansi bir kariyer, huzunlu son

- İlk Yarı İtibarı ile Genel Fikstür -

- İlk Yarı sonunda oluşan Puan Durumu -

Ligin yeni takımı olmamıza rağmen ilk sezonda inanılmaz bir performans gösterdik.
    Sancılı süren bazı maçlarda arka arkaya aldığımız beraberlikler ve mağlubiyetler biraz moralimizi bozsada,
    hemen toparlanmasını başardık. Maalesef evimizde hiç beklemediğimiz puan kayıpları yaşadık.

5. Haftada Sunderland maçı ile başlayıp 17. Haftaya kadar oynanan Aston Villa Maçına kadar evimizde 1 galibiyet dahi alamadık.
    İçerde oynadığımız bu 7 maçtan bu kadar kötü performans göstermemize rağmen, deplasmanlarda ise resmen fırtına gibi estik.

- İlk yarı sonunda oyuncularımızın gösterdiği genel performans -

Sezonun bu ilk yarısında tartışmasız en iyi performans gösteren oyuncuları İgor Zhurakhovskyi, Nicolas Pringles ve Will Hughes oldu.
    Büyük umutlarla takımımızın belkide en çok etkili olmasını beklediğimiz oyuncusu Jack Wilshere ise sadece 1 maçta ilk 11 oynayabildi.

Bunun nedeni henüz sezon başında hazırlık maçında 2 ay sakatlanması olmuştu.
    Sakatlıktan döndükten sonra 1'i ilk 11'de, 2'si ise sonradan oyuna girerek, sadece 3 maçta bize katkı sağlamaya başlamıştı ki!
    Bu seferde bizi yerle bir eden o haber geldi. Ayak bileği kırılan Jack Wilshere bu seferde 3 ay daha sahalardan uzak kalıyordu.

Yönetimle istişare edip Ocak ayında satılmasını istedim. Fakat ne yönetim nede Jack Wilshere bunu kabul etti.
    Takımın en çok maaş oluncusu alıp belkide 11'de oynayan 4 hatta 5 oyuncunun toplam aldığı maaşı tek başına alan Jack'i
    bu şekilde 3 ay daha bekleyemezdim.

Bu yüzden ne yapıp edip Ocak ayında onu satmaya karar verdim. Eğer satamassamda kesinlikle sözleşmesini fes edeceğim.

• Ligin yeni ekibi olmamıza rağmen performansımız harika. İlk 2'de yer alıp Premier Lig'e yükseleceğimize inancım tam
  • quote:

Orijinalden alıntı: -The Stig-

Benim kullandigim taktigi oneririm.. en kotu sezonu 2.likle bitirirsiniz, garantisi veriyorum..

Taktikle ilgili gerekli bilgiye DS 4 3 3 Rhino konula taktikten ulasabilrsin..

Kullan pisman olmazsin.. ;)

Gerekli transferleri yaparsan diger sezon sampiyonluk garanti senindir ;) bu konuda da iddaliyim..

Ama mutlaka gerekli transferleri yapmalisin..

Taktikteki en onemli adamlar beklerdir..

Sol ve sag beke cok iyi 2ser tane adam almalisin.. banko ve yedek olarak..

O kadroyla olacak gibi değildi, ligde ilk 4 maçtan sadece 1 puan aldık. Avrupada da dinamo zagreb'e 2-0 kaybettim ilk grup maçında. İstifamı verdim, sizin rhino taktiğinize yatkın bir takıma geçeceğim iş boş olduğunda. Sezon başı İnter'den teklif geldi, arkadaşları ligde yalnız bırakmayım diye gitmedim, keşke gitseymişim

Konunuzu kirlettim kusura bakmayın, iyi oyunlar, kariyerinizi takipteyim

• @Brogba ; inşallah hocam. valla bu kariyerde ilk defa gerçekten emin olamıyorum.. Çok dişli takımlar var çünkü.. Kimin kimi yeneceği belli olmuyor.. Lig liderini gidip deplasmanda 3-1 yenerken 7 hafta kendi evimizde galibiyet bile alamıyoruz..

Taraftarımızın inancı bizim en büyük moralimiz.. Umarım sezon sonunda istediğimiz, hak ettiğimiz yerde oluruz.

@Anarchist. ; estağfurullah hocam. ne kirletmesi, yardımcı olabildiysem size ne mutla bana.. Fenerbahçe ilede aslında uyumlu bir hale getirebilirdiniz, keşke istifa etmeseydiniz.

GS ile ben deneme sezonunda bile sneijder'i orta sahada, umutu forvette kullandım. Yasin'i, Olcan'ı bile sahte forvet kullandım.. İllede role uygun olacak diye bişey yok. Bireysel antremanlarla bu yatkınlığı artıradabilirsiniz..
    Neyse yeni maceranızda size başarılar..

• Online oynadığımızdan gsde ve fbde arkadaşlarım var, bakalım uygun iş kovalayacağım, size de başarılar premier lig yolunda

• quote:

Orijinalden alıntı: Anarchist.

Online oynadığımızdan gsde ve fbde arkadaşlarım var, bakalım uygun iş kovalayacağım, size de başarılar premier lig yolunda

eyvallah hocam.. valla son 6 haftaya girdik.. birazdan konuyu güncelliyorum.. sizede başarılar dilerim

- Ligde 40 Hafta Sonunda Oyuncu Performansları -

Jack Wilshere'nin 5 aylık sakatlığının ardından sonunda takıma katkı vermeye başladı.
    Ocak ayında beklediğim transfer teklifleri gelmeyince ve kendiside iyi bir form yakalayınca satmaktan vazgeçtim ve takıma monte ettim.

Fakat son 6 haftaya girdiğimiz bu günlerde, takımımızın iskeleti durumunda olan 5 oyuncu sakat.
    Bu isimler Trani (Forvet), Willock (orta saha), Papel (bu sezonun yıldızı en önemli forvetimiz), Igor (orta sahamızın dinamosu) ve Defansımızın bel kemiği Ralf Emig..

Son 6 haftada rakiplerimiz;
    41. Hafta liderlik için çekiştiğimiz Aston Villa
    42. Hafta 3. sıradan bizi takip eden Cardiff City
    43. Hafta eski gücünden uzak fakat Play-Off potasını kovalayan Middlesbrough
    44. Hafta 7.sırada bulunan ve Play-Off'u kovalayan Leicester City
    45. Hafta ilk maçta bizi 3-1 ile geçen ve Play-Off için mücadele eden Huddersfield Town
    46. Hafta Ligde kalma savaşı veren Ipswich Town

Bu zorlu 6 haftayı inşallah alnımızın akıyla atlatıp, tek bir amaç için uğraştığımız yere, yani Premier Lig için direk vizeyi alacağımızı umuyorum.

• Ligin sakatlık tablosunda da zirvedeyiz. Takımda bu kadar sakat olması üzücü. Özellikle de Papel'e ayrı bir üzüldüm
  • yoğun olduğum için mesaj yazamıyorum ama takipteyim yazmayı bırakma hocam.
  • Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar..

Birazdan kalan 6 maçı oynamaya başlayıp ilerleyen saatlerde 4.sezonu bitiriyoruz hayırlısıyla..
  • hocam 15 yaşındaki oyuncuları aratınca bulunamadı diyor bunun sebebi nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 11numara

hocam 15 yaşındaki oyuncuları aratınca bulunamadı diyor bunun sebebi nedir?

Bir ss alirsan cok daha iyi yardimci olabilirim.. ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: -The Stig-

quote:

hocam 15 yaşındaki oyuncuları aratınca bulunamadı diyor bunun sebebi nedir?

Bir ss alirsan cok daha iyi yardimci olabilirim.. ;)

sorunun sebebini anlayamadım ama yeni oyun açınca düzeldi ilginize teşekkürler.

edit:4.sezon bitirebildiniz mi hocam durumlar neler?
    bende aydınsporla süperlige çıktım az önce rhinoyla
    ama ne yalan söyliyim 1.ligde çok zorlandım ilk yarı sonunda 7.liğe kadar düştüm hemen devre arasında eksik gördüğüm yerleri alel acele transferlerle düzeltmeye çalıştım 3.olup playoffla çıkabildim sanırım yeterli transferleri yapmamıştım sene başında.
    bir iki şey sormak istiyorym bu geniede küçük kulüpken oyuncuların bizi beğenip beğenmeyeceğini anlayabileceğimiz bir yer var mı hepsinden arka arkaya red almak insanın psikolojisini bozuyor
    son olarak milii takımımızı yönetmek istiyorum menajerlik seviyem en üst seviyem ama terim kovulduktan sonra ilgilendiğimi söylememe rağmen takmadılar resmen bu işin yolu yordamı nedir?
    konuyu baltaladım kb.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 11numara -- 8 Şubat 2016; 16:42:49 >

• quote:

edit:4.sezon bitirebildiniz mi hocam durumlar neler?
    bende aydınsporla süperlige çıktım az önce rhinoyla
    ama ne yalan söyliyim 1.ligde çok zorlandım ilk yarı sonunda 7.liğe kadar düştüm hemen devre arasında eksik gördüğüm yerleri alel acele transferlerle düzeltmeye çalıştım 3.olup playoffla çıkabildim sanırım yeterli transferleri yapmamıştım sene başında.
    bir iki şey sormak istiyorym bu geniede küçük kulüpken oyuncuların bizi beğenip beğenmeyeceğini anlayabileceğimiz bir yer var mı hepsinden arka arkaya red almak insanın psikolojisini bozuyor
    son olarak milii takımımızı yönetmek istiyorum menajerlik seviyem en üst seviyem ama terim kovulduktan sonra ilgilendiğimi söylememe rağmen takmadılar resmen bu işin yolu yordamı nedir?
    konuyu baltaladım kb.

Dün gece 4.sezonu bitirdim ama görselleri henüz hazırlama vaktim olmadı. Bu akşam düzenlemeleri yapıp konuyu güncelleyecem kısmetse..

Genie'de oyuncuların gelip gelmeyeceklerini görme gibi birşeyden valla benimde haberim yok. Keşke olsa, belkide var ama benim haberim yok.
    Benim aslında isteğim teklif ettiğimizde gelebilecek oyuncular maviyle falan belli olsa böylelikle bizde oyuncu aramakla uğraşmasak ne güzel olur.

Bende hemen hemen 20 tane futbolcaya teklif yapıyorum gelenler maksimum 4 yada 5 oluyor

Türkiye milli takımının anlamadığım bir problemi var.. Daha önceki yaptığım kariyerimde bana Fransa, Meksika, Arjantin ve Belçika gibi ülkelerden milli takım için teklif gelmişti. A milli takımımızın başında o kariyerimde Tugay Kerimoğlu vardı
    Onun istifa ettiğini görünce ilgilendiğimi falan söyledim. Aldığım cevap benim popülaritem (popim) düşükmüş, by yüzden beni düşünmüyorlarmış.

Ve Angelov yönetimindeki Chester bir mucizeyi gerçeğe dönüştürmüş,
    4 sene üst üste Şampiyon olarak artık Premier Lig'teydi!

Ve muhteşem geçen 4 sezonun ardından nihayet hedeflediğimiz yerdeyiz artık.
    Bu kadar kısa sürede Premier Ligi görmeyi bekliyordum desem, yalan söylemiş olurum.
    Championship'te zorlanacağımı ve 2 sezonda çıkabileceğimi düşünüyordum.

Fakat sezon başında yaptığımız muthiş transferlerin bunda çok büyük etkisi oldu.
    Ama bu transferlerden daha çok elimizdeki oyuncuların üstün performansından bahsetmek daha doğru olacaktır.

İlk hedefimiz olan Premier Lige yükselmeyi artık başardığımıza göre sırada iki amacımız kaldı!
    Birincisi ve en önemli görevimiz olan Premier Lig şampiyonluğu!
    İkinci ve kariyerimizi tamamlayacağımız son hedef, Avrupa Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu!

• Chester halkı sokaklara döküldü. İnsanlar bu muazzam başarının sırrının teknik direktör Angelov olduğunu söylüyorlar ve çılgınlar gibi "İmparator Angelov" nidalarıyla Chester meydanlarını inletiyorlar.

Chester Belediyesi Kent Meydanı'na konser alanını hızla kurup meydanı şenlik meydanına çevirdi .

Ana caddeler konvoylar sebebiyle tıkanmış durumda .

Bir grup taraftar, "TheStig Kardeşler Yapı İnşaat"tan almış oldukları çimento torbalarını el arabalarına yükledikten sonra Chester Stadı'nın önüne geldi ve Angelov'un heykelinin yapım çalışmalarına başladı .

• Hehehehe :D kardesim allah iyiligini versin :)

Valla oyle bir gaza getirdin ki beni tura mi ciksam diye dusunmeye basladim :) hehehe

Gecenin 12sinde elimde bir kupayla ortaligi inletesim geldi :)))

Premier lig hazirliklari son surat devam ediyor.. Uyku bastirmassa gorselleri hazirlayip paylasim yaparim kismetse..

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.