Şimdi Ara

FM16 - Angelov ile ilk kariyerimiz - (Kariyer Bitti) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
298
Cevap
4
Favori
9.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -The Stig-

quote:

Orijinalden alıntı: Burjuva9
    Başka teklifler var mı?? Liverpoola ısındın mı bir de kalma ihtimalin nedir?? Hangi takımdan teklif gelirse direk gidersin? :D

Şimdilik bu ikisi benle ilgilendiğini söyledi. Barça ile masaya oturduk görüştük. Porto yöneticileri geldi, Citröen dedim kovdum.

Açıkçası barcelona ne kadar heyecanlı olur orası tartışılır.Liverpooldan da soğuduysan o zaman istifanı ver önüne bak gelen teklifleri değerlendir derim başkan
  • quote:

Açıkçası barcelona ne kadar heyecanlı olur orası tartışılır.Liverpooldan da soğuduysan o zaman istifanı ver önüne bak gelen teklifleri değerlendir derim başkan

valla bende tam onu düşünüyodum, birinin gazı gerekti, sağol

Şu uefa şeysinide paylaşıp, oyuna girip istifa mı verecem. Bakalım kimlerden ne teklifler gelecek
  • quote:

quote:

valla bende tam onu düşünüyodum, birinin gazı gerekti, sağol

Şu uefa şeysinide paylaşıp, oyuna girip istifa mı verecem. Bakalım kimlerden ne teklifler gelecek

Ne demek çorbada bizim de tuzumuzun olması güzel

•  FM16 - Angelov ile ilk kariyerimiz - (Kariyer Bitti)

- Çeyrek Final -

FM16 - Angelov ile ilk kariyerimiz - (Kariyer Bitti)

- Yarı Final -

- Final -

- 2016/2017 Sezon Sonu Fikstürü -

• quote:

Ne demek çorbada bizim de tuzumuzun olması güzel

Evet istifamı verdim başkan. Bakalım kimlerden teklif gelecek. Biraz ilerliyeyim buradan paylaşırım
  •  FM16 - Angelov ile ilk kariyerimiz - (Kariyer Bitti)

- Ve Angelov'dan beklenen basın açıklaması -

''Sevgili basın mensupları. Bugün burda Liverpool'daki menejerlik görevimden istifa ettiğimi duyurmak için bulunuyorum.
    Başta yöneticiler ve Başkanımız olmak üzere, tüm taraftarlara teşekkürü bir borç bilirim. İyi zamanda da, kötü zamanda da omuz omuzaydık.
    Fakat ligde beklediğim, istediğim yerde olmayışımız, oyuncularımın gayretlerinin, benim isteklerimi karşılayamaması bende büyük bir hayal kırıklığı yarattı.
    Sezonu en azından bir kupa ile, Avrupa Ligini alarak kapattık. Bu taraftarımız adına sevindirici olsada, benim için yeterli değildir.
    4 kulvarda yarıştığımız bir sezonda 1 kupa ile sezonu kapatmak benim için başarı değildir. İşte bu yüzden istifa mı sayın başkana verdim.
    Kendisi sağolsun bana zorluk çıkarmadan, anlayışla istifamı kabul ettiler.

Tüm Liverpool taraftarına şükranlarımı, sevgi ve saygılarımı iletiyorum. Ben taraftara kırgın değilim. Umarım onlarda bana kırılmazlar.
    Liverpool ile olan ilişkimiz buraya kadarmış, Allah'ım hepimiz yolunu açık etsin.''

• Angelov KAA GENT'te

- Angelov'un Basın Açıklaması -

'' KAA GENT gibi bir takıma geldiğim için çok mutluyum. Uzun yıllar burda kalıp, hep beraber GENT'i Avrupa'da başarılı bir takım haline getirmek istiyorum.
    Başkanımızın ve yöneticilerle yaptığım görüşmelerde kendilerininde düşünceleri bu yönde oldu. Masada oturup konuştuk.
    Takıma genç yetenekleri katıp, Avrupa'nın en iyi genç yetiştiren klüplerinden biri olmak istiyoruz. Buraya Sociedad ve Liverpool'dan gelmiş olabilirim.
    Fakat tüm taraftara sizlerin önünde söz veriyorum, GENT'e ligde ve Avrupa'da şampiyonluk yaşatmadan asla burayı terk etmeyeceğim.
    Ben buraya efsane olmak için geldim.''

• Gent ne ya belçika ligi heyecanli degilki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayatımda hic fm oynamadim ama oynayan arkadaslarima bakiyorum transfer dönemlerinde adı geçen tüm futbolculari biliyorlar

Ulan diyorum nasil biliyorsunuz ? Herkesin cevap aynı:FM

Sırf transfer döneminde gelmesi muhtemel futbolculari daha iyi tanimak icin bu oyuna başlıycam valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Filmadamı

Gent ne ya belçika ligi heyecanli degilki

valla fırtına nereye götürürse dedik, bizi buraya savurdu

Gent'i severim.. Youtube'da bir kanal var, ''COPA 90'' diye.. adamlar avrupada tüm futbol klupleri ile ilgili videolar hazırlıyor, daha çok rekabet maçları vs.

Ama kısa videolarında hep tarihleri ve klüpler hakkında çok güzel bilgiler veriliyor. orda şu alttaki videoyu izlemiştim zamanında, aklımın bir köşesinde kalıp, etkisinde kalmışım..

GENT deyip geçmeyin!

Bu takım bu sene H grubunda yer alan Zenit, Valencia ve Lyon'un bulunduğu gurubu 2.sırada bitirdi. Tüm takımlarıda yenmeyi başardı.

Yani beğenmediğiniz GENT, Şampiyonlar Liginde son 16'ya kaldı.

Bahsi geçen video.

Bu videoda GS ve FB hakkında

• quote:

Orijinalden alıntı: PunkBunny

Hayatımda hic fm oynamadim ama oynayan arkadaslarima bakiyorum transfer dönemlerinde adı geçen tüm futbolculari biliyorlar

Ulan diyorum nasil biliyorsunuz ? Herkesin cevap aynı:FM

Sırf transfer döneminde gelmesi muhtemel futbolculari daha iyi tanimak icin bu oyuna başlıycam valla

orası gerçekten öyle hocam.. bende mesela fm16 ile birlikte aslında çok takip etmediğim takımlar hakkında bir sürü bilgi sahibi oluyorum.

oyuncuları tanıyorum vs oyunun etkisi gerçekten büyük bu konuda.

• Ooooo Anderlecht ile kapışmalar başlasın :) Transfer bütçesi ne kadar?? Bu arada fena bir tercih değil genti yükseltmen aynı zamanda kendi prestijini de yükseltmen :D
  • quote:

Ooooo Anderlecht ile kapışmalar başlasın :) Transfer bütçesi ne kadar?? Bu arada fena bir tercih değil genti yükseltmen aynı zamanda kendi prestijini de yükseltmen :D

sağol başkan

İstifa ettikten sonra şunu söyledim kendime.. ben bir takımı çalıştırmak isteyeceğime, bana ilk teklif veren takıma gideceğim dedim.

Şansa 2 gün sonra Gent teklif etti. İspanya ve İngiltere'den sonra Belçika'ya gitmek biraz abes gözüksede, bana kalırsa Avrupanın en iyi (major liglerinden sonra) en iyi ligi..

Hatta Türkiye ligi ile aynı kefene konulabilir. Nedeni şu, Belçika ligi gerçekten çok iyi yatırımlar yapan bir lig. Bizim ligimiz gibi seri başı takımlar var. Bizde, GS, FB ve BJK, onlarda Anderlecht, Club Brugge ve Standart Liege.

Ukrayna ve Rusya liglerini sevmiyorum. Belçika'yu ülke olarakta sevdiğimden, belkide FM16'daki en güzel kariyerim olacak.

Görsel bir şölen eşliğinde paylaşıp devam ettirecem bu kariyeri. Kanım çok ısındı niyeyse

Buffalo kanındanmıdır nedir, anlamadım

• quote:

quote:

Ooooo Anderlecht ile kapışmalar başlasın :) Transfer bütçesi ne kadar?? Bu arada fena bir tercih değil genti yükseltmen aynı zamanda kendi prestijini de yükseltmen :D

sağol başkan

İstifa ettikten sonra şunu söyledim kendime.. ben bir takımı çalıştırmak isteyeceğime, bana ilk teklif veren takıma gideceğim dedim.

Şansa 2 gün sonra Gent teklif etti. İspanya ve İngiltere'den sonra Belçika'ya gitmek biraz abes gözüksede, bana kalırsa Avrupanın en iyi (major liglerinden sonra) en iyi ligi..

Hatta Türkiye ligi ile aynı kefene konulabilir. Nedeni şu, Belçika ligi gerçekten çok iyi yatırımlar yapan bir lig. Bizim ligimiz gibi seri başı takımlar var. Bizde, GS, FB ve BJK, onlarda Anderlecht, Club Brugge ve Standart Liege.

Ukrayna ve Rusya liglerini sevmiyorum. Belçika'yu ülke olarakta sevdiğimden, belkide FM16'daki en güzel kariyerim olacak.

Görsel bir şölen eşliğinde paylaşıp devam ettirecem bu kariyeri. Kanım çok ısındı niyeyse

Buffalo kanındanmıdır nedir, anlamadım

Hadi bakalım başkan :) 3.sezon ilk bölüm ne zaman gelecek? İyice dizi gibi oldu hee :D

• Kızılderili deyince aklıma hep şu sahne geliyor

• quote:

Hadi bakalım başkan :) 3.sezon ilk bölüm ne zaman gelecek? İyice dizi gibi oldu hee :D

valla sayın başkanım, takımın önce teknik kadrosuna bi el atacam, sonra oyunculara bakıp, işime yarayıp yaramayanları belirleyecem.

bugün baya bi uzun sürecek bu işlerle uğraşmam. takımı komple yenilemek zorundayım. nede olsa hedefimiz Avrupa

• Hahaha bunu sinemada izlerken baya gülmüştüm :D Bir de Genk diye takım vardı herhalde belçikada ben onları hep karıştırırım bizim enes ünal hangisindeydi? :D
  • quote:

quote:

valla sayın başkanım, takımın önce teknik kadrosuna bi el atacam, sonra oyunculara bakıp, işime yarayıp yaramayanları belirleyecem.

bugün baya bi uzun sürecek bu işlerle uğraşmam. takımı komple yenilemek zorundayım. nede olsa hedefimiz Avrupa

Gent başkanı transfer bütçesini ne kadar verdi?

• quote:

Hahaha bunu sinemada izlerken baya gülmüştüm :D Bir de Genk diye takım vardı herhalde belçikada ben onları hep karıştırırım bizim enes ünal hangisindeydi? :D

Enes Genk'te oynamıştı hatırladığım kadarıyla.

Bende eskiden karıştırırdım fakat aslında çok kolay. T'li olan Kızılderili olanlar yani Buffalolar. GENK'i ise salla gitsin
  • quote:

Gent başkanı transfer bütçesini ne kadar verdi?

Sensin ya başkan Ne kadar verdiğini nasıl bilmezsin.

Valla hatırlamıyorum hocam, oyuna girdiğimde zaten klup hakkında bilgileri çok güzel bir sunum eşliğinde paylaşacam.

yeterki şu 4.sayfaya bir geçelim.. o zaman kariyer paylaşımına geçecem
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.