Şimdi Ara

FM16 - Angelov ile ilk kariyerimiz - (Kariyer Bitti) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
299
Cevap
4
Favori
9.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    - 8.hafta -

Liverpool - Newcastle United

FM16 - Angelov ile ilk kariyerimiz - (Kariyer Bitti)

İlk 11'ler

Liverpool maça hızlı başlıyor ve genç yıldızı Sturridge ile golü buluyordu.

2 dakika sonra, dakikalar 15. gösteriyor ve Sturridge yine sahneye çıkıyordu.

Eski Liverpool'lu Ings dakikalar 37'yi gösterirken, Newcastle'ın ender geliştirdiği bir atakta golü bulan isim oluyordu.

Maçın geri kalan kısmında başka gol olmuyor, Liverpool bu zorlu maçta gülen taraf oluyordu.

8.Hafta oynanan maçlarda büyük sürprizler vardı. Chelsea ve Manchester City rakiplerine kaybediyordu.

Europa League

3.Hafta Maçları

Liverpool - Maritimo

İlk 11'ler

Liverpool üstün götürdüğü maçta, aradığı golü ilk yarının son saniyelerinde Vazquez'in ayağından buluyordu.

Dakikalar 69'u gösteriyor, oyuna daha 5 dakika önce giren Lovren, ikinci sarı karttan kırmızı kartı görüyordu.

Maritimo, 10 kişi kalan Liverpool'un üstüne yükleniyor, defansta Emre Can'ın inanılmaz hatası daha doğrusu asisti ile golü buluyordu.

Maç sonucu 1-1

- Barclays Premier Lig -
    - 9.hafta -

Hull City - Liverpool

9.Hafta, 8.Haftadaki gibi sürpriz sonuçlarla başlıyor, Premier Ligin ne denli süprizlere açık olduğunu gösteriyordu.

Bu moralle Hull City karşısına çıkan Liverpool, eline geçen liderlik şansını bakalım değerlendirebilecekmiydi?
    Fakat 8. hafta sürprizlere gebe olduğunu Liverpool maçında da, daha dakikalar 1'i gösterirken belli etmeye devam ediyordu.

Dakikalar 7'i gösteriyor, Coutinho akıllara zarar bir pozisyonu kaçıyırıyor, Angelov kendini yerden yere vuruyordu.

Dakikalar 30'u gösterirken bir penaltı düdüğü çalıyor, penaltıyı gole çeviren Hull City farkı 2'ye yükseltiyordu.

Bu sefer Coutinho değil, Sakho kaleci ile burun buruna pozisyonu değerlendiremiyordu.

Liverpool sonunda aradığı golü Luan ile buluyor farkı 1'e indiriyordu.

İkinci yarıda bulduğu diğer net pozisyonlarıda gole çeviremeyen Liverpool, ne yazık ki Hull City'de 3 puan bırakıyordu.

- Capital One Kupası -
    - 4.Tur Maçları -

Liverpool - West Bromwich Albion

Liverpool bu sezon 4 kulvarda birden yarışıyordu. Angelov formsuz olan oyuncuları ile sahaya çıkmış, oyuncularına skor önemli değil demişti.
    Angelov'un 2 hedefi vardı bunlar Premier Lig ve Avrupa Ligi'ydi. Bu yüzden Capital One kupası bizim için önemsizdi diyordu.
    Maçın 90 dakikası berabere bitmiş. Neticeyi penaltı atışları belirleyecekti.

- Barclays Premier Lig -
    - 10.hafta -

Liverpool - Bournemouth

Liverpool geçen hafta eline geçen liderlik şansını elinin tersiyle itmiş, Hull City karşısında 3 puan bırakmıştı. Artık puan kaybına tahammül yoktu.
    Bu parola ile çıkan Angelov'un öğrencileri, müthiş bir motivasyon ile sahaya çıkıyordu.

Maça hızlı başlayan Liverpool, hız kesmeyecek gibi gözüküyordu.

10.Hafta Manchester derbisine sahne oluyor, gülen taraf United oluyordu.

- 10.Hafta Puan Durumu -

- 10. Hafta itibarı ile Genel Fikstür -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 16 Aralık 2015; 1:07:57 >

• Europa League

4.Hafta Maçları

Maritimo - Liverpool

Avrupa'da yolumuza dolu dizgin devam ediyor, rakiplerimizi zorlanmadan geçmeye devam ediyoruz.

- Barclays Premier Lig -
    - 11.hafta -

Southampton - Liverpool

11. Hafta müthiş maçlarla devam ediyor, Arsenal'ın City'i deplasmanda 2-1 yendiği haberi geliyordu.
    Swansea rakiplerini bir bir yenip liderlik koltuğuna oturuyor, Tottenham - Manchester United ve Southampton - Liverpool maçları sonrası liderin kim olacağı merak ediliyordu.

Maçın ilk yarısında üstün taraf Liverpool oluyor, girdiği gol pozisyonlarını cömertçe harcıyordu.
    İkinci yarının ilk düdüğü çalmış, son 45 dakika için nefesler tutuluyordu. Ve ilk gol 74.dakikada geliyordu.

Amansızca saldıran Liverpool, hak ettiği golü Jose Fonte'ye çarpan gol ile bulabiliyordu. 1-1

Dakikalar 90+2'nin son saniyelerinde hakemin çaldığı saçma sapan bir düdükle Southampton penaltı kazanıyordu.

Bulduğu penaltıyı gole çeviren Southampton maçıda 2-1 kazanmasını başarıyordu.

Liverpool, Hull maçında olduğu gibi yine eline geçen bir şansı kullanamamış, Manchester United'ın Tottenham'ı 1-0 yenmesiyle liderlik koltuğuna ilk defa oturuyordu.

- 11. Hafta Puan Durumu -

- Angelov'un yorumu -

Son haftalarda inişli-çıkışlı bir grafiğimiz var. Ligde maç maç iyi ve kötü oynuyoruz. Belli bir form ne yazık ki yakalayamadık.
    Fakat tüm FM kariyerlerim boyunca görmedim bir çekişme var. 2-3 hafta önce lider olan takım şuan 5.sırada.
    Ligi 7.sırada götüren takım ise 2.liğe kadar yükseldi.
    Şuan 1. ile 8. takım arasında sadece 5 puan fark var. Ben hayatımda böyle bir çekişme, böylesine dengelerin hassas olduğu bir lig görmedim.

Hull ve Southampton karşısında inanılmaz şansızdık ve çok kötü zamanlarda puan kayıpları yaşadık. Takım kötü mü peki? Elbette hayır!
    Ama defansta büyük sıkıntılarımız var. Sağ bekimiz Clyne'nin bir yedeği yok. Stoperde ise günübirlik formlarla gidiyoruz.
    Ofansif hattımız en iyi olduğumuz nokta. Orta saha ve ileride oynayan oyuncular formda ve çok iyiler.

Ocak ayında takıma kesinlikle 1 yıldız stoper, sağ beke yedek/rotasyon olabilecek biri lazım.

Lig'ten çok büyük bir keyif aldım. La Liga, Premier Ligin yanında hava civa.
    Ben böyle çekişmeli, zor bir lig görmedim, oynamadım.
    Herkesin herkesi yenebileceği, bir anda liderken, 3 hafta sonra kendinizi avrupa kupalarının dışında bile bulabileceğiniz kadar enteresan bir lig.

Önümüzdeki güncelleme hakkında bilgi; Manchester City maçıyla başlayıp, Watford maçına kadar ligin ilk yarısını bitirmeyi planlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 16 Aralık 2015; 2:05:14 >

• Hocam kesinlikle ilk kariyerinize göre çok daha zor bir lig :). Ben de Liverpool ile bir sezon geçirmiştim her takım her takımı yenebiliyor gerçekten zevkli ama bir o kadar da sinir bozucu bir durum :). Bence de defansa takviye şart. Rahat gol bulabiliyorsunuz ancak gol yediğiniz vakit onu telafi etmesi çok daha zor oluyor. Merakla yeni maçları bekliyorum saygılar :)
  • Anlatimin harika
    Oyunla ilgili aciklama ve tavsiyelerini okudum oldukca aydinlatici ve yararli olmus. Diyelim ki Bayern Munih ya da o ayarda liginin cok ustunde bir takimi yonetiyorsun yine bu sekilde derin analizler yapar miydin yoksa ulan ben x takimiyim her mevkim tikir tikir isliyor onlar bana gore taktik yapsin seklinde dusunup rakibe bakmaksizin kendi oyununu mu koyardin ortaya?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chevanton

Hocam kesinlikle ilk kariyerinize göre çok daha zor bir lig :). Ben de Liverpool ile bir sezon geçirmiştim her takım her takımı yenebiliyor gerçekten zevkli ama bir o kadar da sinir bozucu bir durum :). Bence de defansa takviye şart. Rahat gol bulabiliyorsunuz ancak gol yediğiniz vakit onu telafi etmesi çok daha zor oluyor. Merakla yeni maçları bekliyorum saygılar :)

Evet, daha önceki yorumunda da zannedersem bu ligin zorluğundan bahsetmiştin.. Dediğin kadar hatta fazlası var gerçekten..

İnanılmaz goller kaçırmamız bunda çok önemli rol sahibi aslında.. Bazı maçlarda kaleci ile karşı karşıya kaçan öyle goller varki, bazılarını paylaştım zaten.. Paylaştıklarım kadar da, paylaşmadıklarım var..

Şuan belkide 3-4 puan farkla lider olacaktık fakat maalesef liderin 4 puan gerisini düştük..

Defansım çok kötü oynuyor. Skrtel'ın iyi oynamadığı her maç nanayız. Sol bekte Moreno var yedek ama sağ bekte oynatabileceğim hiç kimse yok.. Devşirmeli olarak Emre Can'ı koyuyorum ama o'da çok kötü oynuyor..

Fakat aklımda ufak tefek taktik değişikliği var. 4-1-3-2 gibi bir taktiğe yada 4-3-3'e dönmeyi düşünüyorum. Oyuncu rollerini artık benimsedim. Oyuncularda keza öyle..

Fakat 4-2-3-1 şuan bizim gibi bir takım için fazla lüks. Çünkü dediğim gibi iyi yedek oyuncularım yok. Stoperde bir tek Lovren var. O'da ara ara iyi performans sergiliyor ama Ocak ayında kesinlikle satıp daha iyi stoper alacam.

City maçı var önümde ilk olarak.. O maçta puan kaybetme lüksümüz yok.. Umarım ilk yarı bitene kadar 8 maçtan en az 6 galibiyet alabiliriz. Yoksa Şampiyonluk'tan geri düşeceğiz. Bakalım..

• quote:

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

Anlatimin harika
    Oyunla ilgili aciklama ve tavsiyelerini okudum oldukca aydinlatici ve yararli olmus. Diyelim ki Bayern Munih ya da o ayarda liginin cok ustunde bir takimi yonetiyorsun yine bu sekilde derin analizler yapar miydin yoksa ulan ben x takimiyim her mevkim tikir tikir isliyor onlar bana gore taktik yapsin seklinde dusunup rakibe bakmaksizin kendi oyununu mu koyardin ortaya?

beğendiğine sevindim.

Bayer Munih ayarında takım yönetmedim fakat ben her maç, isterse 2 hatta 3.ligten bir rakiple oynuyor olayım, tek tek ilk 11'de oynayacak oyuncuların özelliklerine bakıyorum..

Takımın çıkmış olduğu taktikleri analiz ediyorum. Hangi formasyona karşı rakip takım başarılı olmuş, hangi formasyona karşı kötü oynamış iyice araştırıyorum.

Bu benim taktiğimi (formasyonumu) belki değiştirmiyor ama oyuncu rollerini değiştirmemde etkili oluyor. Şöyle, mesela MC'lerim normalde destek ise, rakip takım 4-3-3 oynuyorsa bir tanesini mutlaka savunma yapıyorum.

Mesela Chelsea maçında hatam 2 oyuncumu destek kullanmak oldu. Savunma yaptıktan sonra daha iyi oynadım ama o maç çok kötü oynadık ve şansızdık.

Kendi formasyonumu ilk 11 dışında asla bozmam.. Fakat maç içinde AMR'den MCR'ye çekebiliyorum.. Yada AMC mevkinde oynayan adamı forvete çekip, forveti 2'liye biliyorum..

Yani asla sabit kalmıyorum.. Kaldığım maçlarda oluyor elbette. Ama baktım taktik işlemiyor, o zaman değiştiriyorum..

Bu bahsettiğim şeyi Chelsea maçında uygulamadım. Israrla 4-2-3-1'e devam ettim. 90 dakika sonunda kaleye şutum bile yoktu. 4-3-3'e dönmüş olsaydım belki 3-0 kaybetmiyecektim. Bunun soru işareti zaten kafamda kaldı.

Sonraki maçlarda daha fazla cesaret gösterip ara sıra rolleri ve mevkileri değiştirdim. Daha başarılı skorlara imza attım.

Mesela ilk Southampton ile oynadığım maçta (kupa maçı) adamları 3-0 yendim. Fakat ligte adamlar beni 2-1 yendi. Ben yine daha iyi oynayan taraftım, çok golde kaçırdım.

Oyun bu maç maç değişiyor. 4-0 yendiğiniz bir takım diğer maçta sizi yenebiliyor. Benim başımada Liverpool kariyerimde bu çok geldi, nedense

Sociedad ile 15.haftadan sonra hep 4-2-3-1 ile oynadım 1 gol fark ile şampiyonluğu kaçırdım. Ama Liverpool'da 4-2-3-1 ile devam edersem, şu kadroyla şampiyon olmam biraz zor.

Değişiklik yapmam şart gibi duruyor. Elimde biraz daha alternatif olsaydı belkide çok rahat şuan 3-4 puanla liderdim. 4-2-3-1 kötü mü? Elbette değil! Benim en sevdiğim formasyondur.

Fakat elimdeki oyuncularla ilk yarıya kadar beni götürmeyecek gibi duruyor.

Bu yüzden City maçı ile birlikte ön liberolu bir taktiğe geçmeyi düşünüyorum. Çünkü gol atmada bir problemimiz yok, ortadan arapası ve kanatlardan açılan ortalarla çok kolay gol yiyoruz..

Bunun önüne geçmeye çalışacam.. Maç maç olmasada, önemli maçlarda çıktığım formasyonu paylaşmayı düşünüyorum. Böylelikle sizde, bende etkisini görmüş oluruz.

• Başkan önümüzdeki 3 maç sırasıyla city tottenham everton hadi merakla bekliyoruz bu 3 maç sonunda lider olsan süper olur çok rahatlarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burjuva9

Başkan önümüzdeki 3 maç sırasıyla city tottenham everton hadi merakla bekliyoruz bu 3 maç sonunda lider olsan süper olur çok rahatlarsın

Aynen öyle başkan.. Bunun dışında kupa maçlarıda var.. Kadromda ne yazık ki çok geniş değil.. Kara kara düşünüyorum valla, ne yapabilirim diye..

Sabah biraz yoğunluğum vardı. Ama öğleden sonra kendime vakit ayırıp maçları oynamak istiyorum. Tabi işim çıkmassa

City, Tottenham ve Everton gibi çok önemli maçlara çıkacaz, Allah yardımcımız olsun.. Kaçırdığımız pozisyonların 3te1'ini gol yapabilirsek tüm maçları kazanırız aslında

Firmino'ya zaten Burak Yılmaz lakabını taktım.

• - Barclays Premier Lig -

- 12. Hafta -

Liverpool - Manchester City

Anfield'da inanılmaz bir atmosfer vardı. Taraftar takımlarından emin, büyük bir coşkuyla tezahüratlar ediyor, ortalık resmen inliyordu.

İki takım sahaya çıkmış, bu ölüm kalım maçında 3 puanı hangi tarafın kazanacağı merak konusuydu.

Maça etkili başlayan taraf Liverpool oluyor, müthiş taraftar desteğiyle City kalesine yükleniyordu.
    Dakikalar henüz 5'i gösterirken Firmino, Joe Hart ile karşı karşıya bu net pozisyondan yararlanamıyordu.

Liverpool akın akın geliyor, 10 dakikada bu sefer Lallana, pas vermek yerine kaleyi vurmayı uygun gördüğü mutlak gol pozisyonunu sonuçlandıramıyordu.
    Angelov saha kenarında, Yılmaz Vural vari hiçte sinirli olmayan hareketlerle, yedek kulübesine kafa atıyordu.

Kafasına 3 dikiş atılan Angelov yerinde duramıyor, kenardan oyuncularına talimat vermeye devam ediyordu.
    Dakikalar 36'yı gösterdiğinde bu sefer Sturridge, akıl almaz bir pozisyonu gole çeviremiyor, Angelov'un kenarda topu ısırdığı gözlemleniyordu.

VE NİHAYET!

Akıl almaz goller kaçıran Liverpool, sonunda aradığı golü 39. dakikada buluyor, Angelov ve taraftar sevinçten çıldırıyordu.

İlk yarı 1-0 Liverpool üstünlüğü ile geçmiş, ikinci yarı başlamıştı.
    Etkili olan taraf yine ev sahibiydi. Dakikalar 59'u gösterdiğinde, insanın etrafında ne varsa kırıp dökmek istediği bir pozisyon oluyor,
    yine Firmino pas vermek yerine topu Joe Hart'ın üzerine nişanlıyordu. Angelov'un bir gözünün seğirdiği ve ellerinin titrediği görülüyor.
    Hemen salık ekiblerince soyunma odasına götürülüyordu.

Ve maçta dakikalar 76'yı geçerken, serbest vuruş kazanan City, Silva'nın kestiği nefis ortada topla buluşan Dybala
    tüm Anfield'ı bir anda susturuyordu. Skor artık 1-1'di.

Maçtan mutlak 3 puan isteyen Liverpool, son dakikalarda Sturridge ile gole çok yaklaşıyor,
    bu seferde direği geçemiyordu. Ahlar vahlar arasında, elimizden 3 puan kayıp gitmek üzereydi.

Maçta son düdük çalıyor, belkide maçı farklı kazanması gereken Liverpool 1 puan ile yetinmek durumunda kalıyordu.

- Maçın özeti ve puan durumu -

- 12. Hafta Maçlarından Genel Görünüm -

- Angelov'un maç hakkındaki yorumu -

''Maçı domine ettik. İnanılmaz pozisyonlar kaçırdık. Belkide maçı 5 hatta 6 farkla kazanabilirdik ama olmadı. Oyuncularım sağolsun müthiş bir beceri ile her pozisyonu cömertçe harcadı.
    Bu bu sezon başımıza gelen 4. maç. Şuan belkide 30 puanda olup, 5 puan farkla lider olabilecekken, 4 puan farkla liderin gerisinde kaldık.
    Soyunma odasında oyuncularıma çok güzel konuşma hazırladım. Şimdi izin verirseniz, gidip oyuncularım ile konuşacağım.''

- Angelov'un sağlık raporu -

Kafasına atılan 3 dikiş ve yedek kulubesindeki cama yumruk attığından dolayı elinede 6 dikiş atılmış.
    Sağlık durumu iyi, endişelenecek bişey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 16 Aralık 2015; 15:21:57 >

• Aman hocam o sinirle pcyi falan yumruklama :D :D
  • - Avrupa Ligi -
    - 5.Hafta -

Metalist Kharkiv - Liverpool

Avrupa Liginde yoluna dolu dizgin devam eden Liverpool, grubun en zor rakibi ile deplasman kıran kırana bir maça çıkıyordu.
    Müthiş geçen maçta tam 8 gol vardı.

- Barclays Premier Lig -
    - 13. Hafta -

Tottenham Hotspur - Liverpool

Liverpool ölüm kalım maçına çıkıyor, eğer bu maçta 3 puan alamadığı takdirde, şampiyonluk yarışında rakiplerinden uzak kalacaktı.

Maça iyi ve etkili başlayan Liverpool, kaçırdığı önemli pozisyonlardan sonra aradığı golü Firmino ile buluyordu.

Çok geçmeden Lallana ile farkı artıran Liverpool, artık rahattı.

İkinci yarıya etkili başlatan bu sefer ev sahibi Hotspur'du. Kane'nin bulduğu golle Tottenham ümitleniyordu.

Ataklarını sıklaştıran Tottenham, Türk yıldız Arda Turan ile beraberlik golünü buluyordu. Maçta skor artık 2-2'ydi.

Fakat Angelov'un ve Coutinho'nun söyleyeceği son bir söz kalmıştı.

Maç sonucu

Liverpool aldığı bu galibiyetle tekrar zirvenin ortağı oluyor, ligde 2.sıraya tırmanıyordu. Lider Manchester ile arasında 4 puan kalmıştı.

Maçın ardından Angelov ve Liverpool taraftarının duymak istemeyeceği kötü haberler geliyordu.

- Avrupa Ligi -
    - 5.Hafta -

Liverpool - Maribor

Zayıf rakibini tarihe geçecek bir farkla geçen Liverpool adını bir üst tura yazdırıyordu.

Avrupa Liginde son 32 takım arasına ismimizi yazdırmış, rakibimizde çekilen kuralar sonucu belli oluyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: chevanton

Aman hocam o sinirle pcyi falan yumruklama :D :D

yok o kadar değilde bir iki titrettim, kendine gelsin diye
  • - Barclays Premier Lig -
    - 14. Hafta -

Liverpool - Everton

- Barclays Premier Lig -
    - 15. Hafta -

Q.P.R - Liverpool

- Barclays Premier Lig -
    - 16. Hafta -

Stoke City - Liverpool

- Barclays Premier Lig -
    - 17. Hafta -

Liverpool - Aston Villa

- Barclays Premier Lig -
    - 18. Hafta -

Liverpool - Swansea

- Barclays Premier Lig -
    - 19. Hafta -

Watford - Liverpool

- 19. Hafta Sonunda Premier Lig Puan Durumu -

- 19. Haftaya Kadar Genel Fikstür -

Son 2 haftada kötü sonuçlar aldık. Tamda liderle aramızdaki puan farkını kapadık derken 5 puan kaybetmemiz çok kötü oldu.
    Ama ilerisi için ümitliyim. Transfer sezonu imdadımıza tamda zamanında yetişti.. Tottenham maçından sonra Sturridge ve Lallana'nıyı kaybettik. Baya uzun sakatlıkları var.
    Eksik olduğunu düşündüğüm ve takviye yapmamız gereken yerlere, istediğimiz oyuncuları alabilirsek, Şampiyon olmamak için hiçbir neden kalmaz.
    Bu transfer sezonu bizim için çok önemli olacak.

• United canavar gibi yaa :) Sturridge çok kötü olmuş :/
  • United Güvenme sen Son haftalara doğru garanti 3-4e geriler o ani atak olarak

Man city ve Chelsa birden yukarı cıkar son haftalarda tabi bu arada The sig kardeşim şampiyonluk savaşına devam edicek muhtemelen olur gibi ama görücez tabi :)
    25 yıllık hasret biticek nası bir tepki olacak acaba direk efsanelere girmen lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burjuva9

United canavar gibi yaa :) Sturridge çok kötü olmuş :/

United fena parçaladı ortalığı.. Martial, Depay, Mata vs.. Ben adamlar ilk ikiye giremez dedim, benim inadıma o günden beri mağlubiyetleri yok

Sturridge çok kötü oldu, tamda çok güzel performans almaya başlamıştım..

Bu transfer dönemi çok kritik olacak.. Şampiyonu belli edecek düzeyde hemde.. Allah'tan PSG Darmian'ı aldı United'dan.. biraz olsun güç kaybettiler..

Umarım iyi stoper bulup alabilirim..

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Kertenkele

United Güvenme sen Son haftalara doğru garanti 3-4e geriler o ani atak olarak

Man city ve Chelsa birden yukarı cıkar son haftalarda tabi bu arada The sig kardeşim şampiyonluk savaşına devam edicek muhtemelen olur gibi ama görücez tabi :)
    25 yıllık hasret biticek nası bir tepki olacak acaba direk efsanelere girmen lazım

Valla benimde ümitlerim o yönde.. Fakat sisli bir bulutun içine girmek üzereyim..

Arka arkaya çok önemli maçlara çıkacaz.. Önümüzdeki 5 maçın 3'ü Arsenal, Chelsea ve Manchester United ile

Arsenal'dan korkum yok.. Chelsea'ye zaten çok fena motivasyonla çıkacam, ilk maç 3-0 yenmişlerdi bizi.. Manchester maçı ise moral için çok önemli olacak.. Eğer yenersem kopar giderim gibime geliyor..

Bakalım, yarın bütün gün transfer için oyuncu arayıp duracam..

1 DC, 1 DR, 1 DM ve 1 ST lazım

• quote:

Aynen dediğin gibi olur büyük ihtimal :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: -The Stig-

quote:

Valla benimde ümitlerim o yönde.. Fakat sisli bir bulutun içine girmek üzereyim..

Arka arkaya çok önemli maçlara çıkacaz.. Önümüzdeki 5 maçın 3'ü Arsenal, Chelsea ve Manchester United ile

Arsenal'dan korkum yok.. Chelsea'ye zaten çok fena motivasyonla çıkacam, ilk maç 3-0 yenmişlerdi bizi.. Manchester maçı ise moral için çok önemli olacak.. Eğer yenersem kopar giderim gibime geliyor..

Bakalım, yarın bütün gün transfer için oyuncu arayıp duracam..

1 DC, 1 DR, 1 DM ve 1 ST lazım

Sen La Liga'dayken Arsenal şampiyon olmuştu şimdi pek etkili değiller :)

• Evet Arsenal inanılmaz kötü, ama nedeni belli, 4-4-2 defens oynuyorlar.. Ligteki çoğu takımın orta sahası ve kanatları güçlü.. İlk sene şampiyon olmuşlar ama bundan sonra biraz zor.

En iyi takım aslında benim sıralamama göre, City, Chelsea, United ve Liverpool.. ben bu 4 takımın ilk 4'te olmasını bekliyorum, bakalım, kısmet!
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.