Şimdi Ara

FM16 - Angelov ile ilk kariyerimiz - (Kariyer Bitti) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
299
Cevap
4
Favori
9.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -The Stig-

quote:

Orijinalden alıntı: Burjuva9

Hahaha bunu sinemada izlerken baya gülmüştüm :D Bir de Genk diye takım vardı herhalde belçikada ben onları hep karıştırırım bizim enes ünal hangisindeydi? :D

Enes Genk'te oynamıştı hatırladığım kadarıyla.

Bende eskiden karıştırırdım fakat aslında çok kolay. T'li olan Kızılderili olanlar yani Buffalolar. GENK'i ise salla gitsin

Anderlecht Genk Gent Clubbe Brugge Standart Liege filan baya lig çetin geçecek :D
  • KAA GENT

FM16 - Angelov ile ilk kariyerimiz - (Kariyer Bitti)

- Klup Hakkında Bilgi -

KAA Gent, Belçika'nın Gent şehrinin atletizm ve hokey sporlarını barındıran spor kulübüdür. Belçika Futbol Federasyonu'nun kurucu takımlarındandır.
    1989-90 sezonundan beri Jupiler Lig'de mücadele etmektedir.
    Hokey ve atletizm şubeleri 1864 yılında kurulmuştur ve bu Gent kulübünü Belçika'nın en köklü spor kulüplerinden biri haline getirmiştir.
    Kulüp daha sonra Fransızca La Gantoise adını kullanmıştır. Şu anki Felemenkçe adına 1971 yılında değiştirmiştir.
    Kulüp,ilk şampiyonluğunu 2014-2015 sezonunda yaşamıştır.
    Kulübün lakabı De Buffalo's, yani "Bufalolar" 1900'lerin başında Wild West Sirki ile gelen Buffalo Bill'in şehri ziyaretinden gelmektedir.

- Stadımız -

- Tarafarımız -

- Angelov'un GENT hakkında görüşleri ve amacımız -

KAA GENT, muhteşem bir taraftara sahip, günümüz şartlarına hızla adepte olup, gelişen bir takım durumundadır.
    Kulubün geçmişten bu güne kadar büyük bir başarısı olmamıştı. Ta ki geçen seneye kadar.
    İlk defa geçen sene Şampiyonluk kazanmış ve bu sene Şampiyonlar liginden boy göstermişlerdir.
    Zenit, Valencia ve Lyon'un bulunduğu gruptan 10 puanla 2. olmayı başarıp, son 16 takım arasına adını yazdırmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 18 Aralık 2015; 23:52:46 >

• quote:

quote:

Gent başkanı transfer bütçesini ne kadar verdi?

Sensin ya başkan Ne kadar verdiğini nasıl bilmezsin.

Valla hatırlamıyorum hocam, oyuna girdiğimde zaten klup hakkında bilgileri çok güzel bir sunum eşliğinde paylaşacam.

yeterki şu 4.sayfaya bir geçelim.. o zaman kariyer paylaşımına geçecem

Ben görüşmelerde sana ne kadar dediğimi hatırlamıyorum açıkçası Angelovcum Bu arada 4.sayfaya geçtik

• quote:

Ben görüşmelerde sana ne kadar dediğimi hatırlamıyorum açıkçası Angelovcum Bu arada 4.sayfaya geçtik

sanırsam 100 milyon dediydiniz sayın başkanım

evet sonunda 4.sayfaya geçtik. Artık önümüzde yeni bir sayfa olduğuna göre. işlerimi bitirdikten sonra, kariyeri güncellemeye devam edecem..

• quote:

quote:

sanırsam 100 milyon dediydiniz sayın başkanım

evet sonunda 4.sayfaya geçtik. Artık önümüzde yeni bir sayfa olduğuna göre. işlerimi bitirdikten sonra, kariyeri güncellemeye devam edecem..

Bekliyoruz merakla artık gent ile şampiyonlar ligi şampiyonluğunu

• Hocam bir de bu kariyerin sayesinde gerçekten Profesyonel bir klüp takip edip sizi takımının başına getiriyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: metallica17

Hocam bir de bu kariyerin sayesinde gerçekten Profesyonel bir klüp takip edip sizi takımının başına getiriyormuş

hocam varya öyle bir yerden girdin ki konuya, elim ayağım titredi.. olmaz ama hani hayaldir, belki gerçek olur..

valla hatırlarsınız, küçükken hep sorulurdu, büyüyünce ne olmak istiyorsun diye? yemin ediyorum benim bu soruya cevabım hep, savaş pilotu ve teknik direktördü.

ilerde bakarsın bir gün, büyük bir takım olmasada üst liglerde bir takım çalıştırmak en büyük hayalim. Şartlar el verir, gidip bir lisans alıp ucundan başlayayabilmenin hep hayail var içimde..

ama evli baklı adamız. bü tür heyecanlar için geç kalmış olmasakda, şartlar el vermiyor. biliyorsun, sorumluluklar herşeyden önce geliyor, maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 18 Aralık 2015; 12:06:53 >

• quote:

quote:

Hocam bir de bu kariyerin sayesinde gerçekten Profesyonel bir klüp takip edip sizi takımının başına getiriyormuş

hocam varya öyle bir yerden girdin ki konuya, elim ayağım titredi.. olmaz ama hani hayaldir, belki gerçek olur..

valla hatırlarsınız, küçükken hep sorulurdu, büyüyünce ne olmak istiyorsun diye? yemin ediyorum benim bu soruya cevabım hep, savaş pilotu ve teknik direktördü.

ilerde bakarsın bir gün, büyük bir takım olmasada üst liglerde bir takım çalıştırmak en büyük hayalim. Şartlar el verir, gidip bir lisans alıp ucundan başlayayabilmenin hep hayail var içimde..

ama evli baklı adamız. bü tür heyecanlar için geç kalmış olmasakda, şartlar el vermiyor. biliyorsun, sorumluluklar herşeyden önce geliyor, maalesef.

Her şey gönlünce olsun hocam bu arada Gent'den sonra TRABZONSPOR'a geçmeni bekliyorum heyecanla

• quote:

Her şey gönlünce olsun hocam bu arada Gent'den sonra TRABZONSPOR'a geçmeni bekliyorum heyecanla

Valla benim hanım Bartın, Amasra'lı.. Karadeniz'i ve insanlarını çok seviyorum. Trabzon gibi ateşli taraftarı olan, futbol şehrinde menejer olmak isterim.
    Senin elin ayağın uzuna benziyor hocam. Usta başkanla görüş, Gent'ten sonra şartlar el verirse neden olmasın

• Hocam çok enteresan bir tercih oldu GENT çok şaşırdım . Zorlu bir süreç sizi bekliyor sanırım Allah yolunuzu açık etsin merakla takibe devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: chevanton

Hocam çok enteresan bir tercih oldu GENT çok şaşırdım . Zorlu bir süreç sizi bekliyor sanırım Allah yolunuzu açık etsin merakla takibe devam

sağol hocam. böyle destek görmek inan daha çok motive ediyor insanı.

oyunu bakarsan herkes kendi oynuyor. ama ben tek oynayınca zevk alamıyorum, 1-2 sezon sonra sıkılıyorum. Sıkılmamak için, böyle kariyerle eş zamanlı gitmeyi tercih ettim.

Senin gibi arkadaşlarında güzel yorumlarını gördükten sonra daha çok hırslanıyorum. Sizle beraber bende bir çok şey öğreniyorum aslında oyunla alakalı.

Bunları paylaşıp, sizlerin fikirlerini almak, kendi fikirlerimi ve görüşlerimi anlatmak gerçekten ayrı bir zevk katıyor.

Desteğin ve yorumun için çok teşekkür ederim.

• quote:

quote:

Valla benim hanım Bartın, Amasra'lı.. Karadeniz'i ve insanlarını çok seviyorum. Trabzon gibi ateşli taraftarı olan, futbol şehrinde menejer olmak isterim.
    Senin elin ayağın uzuna benziyor hocam. Usta başkanla görüş, Gent'ten sonra şartlar el verirse neden olmasın

Sadi hocamın gönlü kırılmasın diye devre arası başarılı olursa da sezon sonuna kadar dedik seninde Gent'e vermiş olduğun bir söz var sezon sonu bu işi bitirelim hocam sizde Takımımızı yakından takip edip sezon sonu gelicekmiş gibi kendinizi ayarlayın

• quote:

Sadi hocamın gönlü kırılmasın diye devre arası başarılı olursa da sezon sonuna kadar dedik seninde Gent'e vermiş olduğun bir söz var sezon sonu bu işi bitirelim hocam sizde Takımımızı yakından takip edip sezon sonu gelicekmiş gibi kendinizi ayarlayın

valla hocam bilemedim, biraz emri vaki oldu ama sizler gibi değerli dostlarımızı kıracağıma, kafamızı kırarız

Usta başkanıma selamlarımı iletin, bu iş olacak merak etmeyin. Ama önce GENT'e vermiş olduğum bir söz var. Bu sene kupa kazanabilirsek, sezon sonuna doğru uçağa atlayıp kahvenizi içmeye geleceğim.

O zaman oturur geniş bir şekilde konuşur bu işi nihayete erdiririz, Allah izin verirse.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Filmadamı

Gent ne ya belçika ligi heyecanli degilki

valla fırtına nereye götürürse dedik, bizi buraya savurdu

Gent'i severim.. Youtube'da bir kanal var, ''COPA 90'' diye.. adamlar avrupada tüm futbol klupleri ile ilgili videolar hazırlıyor, daha çok rekabet maçları vs.

Ama kısa videolarında hep tarihleri ve klüpler hakkında çok güzel bilgiler veriliyor. orda şu alttaki videoyu izlemiştim zamanında, aklımın bir köşesinde kalıp, etkisinde kalmışım..

GENT deyip geçmeyin!

Bu takım bu sene H grubunda yer alan Zenit, Valencia ve Lyon'un bulunduğu gurubu 2.sırada bitirdi. Tüm takımlarıda yenmeyi başardı.

Yani beğenmediğiniz GENT, Şampiyonlar Liginde son 16'ya kaldı.

Bahsi geçen video.

Bu videoda GS ve FB hakkında

Genti değil hocam ligi beğenmedim yanlış anlamissiniz sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

bende zaten latife yapıyorum

la liga ve premier ligden sonra, elbette daha güçsüz bir lig olduğu aşikar. ama bize tecrübe katacağına eminim. seneye Türkiye ligindeyiz kısmetse
  • quote:

quote:

bende zaten latife yapıyorum

la liga ve premier ligden sonra, elbette daha güçsüz bir lig olduğu aşikar. ama bize tecrübe katacağına eminim. seneye Türkiye ligindeyiz kısmetse

Hocam ben sözü aldım Usta başkanım'da takımımızın sistemini değiştirip uzun soluklu bir Lucesku vari bir hocaya emanet etmek istiyor ben bu pozisyon da başarılı olucağınıza eminim sözümü aldım sezon sonu bekliyoruz

• quote:

Hocam ben sözü aldım Usta başkanım'da takımımızın sistemini değiştirip uzun soluklu bir Lucesku vari bir hocaya emanet etmek istiyor ben bu pozisyon da başarılı olucağınıza eminim sözümü aldım sezon sonu bekliyoruz

Sözümüz söz hocam! Hayırlısıyla bu sezonu bitirelim, seneye Akyazı'da hep beraber oluruz, locada oturur bu günleri yad ederiz

• Şu oyuna çok az vaktim oluyor ya. Lisedeyken var ya swansea, burnley, west bromwich, swindon town falan ne takımları yükseltmiştik yukarılara. Şimdi swansea ile west bromwich durumu iyi gerçi ama o zamanlar pek ortada yoklardı Şimdi vakit azlığından ta fm 2014 barcelona açmıştım, fm 15 aldım daha yükleyemeden fm 16 çıktı. En son birkaç ay önce oynadım fm14 barça kariyerimi. Şimdi konuyu görünce tekrar iştahım açıldı

Değişik kariyer olmuş, özellikle sociedadla şampiyonluk kaçırman 2002-2003 sezonunda sociedadın real madride kaptırdığı şampiyonluk geldi aklıma Başarılar Gentle

• quote:

Orijinalden alıntı: armutyus

Şu oyuna çok az vaktim oluyor ya. Lisedeyken var ya swansea, burnley, west bromwich, swindon town falan ne takımları yükseltmiştik yukarılara. Şimdi swansea ile west bromwich durumu iyi gerçi ama o zamanlar pek ortada yoklardı Şimdi vakit azlığından ta fm 2014 barcelona açmıştım, fm 15 aldım daha yükleyemeden fm 16 çıktı. En son birkaç ay önce oynadım fm14 barça kariyerimi. Şimdi konuyu görünce tekrar iştahım açıldı

Değişik kariyer olmuş, özellikle sociedadla şampiyonluk kaçırman 2002-2003 sezonunda sociedadın real madride kaptırdığı şampiyonluk geldi aklıma Başarılar Gentle

yorumun için teşekkür ederim..

aslında benimde vaktim pek fazla değil, olan vaktimi direk oyuna ve kariyere harcıyorum. elimden deldğince hızlı hızlı paylaşıyorum..

keşke sizinde vaktiniz olsada bir kariyerde siz paylaşsanız. düşünürseniz ilerde, mutlaka takip etmek isterim.

• Angelovcum bu arada ben de Trabzonspor taraftarıyım :) Yani bu durumda Usta ben oluyorum :D :D Seni takımımızda ateşli taraftarımızın önünde görmek çok isterim :D
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.