Şimdi Ara

FM TRANSMİTTER'LER (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
675
Cevap
2
Favori
339.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kabuska

quote:

Orijinalden alıntı: varol7

quote:

Orijinalden alıntı: Kabuska

quote:

Orijinalden alıntı: varol7

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/iki-usb-girisli-2-1-a-yeni-ve-sik-fm-transmitter-195411346 ürünü yurt dışında daha ucuz fm de parazitler can sıkıcı

Linkini verdiğim tüm ürünler Çin'den getirtilip burada fahiş fiyatlara satılıyor. Aliexpress'te en pahalısı 12 dolar.

Bahsettiğiniz ürünü kendiniz kullanıyorsunuz anladığım kadarıyla? Boş frekanslarda dahi parazit yapacak kadar kalitesiz midir?

bu ürünü değil formun yukarısındaki ürünü kullanıyorum çinde 7 $ dolara satın aldım parazit olayı bulundugunuz konuma göre değişiyor örnegin bir dağ başında sıfır parazit şehir merkezlerinde prb oluyor çok net bir ses elde etmek için yeni bir oto teyip lazım
    not: kullandığım fm verici
    https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/359513/2f519174-3fa8-484a-83e2-fcb4dc080d36.jpg

FM transmitter'lar şehir merkezlerinde çok verimli çalışamazlar zaten. Boş bir frekans bulduğumuz zaman tam verim alabiliriz.

n11'de linkini attığınız ürünü 40 liraya buldum mesela. Aliexpress'de kargoyla beraber 27 lira. Aradaki 13 liralık fark 1 ay bekleyişe değer diye düşünüyorum; o yüzden Türkiye'den almaya niyetliyim.

merhaba ben ürünü 19.TL kargosuz aldım parazit konusunda haklısınız size katılıyorum

• Merhaba Forex cft-626a var elimde alet açılmıyor; bilgisayara taktığımda da ekran ışığı geliyor ama yazı filan çıkmıyor; bilgisayar tanımıyor. Bunu düzeltme ihtimalim var mı?
  • Bu frekans olayı ne yaparken oluyo beyler? Mesela ben telden şarkı dinlemek istiyorum telin uygulamasından veya konuşma yaparken hoparlöre aktarsın falan bu durumlarda parazit olur mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam araştırdım anladım telefonla bağlantı kurmak için boş frekans bulmak gerekiyormuş. Ellerserbest özelliği olan uygun fiyatlı transmitter var mı bildiğiniz*
  • Bluetoothlu transmitter varhttp://www.sanalpazar.com/bluetooth-arac-kiti-mp3-player-fm-transmitter/i-57549707

• Fernando! kullanıcısına yanıt
    Boş frekans derken ttansmitterden ayarlayacağın frekansta yayın yapan radyo kanalı olmamalı. Yoksa sesler birbirine karışır. Bunu biz Anamur'da transmitter olmadan da deneyimleyebiliyoruz.
    bizdeki trt fm frekansını kıbrısta başka bir kanal da kullandığı için yüksek bir yere çıkınca sesler karışıyor.

• Arkadaşlar istanbulda olupta memnun kaldığınız Marka ve model söyleyebilir misiniz?
    S-LİNK SL-FM65 ve gold master CF-363 arasında kaldım bilginiz var mı acaba?

• istanbul da değilim ama fm TRANSMİTTER kullanıcısı olarak şunu söyleyim teyip ses girişi yok sa işe yaramıyor firankslar çok karışıyor . :(
  • sefalonely kullanıcısına yanıt
    memnun kalman o iehirdeki radyo kanallarının çokluğu yani frekans aralığının boşluğu ile ilgili.. frekanslar dolu ise illaki sen bir şeyler dinlerken başka bir radyonun frekansı karışıcaktır..
  • biraz hortlatıyor gibi oluyorum ama birşey sormam gerek
    aracımda çakmak girişi bozulduğu için zaten çakmak ile falan işim olmuyor diye direk 2li usb şarj cihazını oraya montaj yaptırdım yani çakmaklık yok sadece 2 adet usb girişim var şimdi ben oraya usb den bağlayabileceğim o tarz bir alet bulabilir miyim bayaa araştırdım ama maalesef usb girişli transmitter bulamadım nasıl bir çözüm önerirsiniz, hiç uğraşmadan şarj cihazını söküp orjinal çakmaklık mı takmalıyım en basit haliyle
  • 2016'dan beri kimse yazmadıysa transmitter işi bitmiş demektir
  • Konuyu hortlatıyorum, transitlerin içindeki şarkıları nasıl silebilirim kendi hafızası, USB taktığımda kendi hafızasından çalıyor USB görmüyor

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.