Şimdi Ara

FM TRANSMİTTER'LER (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
675
Cevap
2
Favori
339.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tema1

istanbulda oturuyorum megan 2 aracımda Forex CFT-626B marka transmitter kullandım ama frekans karışmasından dolayı memnun kalmadım aracın orjinal teyp'ini degiştirmeyi düşündüm ama daha önce bir şey denemeye karar verdim teyp radyo anten soketini çıkardım onun yerine 6-7 cm lik bir tel parçası taktım ve bantla sabitleştirdim dinledigim radyoları denedigimde hepsinin çektigini gördüm Forex transmitter cihazını takdıgımda frekans karışmasının kalktıgını gördüm 2 gündür kullanıyorum bir sorun yok kullandıgım radyo frekansı 106.9
    belki sizde deneyebilirsiniz

Alıntıları Göster
    Araç radyo ayarlarında ''LOCAL'' diye bir ayar var. Bu en yakın, en kuvvetli yayını almayı sağlıyor.
    Bu ayar aktifken FM transmitter cihazı öncelikli hale gelebilir. Denemedim, aklıma geldi bu ayar, paylaşayım dedim.
    Bence önce radyo menüsünü iyice kurcalamak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: vulakil

Araç radyo ayarlarında ''LOCAL'' diye bir ayar var. Bu en yakın, en kuvvetli yayını almayı sağlıyor.
    Bu ayar aktifken FM transmitter cihazı öncelikli hale gelebilir. Denemedim, aklıma geldi bu ayar, paylaşayım dedim.

Alıntıları Göster
    aracımda kaset adaptörüne bağladığım mp3 player ile müzik dinliyordum ve oldukça memnundum. Oto teybin kasetçaları tatilde iken bozulunca ve bulunduğum yerde teybi tamir edecek (orjinal olması dolayısıyla aracın göğüs bölümü sökülmesi gerektiğinden) kimse bulamayınca önüme ilk gelen yerden fm transmitter (2 gb modacar marka) aldım. Özellikle ses seviyesini artırınca cızırtı yapıyodu ve zaten 3 ay sonra da bozuldu. Buna bağlı olarak fm transmitterlara karşı görüşüm olumsuz iken bu hafta sonu şehirdışı yolculuk için geçici olarak bir arkadaşımdan kendi kullandığı fm transmitteri aldım. Bu araç benim kullandığıma nazaran daha demode, 1 gb, lcd ekranı yok, sadece 7 bant üzerinden ( 87.7, 87.9, 88.1, 88.3, 88.5, 88.7, 88.9) kullanılabiliyor ve üzerinde herhangi bir marka da yazmıyor. Ankara dan istanbula gidip döndüm ve ilginçtir ne ankara da ne de istanbul da hiçbir çızırtı oluşmadı, kasislere girince atlama ya da kapanma yapmadı ve arkadaşım yaklaşık 2 yıldır bu ürünü kullanıyor. Özetle o marka iyidir şu marka kötüdür demekten ziyade deneyip almakta fayda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: tyaman

aracımda kaset adaptörüne bağladığım mp3 player ile müzik dinliyordum ve oldukça memnundum. Oto teybin kasetçaları tatilde iken bozulunca ve bulunduğum yerde teybi tamir edecek (orjinal olması dolayısıyla aracın göğüs bölümü sökülmesi gerektiğinden) kimse bulamayınca önüme ilk gelen yerden fm transmitter (2 gb modacar marka) aldım. Özellikle ses seviyesini artırınca cızırtı yapıyodu ve zaten 3 ay sonra da bozuldu. Buna bağlı olarak fm transmitterlara karşı görüşüm olumsuz iken bu hafta sonu şehirdışı yolculuk için geçici olarak bir arkadaşımdan kendi kullandığı fm transmitteri aldım. Bu araç benim kullandığıma nazaran daha demode, 1 gb, lcd ekranı yok, sadece 7 bant üzerinden ( 87.7, 87.9, 88.1, 88.3, 88.5, 88.7, 88.9) kullanılabiliyor ve üzerinde herhangi bir marka da yazmıyor. Ankara dan istanbula gidip döndüm ve ilginçtir ne ankara da ne de istanbul da hiçbir çızırtı oluşmadı, kasislere girince atlama ya da kapanma yapmadı ve arkadaşım yaklaşık 2 yıldır bu ürünü kullanıyor. Özetle o marka iyidir şu marka kötüdür demekten ziyade deneyip almakta fayda var.

Alıntıları Göster
    ben Forex FM-26 modelini aldım içine iki klasör attım güzel çalıyor ve klasör seçiyordum.daha sonra başka şarkılar ekledim klasör ismini değiştim ve yeni bir klasör ekledim.bundan sonra klasör isimleri bozuldu.yeni klasörü gömüyor ama hepsini çal deyince yeni klasördeki şarkılarıda çalıyordu. bende naptıysam düzelmeyince biçimlendirme yaptım ve sildim herşeyi.klasörleri yenidne attım.şimdide şarkıları çalıyor ama klasörleri görmüyor.menu tuşuna basınca resim seç diyor.halbuki sadece mp3 var klasörlerde. klasörleri nasıl göreceğim sorun nedir? yardımcı olursanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: tema1

istanbulda oturuyorum megan 2 aracımda Forex CFT-626B marka transmitter kullandım ama frekans karışmasından dolayı memnun kalmadım aracın orjinal teyp'ini degiştirmeyi düşündüm ama daha önce bir şey denemeye karar verdim teyp radyo anten soketini çıkardım onun yerine 6-7 cm lik bir tel parçası taktım ve bantla sabitleştirdim dinledigim radyoları denedigimde hepsinin çektigini gördüm Forex transmitter cihazını takdıgımda frekans karışmasının kalktıgını gördüm 2 gündür kullanıyorum bir sorun yok kullandıgım radyo frekansı 106.9
    belki sizde deneyebilirsiniz

Alıntıları Göster
    http://www.hepsiburada.com/rogadis-btfm-03-bluetooth-cift-kumandali-transmitter-/productDetails.aspx?categoryid=258076&productid=otensbtfm03

forexin hiç bir yerde yok.Bu nasıldır? kullanan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: q7uicksand

http://www.hepsiburada.com/rogadis-btfm-03-bluetooth-cift-kumandali-transmitter-/productDetails.aspx?categoryid=258076&productid=otensbtfm03

forexin hiç bir yerde yok.Bu nasıldır? kullanan var mı?

Alıntıları Göster
    merhaba arkdaslar,
    bu transmitterlardan önerisi olan var mı bu ürün nasıl acaba
    Rogadis

birde piranhalar nasıl hangisini tavsiye edersiniz
    Piranha

• quote:

Orijinalden alıntı: Mokarimasu

Forex Cft 656-B bir transmitter aldım.
     FM TRANSMİTTER'LER

Ancak cihazda klasör atlama seçeneği olmasına karşın nasıl ve nerden yapıldığını bulamadım. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim...

KLASÖR ATLAMA ÖZELLİĞİNİN NASIL YAPILDIĞINI BİLEN VARMI

KUMANDASINI KAYBETTİK ...

CİHAZ ÜZERİNDEN KLASÖR ATLAMA ÖZELLİĞİ NASIL YAPILIYOR LÜTFEN YARDIMCI OLUN

edit : sitesinden şu bilgilere ulaştım ama bunun için kumanda lazım kumandasız olmuyor sanırım :(

http://www.forex.com.tr/Sikca-Sorulan-Sorular,DP-31.html

-Forex FM-22 (2 GB) FM Transmitter Klasör Seçme Özelliğini nasıl kullanabilirim?

Parça çalınıyorken Kumanda üzerinde bulunan Equalizer “EQ” tuşuna basınız.
    Çıkan seçeneklerden “Play Mode” seçeneğini “EQ” tuşuna basarak onaylayınız.
    Yine çıkan seçeneklerden “Play Dir” seçeneğini seçiniz.
    Mevcut parçalar ve Klasörleriniz belirecektir. “ + ” ve “ – “ tuşları ile istediğiniz klasörünüzü ve klasör içerisindeki parçalarınızı çalabilirsiniz.

Önemli not:
    Klasör Seçme özelliğinde “EQ” tuşu seçmek ve onaylamak için kullanılır.
    “+” ve “ – “ tuşları ise seçenekler arasında gezmek için kullanılır.

-Forex CFT-626 B (2 GB) FM Transmitter Klasör Seçme Özelliğini nasıl kullanabilirim?

Ürün çalıştıktan sonra kumanda üzerinde bulunan “play & pause” tuşuna basınız.
    Ürün bekleme (pause) moduna geçtikten sonra “EQ (Equalizer)” tuşuna basınız.
    Bu işlem sonrası kumanda üzerinde bulunan ileri (next) ve geri (prev) tuşları ile istemiş olduğunuz klasörü seçebilirsiniz.

Önemli not:
    “ileri (next)” ve “geri (prev)” tuşları ise seçenekler arasında gezmek için kullanılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 22 Mart 2010; 22:48:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nihat1551

quote:

Orijinalden alıntı: Mokarimasu

Forex Cft 656-B bir transmitter aldım.
     FM TRANSMİTTER'LER

Ancak cihazda klasör atlama seçeneği olmasına karşın nasıl ve nerden yapıldığını bulamadım. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim...

KLASÖR ATLAMA ÖZELLİĞİNİN NASIL YAPILDIĞINI BİLEN VARMI

KUMANDASINI KAYBETTİK ...

CİHAZ ÜZERİNDEN KLASÖR ATLAMA ÖZELLİĞİ NASIL YAPILIYOR LÜTFEN YARDIMCI OLUN

edit : sitesinden şu bilgilere ulaştım ama bunun için kumanda lazım kumandasız olmuyor sanırım :(

http://www.forex.com.tr/Sikca-Sorulan-Sorular,DP-31.html

-Forex FM-22 (2 GB) FM Transmitter Klasör Seçme Özelliğini nasıl kullanabilirim?

Parça çalınıyorken Kumanda üzerinde bulunan Equalizer “EQ” tuşuna basınız.
    Çıkan seçeneklerden “Play Mode” seçeneğini “EQ” tuşuna basarak onaylayınız.
    Yine çıkan seçeneklerden “Play Dir” seçeneğini seçiniz.
    Mevcut parçalar ve Klasörleriniz belirecektir. “ + ” ve “ – “ tuşları ile istediğiniz klasörünüzü ve klasör içerisindeki parçalarınızı çalabilirsiniz.

Önemli not:
    “+” ve “ – “ tuşları ise seçenekler arasında gezmek için kullanılır.

-Forex CFT-626 B (2 GB) FM Transmitter Klasör Seçme Özelliğini nasıl kullanabilirim?

Ürün çalıştıktan sonra kumanda üzerinde bulunan “play & pause” tuşuna basınız.
    Ürün bekleme (pause) moduna geçtikten sonra “EQ (Equalizer)” tuşuna basınız.
    Bu işlem sonrası kumanda üzerinde bulunan ileri (next) ve geri (prev) tuşları ile istemiş olduğunuz klasörü seçebilirsiniz.

Önemli not:
    “ileri (next)” ve “geri (prev)” tuşları ise seçenekler arasında gezmek için kullanılır.

Alıntıları Göster
    http://www.hepsiburada.com/piranha-falcon-f-type-18-inc-renkli-ekranli-2-gb-hafizali-mp4-mp3-fm-transmitter-direksiyon-kuman/productDetails.aspx?categoryid=258076&productid=otpirfalconf

yukarıda linkini verdiğim ürünü aldım ilk izlenimler:

ürün gayet şık ve malzeme kalitesi beklediğimden daha iyi.
    çakmak kültablasının içinde olması sebebiyle böyle bir model seçtim.
    kumandalrı da gayet iyi çalışıyor direksiyona baglana ccoooook iyi. diger kumandaad arkada oturan bir arkadas kullandı ve oradanda cekiyordu

yani ben aldığıma memnunum ankarad boş frekans hangisi var sadece onu araştırmam gerek

saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: shogunsama

http://www.hepsiburada.com/piranha-falcon-f-type-18-inc-renkli-ekranli-2-gb-hafizali-mp4-mp3-fm-transmitter-direksiyon-kuman/productDetails.aspx?categoryid=258076&productid=otpirfalconf

yukarıda linkini verdiğim ürünü aldım ilk izlenimler:

ürün gayet şık ve malzeme kalitesi beklediğimden daha iyi.
    çakmak kültablasının içinde olması sebebiyle böyle bir model seçtim.
    kumandalrı da gayet iyi çalışıyor direksiyona baglana ccoooook iyi. diger kumandaad arkada oturan bir arkadas kullandı ve oradanda cekiyordu

yani ben aldığıma memnunum ankarad boş frekans hangisi var sadece onu araştırmam gerek

saygılar

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar anteni sökersek cızırtılar kalkar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: scorpion9

Arkadaşlar anteni sökersek cızırtılar kalkar mı?

Alıntıları Göster
    anteni daha içe yönelik ayarla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: afiLi_01

anteni daha içe yönelik ayarla...

Alıntıları Göster
    merhaba arkadaslar fm transmitter almak istiyorum gozume carpan ve hosuma giden bi model var rogadis

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?productId=otensbtfm03&categoryId=258076&nc=1

acaba bu urunu kullanan varmi tavsiye edermisiniz yada buna alternatif daha iyi bir urun varmidir.
    tesekkurler...

• quote:

Orijinalden alıntı: desert_18

merhaba arkadaslar fm transmitter almak istiyorum gozume carpan ve hosuma giden bi model var rogadis

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?productId=otensbtfm03&categoryId=258076&nc=1

acaba bu urunu kullanan varmi tavsiye edermisiniz yada buna alternatif daha iyi bir urun varmidir.
    tesekkurler...

Alıntıları Göster
    merhaba arkadaşlar Piranha Falcon Z Type veya Piranha Falcon Y Type kullananlar varsa yorumlarını alabilrimiyim. Piranha Falcon Y Type de nokia ince uçlu şarj aleti varmı?cızırtı varmı?usb den flash bellek veya telefon bağlantısında sorun varmı?bide 8 gblik flash bellek takarsak sorun olurmu?

• quote:

Orijinalden alıntı: bincitr

merhaba arkadaşlar Piranha Falcon Z Type veya Piranha Falcon Y Type kullananlar varsa yorumlarını alabilrimiyim. Piranha Falcon Y Type de nokia ince uçlu şarj aleti varmı?cızırtı varmı?usb den flash bellek veya telefon bağlantısında sorun varmı?bide 8 gblik flash bellek takarsak sorun olurmu?

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar çok net bi soru sorucam, bu cihaz fm sinyalleri üzerinden yayın yapıor di mi? Ben de alıcam ancak asıl amacım istanbul-tekirdağ arası kullanmak istemem. Bilen bilir bi ara radyo frekansı gidiyor değişiyor. Kısacası kullanabilir miyim yoksa başka bir ürün önerir misiniz? iphone, flash disk gibi cihazlar var bağlamak istediğim...

• quote:

Orijinalden alıntı: haso_mari

Arkadaşlar çok net bi soru sorucam, bu cihaz fm sinyalleri üzerinden yayın yapıor di mi? Ben de alıcam ancak asıl amacım istanbul-tekirdağ arası kullanmak istemem. Bilen bilir bi ara radyo frekansı gidiyor değişiyor. Kısacası kullanabilir miyim yoksa başka bir ürün önerir misiniz? iphone, flash disk gibi cihazlar var bağlamak istediğim...

Alıntıları Göster
    ben şundan aldım ve sadece 1 kez taktım ve bozuldu

FM TRANSMİTTER'LER

• quote:

Orijinalden alıntı: marinerocyp

ben şundan aldım ve sadece 1 kez taktım ve bozuldu

FM TRANSMİTTER'LER

Alıntıları Göster
    Şu nasıldır acaba?

http://www.hepsiburada.com/archos-3-vision-8gb-30-dokunmatik-ekran-fm-radyo-fm-transmitter-ses-kayit-mp3mp4-player/ProductDetails.aspx?productId=bd55008&categoryId=9181

• quote:

Orijinalden alıntı: irish

Şu nasıldır acaba?

http://www.hepsiburada.com/archos-3-vision-8gb-30-dokunmatik-ekran-fm-radyo-fm-transmitter-ses-kayit-mp3mp4-player/ProductDetails.aspx?productId=bd55008&categoryId=9181

Alıntıları Göster
    bende modanom sl-198 2gb var.bence güzel.video oynatma özellikleri filan var.Ses kaliteside güzel.87.5 te kullanıyorum.cızırtı yapmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: vulakil

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar 2004 model fiestam var . Ankara'da kullanıyorum. Kullanıp memmun kaldığınız bir fm transmitter söyleyebilir misiniz ?
    Öyle ekranlı falan olmasına gerek yok. Basit ve ucuz yollu olursa iyi olur zaten sadece mp3 için değerlendireceğim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: burockank

Arkadaşlar 2004 model fiestam var . Ankara'da kullanıyorum. Kullanıp memmun kaldığınız bir fm transmitter söyleyebilir misiniz ?
    Öyle ekranlı falan olmasına gerek yok. Basit ve ucuz yollu olursa iyi olur zaten sadece mp3 için değerlendireceğim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Alıntıları Göster
    tavsiye etmediğim bişey. piranha marka almıştım taktım 1 ay kadar kullandım bir gün çıkartırken baş kısmı ve doğal olarak sigortası çakmak girişinde kaldı. o an acelem vardı arabayı kullanmaya devam ettim bi parladı orası o zamandan beri çalışmıyor çakmak girişi :) mp3 playerı mıda şarj edemiyorum artık çakmak girişinden. büyük ihtimalle sadece sigorta atmıştır bakmaya fırsatım olmadı.
    ama dediğim gibi güvenilir aletler değil ve araçtan çıkarken çakmak girişinde bırakmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Raio

tavsiye etmediğim bişey. piranha marka almıştım taktım 1 ay kadar kullandım bir gün çıkartırken baş kısmı ve doğal olarak sigortası çakmak girişinde kaldı. o an acelem vardı arabayı kullanmaya devam ettim bi parladı orası o zamandan beri çalışmıyor çakmak girişi :) mp3 playerı mıda şarj edemiyorum artık çakmak girişinden. büyük ihtimalle sadece sigorta atmıştır bakmaya fırsatım olmadı.
    ama dediğim gibi güvenilir aletler değil ve araçtan çıkarken çakmak girişinde bırakmayın.

Alıntıları Göster
    http://www.crutchfield.ca/scosche_fmmod02_fm_modulator_w_rca_inputs_on_off__p/142fmmod02.htm

Çok başarılı bir fm tarnsmitter...
    100 tll..özelden ulaşabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ceoman

http://www.crutchfield.ca/scosche_fmmod02_fm_modulator_w_rca_inputs_on_off__p/142fmmod02.htm

hocam link kırık??
  • quote:

Orijinalden alıntı: brifing

quote:

Orijinalden alıntı: ceoman

hocam link kırık??

Alıntıları Göster
    link sağlam arkadasım ..sen güzel tıklayamamıssın

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.