Şimdi Ara

fm transmitterden cep telefononu şarj etme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 ay önce fm transmitter almıştım. fiyatı 20 tl.
    geçen gün aklıma geldi. acaba fm transmitterin usb girişinden nokia 6300 (yani ince uçlu olandan) telefonu şarj edebilirim mi diye.
    önce internetten usb girişli ince uç çıkışlı bir aparat aradım. bazı sitelere bi göz attım hani 5 10 lira filan olsa alacaktım ama bulamadım.
    daha sonra bozuk olan usb girişini ve yine bozuk olan ince ucu soyarak kabloları birbirine bağladım.
    denedim şarj olmaya başladı.
    elektirik öğretmeni bi arkadaşa lehimlettim, voltunu filan ölçtürdüm. değerlerin normal olduğunu söyledi bana.
    uzun yolda şarjın bitmesi gibi durumda rahatça kullanılabilir bir aparat oldu.
    not: bunu yazmaktaki amacım benzer aparatı satın alarak ya da kendi imkanlarıyla yaparak DH ailesinin yararlanmasıdır.

• Güzel fikir. Bendede var transmitter ama pek kullanmıyorum. Ayrıca araçta yedek usb kablo bulundurmak lazım bunun için.
  • usb kablonun boyu 1 karış filan hocam.
    aslında fotoğrafını ekleyecektim ama yapamadım.
    özellikle uzun yollarda filan lazım olur diye düşünüyorum
  • vay be oldukça mantıklı :)
  • bende almıştım bu fm zımbırtısından sonra teyibi değiştirdim yigenimin eline vermiştim oynasın diye şimdi sizden okuyunca aklıma geldi zaten telefonun usb kablosu var pc'ye takıncada şarz oluyor benim tlf . bu yaz seyahate çıktıgımda bay işime yarar . teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.