Şimdi Ara

Fm hayatımın en ilginç maçlarından birini yaşadım az önce

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Takımım newcastle.Artık dünya çapında bir klubüz (4. Ya da 5.sezonda real madrid barcelona seviyesindeyiz).Rakip yarı finalde juventus ilk maç kendi evimde.İlk yarı pozisyonlara giriyoruz gol yok.2.yarıda riske girip pique ile podolskiyi değiştiriyorum ve tek stoper iki bekli 3-1-5-1 e geçiyorum.Çok daha fazla pozisyon buluyoruz ama gol yok.80de isco yu çıkarıp tielemansı alıyorum dakikasında gol atıyor.2 dakika sonra doria(stoper) kornerden 2.golu atıyor.Doria bi daha atıyor 3 oluyor.Penaltı oluyor takım arkadaşları doriaya jest yapıyor doria hat-trick yapıyor 4 oluyor.Bir pozisyon oluyor doria kendinin 4. Takımının 5.golünü atıyor.Doria toplamda 14 gole ulaşıyor.

Özet:80 e kadar gol atamayan takımım tielemansın girmesiyle golu buluyor sonra stoper doria 4 gol atıyor maç 5 0 bitiyor.

Bu arada tielemans da 10 dakikada 1 gol 1 asist yaptı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Doria dediğin fm 12 de ki brezilyalı stoper mi. Brezilya liginde oynuyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: The saints of killers

Doria dediğin fm 12 de ki brezilyalı stoper mi. Brezilya liginde oynuyordu

Evet o.Marsilyadan almıştım fm15te gördüğüm en iyi stoper. Balanta ile yan yana oynamışlığı da var ve ben doria derim.Adam 2 sezondur pl de rating rekoru kırıyor,lig bitmek üzere ve ratingi 7.93 ve 14 gol 2 asisti var tüm kulvarlarda

• quote:

Orijinalden alıntı: CooperLoL

quote:

Evet o.Marsilyadan almıştım fm15te gördüğüm en iyi stoper. Balanta ile yan yana oynamışlığı da var ve ben doria derim.Adam 2 sezondur pl de rating rekoru kırıyor,lig bitmek üzere ve ratingi 7.93 ve 14 gol 2 asisti var tüm kulvarlarda

o doria şuan yeni malatya da
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnondraX

quote:

Orijinalden alıntı: CooperLoL

quote:

o doria şuan yeni malatya da

Evet hocam bakıyorum arada ne yapmış diye :D bu sezon yine bizim premier ligde döktürüyor 7 golü var

• bi kadro ssi at la merak ettim 2 senedir bek arıyoruz sana

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.