Şimdi Ara

fm de misyonunuz genelde ne oluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • benim tek bir takımda (galatasaray) uzun süreli kalıp altyapıdan kulüp ile özdeşmiş oyuncular yetiştirmek. tek kulüplü oyuncular yetiştirip bülent korkmaz ın rekorunu kırmaya çalışıyorum 16. sezonum ancak hala başaramadım. ama hakan şükür ün rekorunu kırdım sayılır bir yabancı regen 205 golde 1 sezon sonra muhtemelen kırılacak.

ajax gibi yetiştirip satmakta bir seçenek ancak altyapıdan çıkarıp yetiştirip satmak cefasını çekip sefasını sürememek gibi geliyor bana yalnız yabancı wonder kid leri satıyorum yetiştirip.

2000 Ruhu diriltme çalışmaları :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pexagon -- 19 Haziran 2017; 5:47:47 >

• Bu oyuncularda alt yapıma devşirdiğim efsaneler:
    (osman 2016-20 arası gs'deydi)

Cengiz Chelsea ye gidip 1 sene kaybetmese Bülent Korkmaz ın rekorunu kesin kırabilirdi. Birde çok sakatlandı yoksa 400 maçı geçerdi.

Buda efsane kaptan daha en az 4 senesi var emekli olana kadar kesin rekoru kıracaktır.

Buda ilk ve tek yabancı öz kaynak oyuncumuz. Türk milli formayı giymesine 1 sene kala Diego Simeone Arjantin e çağırdı Adrianımı :(

27 kişilik kadromun 16 oyuncusu Galatasaray alt yapısı kökenli sizlerle paylaştığım bu 9 oyuncu kadroumun bel kemiği olan oyuncular diğer 7 oyuncum ise henüz çıkış yapamadı 16-20 yaşında ki potansiyeller ama rotasyona sokuyorum hepsini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pexagon -- 19 Haziran 2017; 6:28:9 >

• Kocaelisporu süper lige çıkarmak ve avrupada ülkemizi temsil edecek bir takım haline getirmek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Regenlerin tiplerine sinir oluyorum. 15 yaşında kel oluyorlar sinir bozucu ona çözüm bulmaları lazım. Genelde tanındık oyuncular gitti mi bırakıyorum oyunu daha 3. sezona geçtiğimi hatırlamıyorum. 15 senedir oynarım daha 5. sezon gördüğümü hatırlamıyorum.
  • Alt ligden takım alıp üst lige çıkarma mücadelesi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldığım ligin orta halli takımını 2.senemde şampiyon yapıp clyi kazanmka 3.senede

• Sürekli Galatasaray'ı alıyorum.Oncelikli hedefim ligi domine etmek istiyorum.Bundesliga daki Bayern gibi.Birde genç yetenekleri ucuza alıp yetiştirip iyi fiyatlara satmak aynı zamanda da satarken sonraki satışlardan en kotü yüzde 30 pay koydurmak

• ben zor da kalmadığım sürece 22 yaşını geçmiş isimleri almıyorum. her sene mutlaka en az 1 tane alt yapıdan çıkardığım oyuncuyu rotasyona sokuyorum. 18-20 yaşlarında, yıldız adaylarını keşfediyorum eğer kadromda onlara yer yok ise kiraya gönderiyorum 2-3 sene kirada takılıp değerlerini yükselttikten sonra satıyorum. yani kısaca, gençleri alıyorum, pişiyorum ve satıyorum.

mesela şu da var, ben hayatta bir oyuncuyu 3 seneden fazla takımda tutmam. oyuncuyu oynatırken satma odaklı oynatıyorum. sadece bir transfer döneminde 400milyon euro'yu aşkın oyuncu satmışlığım var.

bi de şu huyum var, böyle herkesin bildiği isimleri almayı sevmiyorum. mesela internete fm17 wonderkid isimleri yazıp karşına çıkan isimler olur ya, hayatta almam onları. kimsenin bilmediği, kendim kefşettiğim oyuncuları günü gelince büyük paralara satmak muazzam bir his.

• quote:

Orijinalden alıntı: noxiousu

ben zor da kalmadığım sürece 22 yaşını geçmiş isimleri almıyorum. her sene mutlaka en az 1 tane alt yapıdan çıkardığım oyuncuyu rotasyona sokuyorum. 18-20 yaşlarında, yıldız adaylarını keşfediyorum eğer kadromda onlara yer yok ise kiraya gönderiyorum 2-3 sene kirada takılıp değerlerini yükselttikten sonra satıyorum. yani kısaca, gençleri alıyorum, pişiyorum ve satıyorum.

mesela şu da var, ben hayatta bir oyuncuyu 3 seneden fazla takımda tutmam. oyuncuyu oynatırken satma odaklı oynatıyorum. sadece bir transfer döneminde 400milyon euro'yu aşkın oyuncu satmışlığım var.

bi de şu huyum var, böyle herkesin bildiği isimleri almayı sevmiyorum. mesela internete fm17 wonderkid isimleri yazıp karşına çıkan isimler olur ya, hayatta almam onları. kimsenin bilmediği, kendim kefşettiğim oyuncuları günü gelince büyük paralara satmak muazzam bir his.

+1 aynı bende böyleyim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.