Şimdi Ara

FM 2021 Galatasaraylılar(Ana Konu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen sene Galatasaray kariyerleri yaparken fikir alışverişi oluyordu. Bu sene konusu açılmamış galiba, açayım dedim.

Ben Galatasaray kariyerime başladım. Yabancı sınırı ve alt yapı kuralı şu anki gibi devam edecek.

Devre arasına kadar 1-2 futbolcuya yeni sözleşme yapınca maaş bütçesi iyice eksiye düştü. Falcao "ben çok para almıyorum" deyip gitmemekte direniyor. Belhanda ve Babel'i gönderdim. Herkes abuk subuk paralar alıyor ve görünüşe göre kariyer başında bu epey zorlayacak herkesi. Tabi bu bütçe olmayınca sözleşmesi 6 ay kalan oyunculara da para teklif edemeyip kaçırıyorum.

Marcao ve Luyindama arasında "kötü anlaşma" diyordu 2-3 ay ama ocakta "iyi anlaşmaya" döndü, yoksa luyindamayı da gönderecektim.

Taktik olarak 4-3-1-2 oynatıyorum. Falcao 27 maç 19 gol, Diagne 25 maç 28 gol(adam yardırıyor).

Bir de bu ffp olayı ilk sezon sonu mu bitiyor 2. sezonda mı?

• İlk sezon bitti. 82 puanla şampiyon oldum ama başakşehir 81, sivasspor 79 ile bitirdi. O yüzden son haftaya kadar zorlandım.

Diagne sezonu 53 maçta 50 gol, 11 asistle tamamlayıp şov yaptı.

Transfer sezonunda 49.5m lik(büyük çoğu peşin) satış yaparak bütçe kazanıp 94m'ye(çoğu 3 taksitli), artı kiralıkla çok sağlam kadro kurdum.

Yalnız ilk sene Emin Bayram'ın sözleşmesini uzatmadım(maaş bütçesi eksiydi), şimdi de yurtdışı teklif gelip satmayınca mutsuz oldu. Sene içinde mutlu olmazsa elden kaçacak. :(

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.