Şimdi Ara

FM 2018 39.99TL (D&R)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar d&r de kutulu fm 2018 40tl almak isteyen varsa diye paylaşıyorum.
    http://www.dr.com.tr/Oyun-Konsol/Football-Manager-2018-Pc/Oyunlar/Spor/Futbol/urunno=0001757566001

• mağazalarda geçerli mi acaba ?
  • Harika fiyat firsati olan kesinlikle kacirmamali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süper fırsat da arkadaş tam alıyordum oyunu dvd rom yok bilgisayarımda o aklıma geldi :D kutulu oyunu cd-dvd rom olmadan yüklemenin yolu var mıdır? Dr'da indirime girdiğine göre steam'de de girmesi yakındır belki
  • Mağazada 100 Tl Ben bugun ziyaret ettim ve netten sipariş verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anthuan

Süper fırsat da arkadaş tam alıyordum oyunu dvd rom yok bilgisayarımda o aklıma geldi :D kutulu oyunu cd-dvd rom olmadan yüklemenin yolu var mıdır? Dr'da indirime girdiğine göre steam'de de girmesi yakındır belki
    Yemin ediyorum aynı sorun bi an dedim ben mi yazdım bu mesajı da unuttum
    dvd rom bende de yok, steam şart yani fm için
    Steamde de yaz indirimi 21 Haziranda başlıyor hocam bilginiz olsun muhakkak indirim olcak ama 40 tl ye düşer mi bilemem.
  • quote:

Süper fırsat da arkadaş tam alıyordum oyunu dvd rom yok bilgisayarımda o aklıma geldi :D kutulu oyunu cd-dvd rom olmadan yüklemenin yolu var mıdır? Dr'da indirime girdiğine göre steam'de de girmesi yakındır belki
    Kutunun içinden Steam kodu çıkıyor.
  • Cd dvd falan yok yani değil mi hocam? Kağıdın üzerinde steam kodu yazıyor bilgisayarıma cd veya dvd takmadan direk steam'den kodu ekleyeceğim?
  • miyavlayankirpi kullanıcısına yanıt
    Geçen sene FM 2017'yi 3 haziran'da 33 tl'ye almışım. Bir de bonus genç kampanyası vardı 10 ya da 15 tl bonus kazanmıştım. Bu sene de steam'de acaba 40-50 bandına düşer mi? Steam hesabımda hali hazırda 22tl var, 10-15 tl bonus'u da hesaba katarsak nerdeyse bedavaya almış olacağım :D öteki türlü 40 tl.
  • quote:

Cd dvd falan yok yani değil mi hocam? Kağıdın üzerinde steam kodu yazıyor bilgisayarıma cd veya dvd takmadan direk steam'den kodu ekleyeceğim?
    CD'de var tabi. Kodu yazıyorsun Steam'e indiriyorsun, CD seni indirme zahmetinden kurtarıyor.
  • Anladım, teşekkürler hocam.
  • Yeni oyunun kasımda çıkacağını düşünürsek almak isteyenler için iyi fiyat.
  • İndirimin ne kadar süreceği ile ilgili bir bilgi var mı?
  • Fortescue kullanıcısına yanıt
    Dr'da tükendi ama aral'da 24 üne kadar aynı fiyat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

Dr'da tükendi ama aral'da 24 üne kadar aynı fiyat.
    http://www.dr.com.tr/Oyun-Konsol/PC-FOOTBALL-MANAGER-2018-LIMITED-EDT/Oyunlar/Spor/Futbol/urunno=0001724987001

aynısı değil mi bu da tükenmiş mi ki

• İlk mesajdaki linkte tükendi yazıyor ama bunda stok var. Aynısı evet.
  • Benimki gibi kargoya verilmeyen var mı acaba?
  • İzmir de olan gelsin forum bornova mağazasında var ;)
  • Aral ve dr da stok kalmamış.

• Şuan Voidu'da 36,40 tl Teknosa'da mağazalar dahil 39,90 tl
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.