Şimdi Ara

FM 2017 Kocaelispor Kariyerim[3.Sezon: Üst Üste 2. Şampiyonluğumuzu Yaşadık, 2. Ligdeyiz] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
1.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • HimoteK H kullanıcısına yanıt
    Yok hocam bırakmadım bu aralar oynamaya hiç vaktim olmuyo, iş, okul sınavları, evraklar derken oyuna vakit kalmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.Sezon 1.Bölüm: Yine Bir Kamp Dönemi

Uzun zamandır kariyeri güncellemeye fırsat bulamamıştım, bugün bir özlemle açtım oynamaya başladım fm yi, özlemişim kariyerimi, bundan sonra eskisi kadar oynayamasam da bu kadar da fazla boş bırakmam kariyeri herhalde, başlayalım:

Bu sezon sportif başarıdan çok mali başarı ön planda benim için, 2.Ligde gerçekten güçlü rakipler var, bu sezonluk kümede kalsam yeterli. Hazırlık dönemi fena geçmedi aslında bakarsanız ama şöyle bir durum tespit ettim takımda, iyi kapanan takımlara karşı gol atmakta zorlanıyoruz, pozisyona girebiliyoruz ancak savunmanın kilidini açacak bir oyuncumuz yok. Konumuza dönelim:

Hazırlık maçları:

FM 2017 Kocaelispor Kariyerim[3.Sezon: Üst Üste 2. Şampiyonluğumuzu Yaşadık, 2. Ligdeyiz]

Ligdeki Rakiplerimiz:

FM 2017 Kocaelispor Kariyerim[3.Sezon: Üst Üste 2. Şampiyonluğumuzu Yaşadık, 2. Ligdeyiz]

PTT 1.Ligden tanıdık iddalı takımlar da var, Giresunspor, 1461 Trabzon, Denizlispor, Karşıyaka, Mersin İ.Y gibi bilindik takımlar da ligimizde yer alacak.

Şampiyonluğumuza Verilen Oran:

Bunun türkçesi en fazla kümede kalabilir bu sezon olmuş, yine paraya kıydım biraz ama herşey takımın çıkarı için, ben bu paraları harcamasam eldeki oyuncularla hiçbirşey olmaz, bu sezon 23 Yaş Kuralı gibi iğrenç bir kural olmadığı için para saçmak zorunda kalmadım, bu seviyede ideal bir para harcamışım aslında. 3.Ligte 42.5B€ harcamıştım 2.Ligte 22.5B€ harcamışım. Gelelim transferlere:

Neden bilmiyorum ama oyuncularımı bir türlü pazarlayamıyorum, oyuncu satışından kasama giren birşey olmuyor, en fazla sözleşme yenilemiyoruz. Kulüplere de öneriyorum ama hiç teklif eden olmuyor. Belki ilerleyen yıllarda bunu yapabilirim, göreceğiz. Ama en azından fazla para saçmıyorum oyunculara. Transfer politikamız geçen sezonla hemen hemen aynı oldu fakat bu sefer farklı olarak:

- Yedekleri genç oyuncularla doldurmak yerine(öyle yapmaya mecbur kalmıştım) as takımda oynayabilecek oyuncu, onu bulamadıysam as takımdakilerle forma savaşı verebilecek kalitede oyuncular transfer etmeye çalıştım

- 30 yaş üstü oyuncu bulundurmamak(çok iyi katkı verirse tabiki durabilir takımda)

- Free transferler yapmaya çalıştım, yapamadıklarıma da mümkün olduğu kadar ucuz oyuncular almaya çalıştım

Mali Durum:

Sonunda kulübü kâra geçirmeyi başardım, bunda devlet kredisinin ödemelerinin bitmesininde etkisi var, artık gişe hasılatları kulübün kasasına geçebilecek ve daha iyi transferler yapabileceğiz, tabiki de kimseye para saçmayı düşünmüyorum ama kulüp maddi yönden istikrarlı ve güçlü olursa başarı da bir şekilde gelir.

• 4.Sezon 2.Bölüm: Beklediğimden İyi Bir Başlangıç

Benim düşüncem bu sezon 14 ila 12. sıralar arasına gidip geliriz üzerineydi ama oyuncularımı tebrik ediyorum hiçbiri buraya yatmaya gelmemişler kadroya girdiklerinde ellerinden geleni yapıyorlar. Hücum hattımız herzamanki gibi çok etkili, savunmamız da kötü değil aslında ama çok şanssız goller yiyoruz. Şanssız golleri yemeseydik zorlu giresun deplasmanından 3 puan, eyüpspordan en kötü 1 puan hatta 3 puan bile çıkartabilirdik, o maçlardan 3 puan çıkarabilseydik karşıyakayla liderlik yarışı veriyorduk, dediğim gibi bu sezon küme düşmesek bile iyidir diye düşünüyorum. Etimesgut Belediyesi maçında da başabaş bir mücadele vardı aslında, ilk yarı her iki tarafta gole çok yaklaştı ama 45. dakikada rakibin kazandığı bir penaltı işleri değiştirdi. biraz ileri çekince ikinci golü de yedik, kaybedeceğimiz birşey yok deyip tamamen ileri çıkarınca da dörtlediler bizi.

Lig Tablosu:

Fikstür:

• Başarılar hocam bizde Uzun süre Kocaelibirlik Spor çalıştırdık :) tam destek
  • Fm 2017 de kocaelisporu bulamadım ben kocaeli birlik spor mu bu kocaelispor mu?

• caner4141 kullanıcısına yanıt
    Orjinal kocaelispor, alt ligler yamasını ekledim ben.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.