Şimdi Ara

FM 2017 Kelepir Oyuncular

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
4
Favori
41.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FM 2016'da böyle bir konu vardı ve güzel öneriler gelmişti. Herkes F/P oranı yüksek oyuncuları ve kelepir oyuncuları yazarsa faydalı bir konu olacağını düşünüyorum.

Ben başlayayım:

Mohamed Oumar Konaté - 500k'ya alınabilen Afrikalı stoper

• Takip. Eve gidince listeden bakıp yazayım hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İleride uzun bir liste yaparım ama Sahte Forvet - Brezilyalı Arthur. Chapecoense( CHA )'da kiralık olarak başlıyor. Devre arasında alabilirseniz, alır almaz bonservinin katladığını görürsünüz. Zaten en fazla 1-2 sezon içinde 15-20 milyon avroya satarsınız avrupaya.
  • Selamlar,
    Oyunu istediğimiz zaman farklı kaydedebiliyoruz.Bu ilerde (yani seviye artıkça itibar da olabilir) kapancak mı .Yani bu şekilde bi maç kaybedildiği zaman kazanana kadar oynabiliriz.???
  • middlesbrough'tan james husband. sezon başında kiralık olarak alınabiliyor, asist canavarı.
  • Harold Precialdo

Türkiye'de her takımda iş yapar.1 Milyona alırsınız 500bin maaş alır.Bende özellikle Osmanlı kariyerimde durdurulamıyordu.Galatasaray'da ortalama verim aldım.Değeri 3-4 kat arttı.Teklof geldi 8.5'a sattım 1 sezonda sakatlık nedeniyle çokta oynayamamıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicksizayı -- 24 Nisan 2017; 13:33:29 >
  • ikinci sezon mehmet ekiciyi bonservizsiz almıştım. 3. sezona başlarken 8.5m euro ya newcastle a iteledim
    Andre Anderson u alabilirsiniz. Ocak 2018 de geliyor. Fıstık gibi forvet tavsiye ederim.
    Alternatif stoper olarak subotic i alabilirsiniz. sakatlık sorunu var ama 3. stoper olarak iyi bir tercih olabilir en azından alt yapıdan gelen stoperler belli bir seviyeye gelene kadar götürür. Yıllık 1.6m alıyor.
    abdülkadir ömür 500k civarı bir paraya iyi bir yedek. Gelişme gösterirse de iyi bir orta sahanız olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_1912

Takip. Eve gidince listeden bakıp yazayım hocam

Hocam oyuncuları bizimle paylaşabilir misiniz?
  • Fabio Cardoso - Stoper Portekizden bir takımdan aldım 1 - 2 milyon euro gibi birşeydi 2 sene oynattım portekiz milli takımına çağrıldı sonra satılığa çıkarttım 18m euroya west ham'a sattım.

Aklıma şimdi bu geldi bir ara bakar yazarım
  • Konuyu takip ediyorum

• Elazığspor'daki Hamidou Traore. Fiziği harika, iyi yönlü ortasaha için kalburüstü takımların çok işine yarar. Kırpılmış Kante gibi.
  • birkaç ucuz - beleş transfer yapıştırayım o zaman.

kaleci: benoit costil - sezon sonu sözleşmesi bitiyor, ocakta sözleşme imzalatabilirsiniz. nerdeyse muslera ayarında oyuncu.

sol bek: charlie taylor bununda sözleşmesi sezon sonu bitiyor, düzenli oynarsa 1-2 sezon sonra liverpool vs. 15 m€ veriyor.

sağ bek: bocanegra. kolombiyada bir takımda oynuyor adını unuttum, 400-500 bine alınabilir. başka ligde oynasa 7-8 milyondan aşağı alamazsınız.

+gino peruzzi. 3-4 yıldır fm oynayanlar bunu bilirler zaten, 2-3 milyona alınabilir. ben pek asist yaptıramıyorum tek sıkıntısı o.

defans göbek: diego llorente. bununda sözleşmesi bitiyor, ocakta sözleşme imzalatılabilir. 3 büyüklere zor olsada geliyor. 2 sezon sonra 35 milyon euroya real madride geri satmışlığım var.

defans göbek: martin caceres. bununda sözleşmesi bitiyor. bu adamı bilirsiniz zaten, defans göbekte muhteşem oynuyor.

ön libero: simao. serbest, forma şansı verirseniz 1-2 sene sonra 10 milyona itelersiniz.

orta saha göbek: jadson. shakhtar donetsk ten tanıyoruz jadson reyizi, orta saha göbekte ofansif oyun kurucu olarak oynatırsanız baya iş görüyor. maliyetini tam bilmiyorum ama 700 bine biter heralde.

+mehmet ekici'nin sözleşmeside bitiyor, ama sözleşmesinde "sezon sonu serbest kalacak" maddesi olduğu için imza attıramıyorsunuz. sezon sonuna doğru sözleşmesi bitmeye yakın değeri iyice düşüyor, 200-300 bin euroya alabilirsiniz.

sağ açık: joel campbell. sezon sonunda arsenal transfer listesine koyuyor ve 5 milyon euroya alınabiliyor. sağ iç forvet oynatırsanız sezonda en az 20 gole etki eder.

sol açık: cristian pavon. bu arkadaşı fm15&16dan tanıyoruz, kiralık olarak alabilirsiniz. buda bir sezonda en az 20 gole etki ediyor bende.

forvet:vucinic, serbest. ama haftalık 100 bin euro istiyor.
    +balotelli'nin sözleşmesi sezon sonu bitiyor, haftalık 150 bin falan istiyor heralde. bu parayı verebilirseniz 1-2 sezon sonra en az 20 milyona rahat satarsınız.

+yannick n'djeng. tunusta bi takımda oynuyor, 750.000 - 1 milyon arasına alınabilir, en az 20 gol atar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r0x -- 2 Mayıs 2017; 11:30:44 >

• Giresunspor'la yeni kariyer açtım Ptt 1.lig için transfer önerilerinize açığım arkadaşlar.
  • Oyunun başlangıcında beleşe olan iyi futbolcular

Vucinic

Renan

Simao

Sözleşmesi Bitmesine 1 yıl olanlar

Federico Ricci

Doumbia

Mehmet Ekici

Ayrıca kiralık olarak grujıc ve james husband bunları 2 sezonluguna ucuza kiralayabilirsiniz baya iş yapıyorlar

• Le Havre'deki Özer Özdemir sağ bek için çokiyi. Türkiye liginde fiziğiyle fark yaratıyor.
  • Walter Gonzalez forvette çok iyi.

• Kasper Kusk iyi bir kanat.

Cristian Rodriguez 1-2 sezon sol kanadı taşır.

Mihajlovic mi ne vardı Partizanda sol kanat onu öneririm.

İlk sezon free olarak Simao, Di Natale, Berbatov ilk aklıma gelenler.

Ayrıntılı aramayı kullanın, İskandinavya, Beyaz Rusya, Kıbrıs, Yunan liglerini biraz araştırın, Brezilya ve Arjantin ligine çok dikkat edin.

• ingiltere alt ligleri için vanarama national daki takımalrda fark yaratır; morten koch stoper de taş gibi oyuncu ,mohammadom hussein forvette iyi iş yapıyor
  • Willyan Nacionel de oynuyordu sanırım 500e alınabilir iyi bir sağ açık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitokondri.

Kasper Kusk iyi bir kanat.

Cristian Rodriguez 1-2 sezon sol kanadı taşır.

Mihajlovic mi ne vardı Partizanda sol kanat onu öneririm.

İlk sezon free olarak Simao, Di Natale, Berbatov ilk aklıma gelenler.

Ayrıntılı aramayı kullanın, İskandinavya, Beyaz Rusya, Kıbrıs, Yunan liglerini biraz araştırın, Brezilya ve Arjantin ligine çok dikkat edin.

Mihajlovic gerçekten iyi oyuncu. 750 bin euro civarına alınıyor gelecek vaadediyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.