Şimdi Ara

FM 2017 | Fenerbahçeliler Derneği (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
3.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rodrigo Bentancur çok iyi performans veremese de güzel paraya satılabiliyor dostlar aklınızda bulunsun 3.4-4m gibi bi fiyata alıp 1 sene sonunda Leverkusen'e bonuslarla beraber 17.5m'ye sattım, satma sebebim de malum kulübün ekonomik durumundan dolayı Aziz Yıldırım her gelen yüksek teklife onay veriyor Bana kalsa 25e kadar çıkartırdım pazarlığı
  • Souza ve Ozan Tufan'ı yan yana İki Yönlü Orta Saha oynatıyorum, harikalar. Özellikleri çok iyi maaşları fazla değil. Ben atak oynamayı seviyorum o yüzden DOS oynatmıyorum ama Neustadter arkalarında Ön Libero olarak oynarsa çok sağlam defans oluyor.
  • Sezonu şampiyon tamamladık. Türkiye kupasını da aldık. Avrupa liginde yarı finalde elendik malesef. Yine de Zenit gibi Manchester City gibi güçlü takımları eledik devre arasında çok önemli oyuncuları satmamıza rağmen.

Sezon içinde biriktirdiğim transfer ücretini yönetim aldı, yine bütçesiz kaldım bilsem oyuncu alırdım Bakalım yaşlıları gereksizleri yüksek maaşlıları satıp tekrar bir şeyler yapmaya çalışacağım.

FM 2017 | Fenerbahçeliler Derneği FM 2017 | Fenerbahçeliler Derneği FM 2017 | Fenerbahçeliler Derneği FM 2017 | Fenerbahçeliler Derneği FM 2017 | Fenerbahçeliler Derneği

• sayfalara tam bakmadım ama bir iki gözlemimi anlatıyorum. öncelikle hemen rvp satın 7m euro alıyor yıllık 10 golü geçmesi çok zor değmez. ben rvp(1m) stoch(2m) souza(6m) fernandao(1m) kjaer(13m) satıp mali durumu düzeltmek istedim. emre çolak ve deniz türücü çok ucuza kadroya kattım. ilk sezon açık ara şampiyon yaptım takımı. cl gruplarına soktum grubu son maçta şanssız şekilde yenilerek 3. bitirip avrupaya gittim 1. turu geçip son 16da elendim. ztk aldım. 2. sezona çok iyi girmeyi beklerken aziz efendi 0 transfer bütçesi verdi. bilseydim eldeki oyuncuları satmazdım hiçbir işe yaramadı. o da yetmezmiş gibi lens sow gibi oyuncuların kiralıkları bitti. kuki ve villalibre opsiyonsuz, caner erkini 1m opsiyonla kiraladım. boşa çıkan melo ve quaresmayı kadroya kattım defansada ismi uzun bir arkadaş aldım m.united gençlerinden kiralık olarak. bakalım bu sene ne yapacağız.

İlk sezon en ilginç olay bjk küme düşüyordu nerdeyse herkesin kariyerinde ilk 3 de olan bjk bende yerlerle sürünüyodu. gol krallığında 3. sırayı 13 golle volkan şen aldı asist kralıda gvdw 11 asistle oldu.

• 2. sezona başladım. 1 gün yaz transferleriyle, kadroyu düzenlemeyle, oyuncu-personel almayla satmayla uğraştım. Yeni güncellemede zaten gün atlamak baya sürüyor

Geçen sezon içi biriktirdiğim bütçeyi yönetim benden aldığı için yine bütçesizdim. O kadar oyuncu sattım yine bütçe gelmedi adam akıllı O yüzden bonservissiz ve kiralık oyuncularla anlaştım. Sadece kaleci aldım potansiyelli ama ucuzdu.

FM 2017 | Fenerbahçeliler Derneği

Taktiğimi de değiştirdim. 3 forvetli taktiğe döndüm internetten buldum bunu da. Bakalım nasıl olacak.

Şampiyonlar liginde fena olmayan bir gruptayız. Barcelonanın arkasından 2. çıkarız diye umut ediyorum

Bu da sezonun ilk kısmında aldığımız sonuçlar. Bakalım ilerleyen zamanlarda nasıl performans göstereceğiz :)

• Yeni sezonun ilk derbisinde Fenerbahçe şovu

• Sezon arasını geçtik. Güzel gidiyoruz. Souza'yı sattık daha doğrusu yönetim teklifi kabul etti hemen Taktik çok güzel bakalım sene sonuna kadar nasıl performans sergileyeceğiz :)

FM 2017 | Fenerbahçeliler Derneği FM 2017 | Fenerbahçeliler Derneği FM 2017 | Fenerbahçeliler Derneği

• 2. sezonu bitirdim. Geçen sezon Avrupa ligi yarı finalinde elendik bu sezon şampiyonlar ligi çeyrek finalde elendik. Lig ve TR kupasını aldık yine. Taktik çok güzel.

Emenike 57 maç 43 gol 25 asist
    Doumbia 52 maç 49 gol 13 asist
    Enes Ünal 52 maç 25 gol 18 asist
    Charlie Taylor 51 maç 5 gol 22 asist
    Şener Özbayraklı 54 maç 4 gol 20 asist

Diğer oyuncularda da çok iyi performanslar vardı. Başkan değişti. Bütçemiz şimdilik yine yok bakalım neler olacak transfer sezonunda :)

FM 2017 | Fenerbahçeliler Derneği FM 2017 | Fenerbahçeliler Derneği FM 2017 | Fenerbahçeliler Derneği FM 2017 | Fenerbahçeliler Derneği FM 2017 | Fenerbahçeliler Derneği FM 2017 | Fenerbahçeliler Derneği FM 2017 | Fenerbahçeliler Derneği FM 2017 | Fenerbahçeliler Derneği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 8 Mart 2017; 23:59:45 >

• Bonservisi yok diye bir sürü oyuncuyla sözleşme imzalamışım gaza gelip ya elimde kaldı oyuncular 14 yabancıya düşürmeye çalışıyorum şimdi, onu halledip yeni sezona başlıycam
  • Arkadaslar oyunu yeni aldim oneei oyunculariniz varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KOD ADI Lucian kullanıcısına yanıt
    Oyunun başında boşta olan oyuncuları çıkarmıştım size de atayım işinize yarar. (Profilleri incelemenizde fayda var her role uygun oyuncu bulmaya çalıştım işinize yarayanı alırsınız.)

Kaleci

Marco Amelia

Gianluca Curci

Cristian Alvarez

Stoper

Mexes

Forren

Papa Gueye

Fontanello

Lorik Cana

Flavio Ferreira

McGowan

Alison

Leon Andreasen

Romaric

Sol Bek

Juan Maldonado

Eugene Makarenko

Siaka Tiene

DaMarcus Beasley

Alex Menendez

Anderson Santana

Emerson Conceiçao

Sağ Bek

Maicon

Dallku

Pau Cendros

Bosingwa

Gerardo Flores

Gyorgy Garics

Eboue

Dm-Cm

Lassana Diarra

Simao

Tissone

Zokora

Makiadi

Lodi

Robayo

Rodrigo Mancha

Marcinho

Wilson Matias

Meireles

Kanat

Angel Lafita

Targamadze

Tarta

Carlos Carbonero

Joshua Gatt

Serginho

Yartey

Amc

Ronaldingo

Marcinho

Lucas Mungi

Davi

Gilsinho

Brad Davies

Cadu

Felipe

Jeferson

Forvet

Mirko Vucinic

Lima

Khalifa

Nilmar

Dagoberto

Cassano

Cleo

Postiga

Victor montano

Kendi aldigim oyuncuları koyu yaptım. Sorarsanız belki diye.

Ayrıca 2.sene boşa çıkan Ricci, Charlie Taylor, Ekici, Doumbia, Llorente gibi isimleri kaçırmayın derim. Kaleci olarak yine boşa çıkan Costil i alabilirsiniz veya oldukça uzun bir fiyata Jose Sa alabilirsiniz.

2-3 sene serbest ve kiralık oyuncularla geçirmek mali açıdan rahatlamayi sağlıyor. Ama 50-60 milyon euro luk adam satarsaniz transfer de yapmaniz gerek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Fenrbahçe adına oyunun gerçekliğinden şüphem var. Tamamen fenerbahçeyi loser yapmışlar neyi denedim ise olmadı .

Başarı öyküsü anlatanlar da tekrar tekrar oynayıp kazanmıştır yoksa imkanı yok yenemiyorsun.
  • Yeni aldim oyunu kariyer acayim dedim fenerle .Sampiyon olduk ilk sene .

2.sezonda o kadar adam satiyorum transfer yuzdesi hala 25 .

Kjaer e alici cikmiyo , van persie i belese gonderemiyorum .beles adam almak lazim doumbia ekici disindakilerin hepsi dandik .

Bu sekilde finans duzelmez ki duzeltebilen var mi ?

15 yillik fm maceramda boyle sacma bi kariyeri ilk kez oynuyorum .Ffp de musade edilen zarar 10 milyon biz sezonu 30 milyon karla kapattik ama transfer butcesi yok .d

• Beyler bana taktik önerisi yaparmısınız 4-2-3-1 ile ligin ilk yarısını lider kapattım ara dönemden sonra 4.lüğe kadar geriledim yardım edermisiniz...

• fm 17 iyice boş olmuş. Oyun kimin kazanmsını istiyorsa o kazanıyor bu siz yada rakip tamamen şans.

Ne kadar taktik varsa nerdeyse hepisin denedim onlara göre takım kurdum nafile fenerbahçeyi bilakis bombok yapmışlar.

Bir maça çok takıldım 20 kere kapat aç yaptım 20 sinde de kazanamadım hep aynı şey oluyor ya 1 gol atıyorum rakip 80 den sonra penaltı serbest vuruş kornerden atıp ya berabere yapıyor ya öne geçiyor.

Oyun eğlence için ama kanser olmak için oyun alınmaz verdiğim paraya yazık sonra niye torrent oluyor diyorlar olur tabi bombok oyuna para vermek enayilik. FM 2017 | Fenerbahçeliler Derneği

kadro bu bana öneri verin onu yapayım acaba sorun bende mi taktik yapmakta eksik miyim bileyim yoksa fare klavye kıracağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Black Rosé Immortal

Yeni aldim oyunu kariyer acayim dedim fenerle .Sampiyon olduk ilk sene .

Kjaer e alici cikmiyo , van persie i belese gonderemiyorum .beles adam almak lazim doumbia ekici disindakilerin hepsi dandik .

15 yillik fm maceramda boyle sacma bi kariyeri ilk kez oynuyorum .Ffp de musade edilen zarar 10 milyon biz sezonu 30 milyon karla kapattik ama transfer butcesi yok .d

Nasıl bir taktik yapıyorsun da 1. sene şampiyon oluyorsun biraz analtırmısın? 2005 ten beri fmciyim boyle mal boş anlamsız ve kendini tekrar eden oyun görmedim.

olmadık salak takımlar canavar oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

quote:

Orijinalden alıntı: Black Rosé Immortal

Yeni aldim oyunu kariyer acayim dedim fenerle .Sampiyon olduk ilk sene .

Nasıl bir taktik yapıyorsun da 1. sene şampiyon oluyorsun biraz analtırmısın? 2005 ten beri fmciyim boyle mal boş anlamsız ve kendini tekrar eden oyun görmedim.

olmadık salak takımlar canavar oluyor.

Önde bas ,dar alanda hızlı pas ve dikine oyna . 4-2-3-1 .

Bazı takımlar kontra oynuyo 2.taktigin savunma hafif geride olacak şekilde oyna , baskı yapma zaten uzun top oynuyolar . Öne geçince topa sahip ol .

Türkiye ligi kolay bi lig , taktiği okumayı ögrenirseniz rahat şampiyon olursunuz. Şampiyonlar liginde çok basiretsiz takım .

Bu arada her sene ortalama 15 milyonluk adamlar satmama ragmen 3.sezonda bile transfer bütçesi vermediler . Yeni başkasa rest çektim vermesseniz devam edemem diye , 30 milyon cash verdiler :D

3.sezon transferler . ucuz olanların hepsi saglam regen.

• Ben de başlıyorum şimdi 17.3 veritabani ile ek veritabani felan yuklemedim su transferler tam belli olmadan oynayamiyorum. 1 yeni transfer yapinca yeniden baslamak istiyor canim o yüzden dedim ben de oyunun orjinaliyle oyniyim ek transfer olmadan. Yoksa valbuena dirar kameni mehmet ekici felan eklemek isterdim

• Tavsiyeler için teşekkürler ideal taktiği buldum kıl payı da olsa ligte şampiyon oldum. Fakat Avrupa rezillik ne yapsam da olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

Tavsiyeler için teşekkürler ideal taktiği buldum kıl payı da olsa ligte şampiyon oldum. Fakat Avrupa rezillik ne yapsam da olmuyor.

dedigim gibi TR ligi kolay , konyaspor le ortak kariyer açtık arkadaşlarla . İlk sezonda ;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi towyedi -- 22 Temmuz 2017; 2:42:52 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.