Şimdi Ara

FM 2017 | Fenerbahçeliler Derneği

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
62
Cevap
0
Favori
2.622
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> FM - Football Manager >> FM 2017 | Fenerbahçeliler Derneği
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    8647 Mesaj
    Her sene olduğu gibi bu sene de böyle bir konu açalım. Bugün beta açılacak ve paylaşımlar başlayacaktır böylece. Hayırlı olsun

|
    |

Hayırlı olsun beyler. GS'li olarak herkese iyi FM'ler diliyorum. Rekabet sadece sahada

Öner hocam seni böyle alalım
    |
    |
    Bahsedilenler: MARCO

Akşam çoştururuz konuyu

Ben hep burdayım deniz hocam zaten
    |
    |
    Bahsedilenler: fenerliso , - The Stig - kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

Akşam çoştururuz konuyu

Ben hep burdayım deniz hocam zaten
    Valla bilmem biz GS'ciler toplandık derin analiz yapacaz senden ve arkadaşlardan da bi Fener analizi bekliyoruz efem. Saygılar
    |
    |
    Bahsedilenler: MARCO

Orijinalden alıntı: - The Stig -

Valla bilmem biz GS'ciler toplandık derin analiz yapacaz senden ve arkadaşlardan da bi Fener analizi bekliyoruz efem. Saygılar
    Beta ne kadar sürecek acaba? Oyun çıkana kadar mı?

Orijinalden alıntı: BR9

evet :) 4 kasıma kadar.
    |
    |

Orijinalden alıntı: - The Stig -

quote:

Orijinalden alıntı: BR9

evet :) 4 kasıma kadar.

Alıntıları Göster
    Maaşlar bana çok geldi ya.

RVP-->7,75M €

Sneijder--> 5,3M €
    |
    |

Orijinalden alıntı: nfornirvana

Maaşlar bana çok geldi ya.

RVP-->7,75M €

Sneijder--> 5,3M €

Alıntıları Göster
    Fenerbahçe oyuncularını koymaya çalıştım. Merak ettiğiniz başka oyuncular varsa Fenerbahçe'den onları da koyarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 18 Ekim 2016; 21:37:18 >
    |
    |

• Binbaşı
    1602 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Fenerbahçe oyuncularını koymaya çalıştım. Merak ettiğiniz başka oyuncular varsa Fenerbahçe'den onları da koyarım

Alıntıları Göster
    Feneri yöneten arkadaşlar çok şanslı. Kadroda çok fazla maaş alan oyuncular var. Bunları yollayıp güzel transfer yapabilirler.

Ben olsam RvP,Emenike,Sow gibi oyuncuları yollardım.

• Emekli Yönetici
    8647 Mesaj

Ben ilk sezon transfer bütçesini kapattım gerçekçiliği bozmamak için ama evet dediğiniz doğru :)
    |
    |
    MA11 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: fenerliso

Ben ilk sezon transfer bütçesini kapattım gerçekçiliği bozmamak için ama evet dediğiniz doğru :)
    Son 2 senedir Fener'le oynayasım gelmiyor hiç ya. Yemin ediyorum küstürdüler takıma...
    |
    |

Orijinalden alıntı: nfornirvana

Son 2 senedir Fener'le oynayasım gelmiyor hiç ya. Yemin ediyorum küstürdüler takıma...

Alıntıları Göster
    RvP'nin maaşı FM2016'da doğruydu ne alakaysa arttırmışlar 7,750mn'a 6,650mn alıyor normalde vergiden sonra yıllık 5,750mn kalması gerekiyor.

Satmayı başaramadım almak isteyen takımlar maaşın en az 2.5mn'luk kısmını sen öde diyorlar ayrıca maaş bütçesinden transfere geçiş kapalı.

Gönül bağından dolayı Ronaldinho'yu aldım sizde alın üstad top oynasın emekli oluyor zaten 1 sene sonra.Frikik ve penaltıları emanet etmek için bile alınır.Essien boşta çok az maaş istiyor 1 senelikte onu aldım birde sakat Caceres var boşta.

Devre arası RvP gider maaş bütçesi ayarı yaparsam düzgün transfer yaparım bakalım.

2017 BMW 118i M Plus LCI2

Intel i7-8700K - NZXT Kraken X52 | Strix Z370-F | Gigabyte RTX 2070 SUPER | SX8200 Pro 512 GB + WD Blue 3D 1 TB | Vengeance RGB 16GB | NZXT S340 Elite | AORUS AD27QD WQHD 144Hz | G Pro Wireless & G810 | PS4 Pro

• Binbaşı
    1602 Mesaj

Rvp'nin maaşıyla ilgili olarak;

Van Persie ve Sneijder icin imza paralari maaslara eklendi. Yoksa takimlarin toplam maas miktarlari FFP icin dusuk kaliyordu.

Not: Turksportal'dan alıntıdır.
    |
    |
    Tinúviel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: MA11

Rvp'nin maaşıyla ilgili olarak;

Van Persie ve Sneijder icin imza paralari maaslara eklendi. Yoksa takimlarin toplam maas miktarlari FFP icin dusuk kaliyordu.

Not: Turksportal'dan alıntıdır.
    Gökhan Gül DM var almanya 2. ligde alabilirseniz alın
    |
    |

Orijinalden alıntı: KORKMAZ60

Gökhan Gül DM var almanya 2. ligde alabilirseniz alın

Alıntıları Göster
    Bildiğimiz gibi Türkiye'de takımların transfer bütçeleri içler acısı. İlk sene Fenerbahçe'de başkan yaklaşık 13 - 15 Milyon Tl arası klübe bağış yapabiliyor. Bunun da büyük bir kısmı transfer bütçenize ekleniyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: sarp709

Bildiğimiz gibi Türkiye'de takımların transfer bütçeleri içler acısı. İlk sene Fenerbahçe'de başkan yaklaşık 13 - 15 Milyon Tl arası klübe bağış yapabiliyor. Bunun da büyük bir kısmı transfer bütçenize ekleniyor.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar yukarıdaki maaşlar doğrumu stoch bile 2 milyon euro alıyor galiba oyunda aslında bunları satarak iyi gelir elde edersiniz yabancılar için iyi bonserivs verirler bence.
    |
    |

"Kısa vadedeki hayallerimizi gerçekleştirdik. Uzun olanları biraz erteledik. Belki bir kez daha görev almak nasip olur."

• Yarbay
    2409 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: StoryBro

Arkadaşlar yukarıdaki maaşlar doğrumu stoch bile 2 milyon euro alıyor galiba oyunda aslında bunları satarak iyi gelir elde edersiniz yabancılar için iyi bonserivs verirler bence.

Alıntıları Göster
    Fenerin maaş durumu galatasaraydan da berbat.

7.75 ne lan.
    |
    |

Origin İd= guneyozcan
  • Yüzbaşı
    591 Mesaj
    Sow un içine ibra kaçmış sanırım leblebi gibi gol atıyor çoğu maçtada yedekten girmesine rağmen.Bu arada arkadaşlar bildiğiniz bir DM varmı genç
    |
    |

İlk sezon transfer bütçesini kapatıp başladım oyuna, ŞL ilk ön elemede PAOK'u penaltılarla geçip şanslı kurayla Ajax çekmeme rağmen kaybedip UEFA'ya düştüm. Lige de gerçek FB gibi başladım, 6 maçta 6 puan falan vardı, şu anda da liderle 8 puan fark var.

Sorun şu ki, RVP'den hiçbir şekilde verim alamıyorum. False Nine, Trequartista, AF, yok anasını satayım hiçbir şekilde düzgün oynamıyor adam. AMC oynatıyorum yine yok. Takımda bi tek stoper ikilisi ve Sow-Emenike birşeyler yapıyor, arada da Stoch. FM 16'da FB kariyerimin kayıtlı oyun ismi RVP idi, FM 17'de ise adamı gönderecek seviyeye geldim. Bi el atın pls, kovulacağım yoksa
    |
    |

• Binbaşı
    1434 Mesaj
    Nacionelde oynayan Willyan diye bir kanat var beyler alın tam fp transferi bende her sezon min 10 gol 15 asist yapyordu.
    |
    |
    "And here's Messi....away from two, three, four....wonderful, wonderful, wonderful...How good is he?! A mere supernatural goal from Lionel Messi! He has wriggled and tiptoed his way to the gates of Wembley Stadium. He is just brilliant. Best player in the world."
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
192.168.1.1
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,455
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.