Şimdi Ara

FM 2016 Real Time Editör [ÜCRETSİZ FMRTE ÇIKTI ! (16.2.0 UYUMLU)] (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
387
Cevap
5
Favori
168.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba öncelikle Fmrte 15.3.1 crack bulunmuştur yardım isteyen facebooktan beni eklesin emircan kurtuldum yazıp beni eklesinler fmrte crack veriyim denenmiştir çalışıyor.
  • en sonuncuyu indiriyorum hayırlısı
  • enes_k15 E kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi il buono 10 -- 18 Nisan 2015; 17:49:21 >
  • virüs totalde dosyada virüs çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: patates5

virüs totalde dosyada virüs çıkıyor

bildigim kadarıyla bu durum crack olmayan fmtr editöründede gözüküyor.O yüzden bir sorun olacagını sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReCKLeSS17

quote:

Orijinalden alıntı: patates5

virüs totalde dosyada virüs çıkıyor

bildigim kadarıyla bu durum crack olmayan fmtr editöründede gözüküyor.O yüzden bir sorun olacagını sanmıyorum.

aa bilmiyordum kullanıyım bende ozaman bilmiyordum bilgi için teşkkürler
  • ya ben satın aldım bu editörü fakat hiçbirşey çıkmadı bende düzenle vs butonu yok ? nerede bu aldıktan sonra bişey yapmak mı lazım ?
  • enes_k15 E kullanıcısına yanıt
    vallahi cennetlik adamsın sağolasın kardeşim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreex -- 28 Nisan 2015; 2:57:51 >
  • Sende saol kardeşim yeni sürümü de yukledim forumda bakarsan bulursun kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mac lerde çalışan FM2015 için ifmrte yada fmassistant RT programları lisans istiyor. Windows'ta bu programları lisanslı hale getirmeniz güzel olmuş ancak Mac'lerde de bunu hallederseniz daha güzel olacak. Bunların lisanslı şeklini (ücretsiz halini) link olarak verebilir misiniz. Lütfen bu konuda yardım edin. Teşekkürler
  • 15.3.2 için çalışan versiyonu var mı?
  • Beyler loading game data diyor daha da birşey olmuyor. Açmıyor kayıtlı doysayı ne yapmam lazım?
  • Mac kullanıyorum, mac için olan editörlerin hacklenmiş hali olmadığından maalesef editör kullanamıyorum. Aklıma çözüm yolu olarak oyun açık olmamasına rağmen, save dosyası üzerinde değişiklik yapabileceğim bir editör varsa, onu windows üzerinden kullanarak editleme yapma seçeneği geldi. Acaba bu konuda bahsedilen editörlerden herhangi biri bu save editleme imkanını veriyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yoney -- 13 Haziran 2015; 16:47:46 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuncuyu messi ile ayni yapiyorum, ca-pa 200 yapıyorum hatta. Fakat messi yerinde sayarken, 4 hafta sonra falan benim oyuncu Özellikleri Düşüyor var mi çözümünü bilen her şeyi denedim.

• ......................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Regionella -- 22 Haziran 2015; 19:38:43 >
  • The Last Airbender kullanıcısına yanıt
    editörde oyuncu özellikleri kopyalama var ordan yapabilirsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kralrep

editörde oyuncu özellikleri kopyalama var ordan yapabilirsin..

Ise yarıyor mu hocam bare. Bi de Özellikleri yapınca nasıl bi antrenman programı uygulayayım mevcut Özellikleri düşmesin diye

• The Last Airbender kullanıcısına yanıt
    kopyaladığın oyuncuyla aynı olur eğer oyuncu tam potansiyeline ulaşmamışsa antrenmanla başka özellikleride gelişir.. düşme olmaz....
  • Mac için olanı var mı acaba?
  • 15.3.2 versiyonunu indirdim ama yapıyorum kaydediyorum hazırda olan kariyere etki etmiyor oyun içi editör.Oyunum orjinal değil ucuzlayınca alacağım ancak hazırda olan kaydı mı orjinal oyunun save'ine ekleyebilir miyim? bilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.