Şimdi Ara

FM 2014 Türk Genç Yetenekler | Bildiklerimiz,keşfettiklerimizi paylaşalım (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
126
Cevap
4
Favori
93.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tekrar diyorum engin bekdemir, ayrıca erman kılıç ve tarık çamdal çok iyiler
  • Kaan Ayhan takip edin Defans dos os oynayabiliyor baya teknik bi stoper .
  • Eray kaca gelır ve lıgı tasıyabılır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitokondri.

Eray kaca gelır ve lıgı tasıyabılır mı?

Mert'i Lorient'e, Ertuğrul'u Sevilla'ya yolladım. Eray'ı yedek kaleci olarak alacaktım Gs satmadı. Eray Bursa'da şuan. Bursa ligde 3. sırada. Eray formuyla Mert'ten, Ertuğrul'dan iyi. Milli takıma aldım hatta.

• saolun hocam malum yabanci siniri var ilac olabilir belki es es icin bir ugrasayim. Borjan ve dede gitcek zaten lewkhiya yokluyor toplam 2.2 m e yollayacagim.

• Ertuğrul ve Mert'in profilleri gerçekten çok iyi, oyunda ilerleyen yıllarda yerli kaleci sıkıntısı başgöstermeye başlıyor, Dardanelspor ile süper lige çıkıtğım sezon trabzon Onur Kıvrağı serbest bırakmıştı ve bir yıl boyunca kulüpsüz kaldı benim tekliflerimi kabul etmeyerek. İkinci sezonun başında tüm limitlerimi zorlayıp aldım, Onur sayesinde ikinci sezonumda ligin orta-üst takımlarından biri haline geldim, kupada yarı finaldeyim. Onur 30 yaşında ve performansının zirvesinde 8 maç kalesini gole kapadı. Alınabilirse çok iyi bir kaleci, Onur haricinde Sinan ve Tolganın istatistikleri de harika. Yerli kaleci olarak çok fazla seçeneğimiz yok oyun içinde, sıralama yapacak olsam;

1-Onur Kıvrak
    -Tolga Zengin
    -Volkan Demirel
    2-Mert Günok
    -Sinan Bolat
    3-Ertuğrul Taşkıran
    4-Eray İşcan

Konu dahilinde değil ancak ligimizde bulunan yabancı kalecilerden ise Boffin ve Ndjock ilerleyen yıllarda olağanüstü performanslar gösteriyorlar bilginize.
  • i_utku kullanıcısına yanıt
    boffin mi?satacaktim ben o adami 2m karsiligi satmasam mi? Bir suru alternatifi var bence.

• Eve gidince Boffin'in 2018 yılındaki profilini atarım, Onur'a olağanüstü bir teklif gelecek olsa almayı düşündüğüm kalecilerin başında geliyor. Kupada gruplarda Es-Es ile karşılaştım ve iki maçıda Boffin yüzünden kaybettim diyebilirim. Tabii oyunda kaleciler 30 yaşından sonra kariyerlerinin zirvesine ulaşıyor bunu unutmamak gerek.
  • reinald
  • quote:

Orijinalden alıntı: i_utku

Eve gidince Boffin'in 2018 yılındaki profilini atarım, Onur'a olağanüstü bir teklif gelecek olsa almayı düşündüğüm kalecilerin başında geliyor. Kupada gruplarda Es-Es ile karşılaştım ve iki maçıda Boffin yüzünden kaybettim diyebilirim. Tabii oyunda kaleciler 30 yaşından sonra kariyerlerinin zirvesine ulaşıyor bunu unutmamak gerek.

Satayım hocam ben ya. Yerine başka kaleci bulurum yabancı 2 m gelecek çok lazım şuan.
  • Kaan Ayhan (19 yaş)
    Adnan Januzaj (18 yaş)
    Veysel Sarı (24 yaş)
    Enes Ünal (16 yaş)
    Jerome Sinclair (16 yaş)
    Alen Halilovic (17 yaş)
    Eder Balanta (20 yaş)
    Otavio (19 yaş)
    Alex Telles (20 yaş)
    Alexandre Zimmermann (14 yaş)
    Koray Günter (17 yaş)

Bu yazdığım isimler inanılmaz işler çıkarıyor. Otavio düzenli oynatılırsa üst düzey bir Sneijder profili çiziyor. Balanta'yı 2 sezon sonra 25M.€ ve üzeri paraya yollarsınız rahatça. Sinclair ismini sakın kaçırmayın. Liverpool'da oynuyor. Enes Ünal'ın 2 katı gelişme gösterebilir. Zimmermann ismi Dortmund'da 14 yaşında. Almaya çalışın derim.
  • Hakan Çalhanoğlu'nu alın AMC oynatın rahatınıza bakın.
  • Forvet olarak Kerem Bulut 4. sezon süper lig gol kralı oldu, 5. sezonda da gol kralı adayı. Dardanelspor ile devam ettiğim kariyerimde Ankarasporda kendisi ayrıca Avusturalya milli takımının yıldızı ve en golcü ismi. Oyunda bonservisi 4m €'ya yükseldi.
  • Dostum bu transfer teklifi hep nasıl geliyor ya iyi oynadıgında mı oyuncu
  • Okan alkan buca200 bine bırakıyor ama yuze yuz deger birde keremcan akyüZ alın 30 yıl sıkııntı çekmessiniz beklrrde

• Türk oyuncu sıkıntısı var oyunda oyuncu yok şaka gibi
  •  FM 2014 Türk Genç Yetenekler | Bildiklerimiz,keşfettiklerimizi paylaşalım

FM 2014 Türk Genç Yetenekler | Bildiklerimiz,keşfettiklerimizi paylaşalım

• oğuzhan aydoğanın yazılmadığını görünce şaşırdım schalke altyapısındaki kardeşimiz anadolu takımlarının yıldızı olur.deniz türüç go ahead eagles takımında oynuyor sağ sol kanatta oynuyor fener galatasaraya denenebilir.onur bulut ise fazla sakatlık riski olsada süper ligde çok rahat top koşturacak os m arkadaşımızdır saygılar :D
    edit: sinan kurtla fatih turanı unutmuşum sinan kurt bu aralar bayern münchende oynuyor eski gladbachlıdır kendisi oos m fatih turan sağbek ama ptt 1. ligde falan oynar yine saygılar :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zornocu3169 -- 6 Eylül 2014; 10:07:24 >
  • Nuslu ... diye bi sağ bek abimiz var. Gökhan Gönül'den sonraki en iyi sağ bektir kendileri.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.