Şimdi Ara

FM 2014 Türk Genç Yetenekler | Bildiklerimiz,keşfettiklerimizi paylaşalım (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
4
Favori
93.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Veysel Sarı ve Tarık Çamdal'ı bedava alabilirsiniz.

Veya 200-250bin € gibi komik bi rakama veriyor Eskişehir.
  • Serdar Aziz için 15 Milyon Euro isteyen Bursaspor yönetimini,
    Veysel Sarı için 4 Milyon Euro isteyen Eskişehir spor yönetimini
    ve bana 1 Milyon Euro bile transfer bütçesi vermeyen Aziz Yıldırımı;
    KINIYORUM!!! AYIP AYIP

Ayrıca yönetim, transfer bütçesi isteğimi basına sızdırdığım için beni kovmakla tehdit etti daha 1 haftalık teknik direktöre bu yapılır mı be? Kovarsanız tazminat alırım
  • Arkadaşlar sol ve sağ acık + orta saha oynayabilen özkan yıldırım diye bi oyuncu var 3M verdim aldım verimli ama cok kırılgan bi deneyın derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Volkan Demirel'i 5 milyon €'ya Barça'ya sattım..

Ardından 1 sezon Mert ile devam ettim. 5 milyon €'ya Lorient'e sattım.

Bu sezonda Ertuğrul ile yola devam ediyorum. Büyük ihtimal onuda yurtdışına göndereceğim. Frankfurt'tan Aykut Özer'i aldım 50 bin €'ya. 2 sezondur Bucaspor'da. Kilit oyuncu olarak oynuyor. Aykut Özer'i tavsiye ederim. Ucuz ve kaliteli. 2 sezon tam takır oynatın, şahane bir profile sahip oluyor.
  • Emre Güral, Serkan Kaya bunlar da iyi ST oluyor anteremanlarını da yaptırdıkdan sonra gerçekten çok sağlamlar. epey de bi teklif geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnverPasha

Emre Güral, Serkan Kaya bunlar da iyi ST oluyor anteremanlarını da yaptırdıkdan sonra gerçekten çok sağlamlar. epey de bi teklif geliyor.

Emre Güral ve Mustafa Pektemek oynadıkları, gittikleri takımlarda gol krallığına oynuyor. Minimum 15 golleri var

Şuan oynadığım kariyerde Pektemek Beşiktaş'dan, Elazığ'a transfer oldu. Adam Elazığ'ı tek başına ligde tutuyor
  • Okay yokuşlu için kayseri 9m euro istiyor yuh. Gerçekte bitmediniz bir de fm kaldı bit artık kayseri.
  • Ozan sol altınordudan alın sol kanada koyun izleyin. Ayrica Altay'dan İsmet Gökseloğlu'da iyi sol kanatta defans göbek olarak'ta Alihan kubalas'ı oynatınca baya gelişiyor bende şuan çok iyi durumda tavsiye ederim...2.lig için diri forvet arıyorsanızda gol makinası Adem sarıyı tavsiye ederim
  • bursa dan hakan aslantaş kelepir bi oyuncu bütçesi olmayan takımlarda çok iyi iş yapar.
  • anteremanlarınıda dikkatlik yaptırdıktan sonra daha iyi oynuyorlar, teklifte geldi bana
  • hocam bence ilk önce almanyadan büyük takımların altyapılarına bakın iş yapan adamlar bulunabiliyor
  • Süheyl Çetin , Selim Ay

ucuz yollu, kaliteli, genç, gelecek vaadeden stoper arayanlar için birebir.
  • Fenerbahçe alt yapısında Can Değirmencioğlu. Genç, sağlam stoper.

2-3 sezon banko oynayabileceği bir takıma kiralayın.. Sonrasında dünya devleri peşinden koşuyor desem yeridir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jurgen Klopp -- 18 Şubat 2014; 21:11:56 >
  • Muhammed İldiz. İsmini yanlış yazmış olabilirim Nürnberg'de oynayan gurbetçi gencimiz. Uygun fiyatlı dos, os. Profili çok iyi.
  • 3,2 ye aldım 2017 sezonunda.

Ayrıca Ömer Toprak'ı tavsiye ederim. 5 milyon yuro ya aldım 2 sezon sonra 30 milyon yuroya Chelsea'ye sattım. :)
  • Bucaspor'da genç bir sol bek var. 95 numara İsmini unuttum. Profili gayet iyi. Bonservisi de ucuz. İş yapar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: POSE1DON

Bucaspor'da genç bir sol bek var. 95 numara İsmini unuttum. Profili gayet iyi. Bonservisi de ucuz. İş yapar.

Batuhan İşçiler'miş
  • Selim Gündüz
  • Kenan Karaman
  • Batuhan Altıntaş, Enes Ünal, Can Değirmencioğlu, Salih Uçan, Koray Günter, Efe Halil Özarslan, Selim Ay, Mehmet Ekici, Sercan Saraer, İshak Doğan, Taylan Antalyalı, Özkan Yıldırım, Okay Yokuşlu, Ozan Tufan...

Daha bir sürü var. Size tavsiyem, ligleri elle taratın. Yani tek tek kadrolara göz gezdirin. Ayrıca Almanya ve Hollanda'da çok güzel regenler çıkıyor. Oralara mutlaka scout atın.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.