Şimdi Ara

FM 2014 Crash dumps hatası(Oyun başlamıyor bile)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
80.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler çıldıracağım ya,yok mu şunun bir çözümü yada neden böyle yapıyor oyunu başlatıyorum daha ana menü ekranına gelmeden hatayı veriyor ondan sonra beni ana menüye atıyor ve hata veriyor :( deli oldum ya bu durum yalnızca bende mi var? Sildim yükledim ama yok anasını satayım aynı yine

• quote:

Orijinalden alıntı: Michu9

beyler çıldıracağım ya,yok mu şunun bir çözümü yada neden böyle yapıyor oyunu başlatıyorum daha ana menü ekranına gelmeden hatayı veriyor ondan sonra beni ana menüye atıyor ve hata veriyor :( deli oldum ya bu durum yalnızca bende mi var? Sildim yükledim ama yok anasını satayım aynı yine

korsanmı

• quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

quote:

beyler çıldıracağım ya,yok mu şunun bir çözümü yada neden böyle yapıyor oyunu başlatıyorum daha ana menü ekranına gelmeden hatayı veriyor ondan sonra beni ana menüye atıyor ve hata veriyor :( deli oldum ya bu durum yalnızca bende mi var? Sildim yükledim ama yok anasını satayım aynı yine

korsanmı

hayır playstore'dan aldım :(

• quote:

quote:

quote:

korsanmı

bi kaç kişi daha bu hatayı almış güncelleme gelecek muhtelemen

• quote:

quote:

quote:

quote:

korsanmı

bi kaç kişi daha bu hatayı almış güncelleme gelecek muhtelemen

hadi ya desene bugün oynayamayacağız :( , çok fena içimde kaldı çok oynayasım vardı bugün yalan olduk iyi mi ,neyse geç olsunda olsun bari ,bu crash dumps hatasını yıllardır düzeltemediler ya ben daha ne diyim bunlaraya ya, işin kötü tarafı pek bi çözümüde yok gibi,neyden kaynaklandığı da belli değil galiba, neyse inşallah düzelir yav :(

• ben oyunun orjinalini satın aldım ama
    Just to add i'm going to install on the c and see what happens but it can't stay there.
    please make sure your installation is not corrupt
    bu hata ile karsılasıorum lutfen yardım edin oyuna hiç girmio
  • oyunu malum yerlerden indir. sonra aşağıdakini indir ve uygula. ben yaptım crash dump felan kalmadı.

http://kickass.to/football-manager-2014-v14-1-3-45519-update-crack-3dm-05-11-13-t8129781.html

Leverkusen kariyerim :

çoklu resim upload

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodiess -- 8 Kasım 2013; 16:43:00 >

• bugün aldım oyunu orijinal 79-tl steam den yükledim oyun çalışıyor lakin açılmıyor
    hata veriyor anlamadım neden sildim şimdi yeniden yüklüyorum
    eğer açılmassa götürüp medya marka geri vericem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 9 Kasım 2013; 15:45:26 >
  • Beyler aynı sorun bendede var. Daha açılmadan oyun hata veriyor.
  • Hocam oyunu malum yerlerden indirdim.Daha oyun açılmadan crash dump hatası aldım.Sizin dediğinizi yaptım.Bu sefer de hiç bir şey gelmiyor.2. ye girmeye çalışınca oyun zaten çalışıyor diyor.Ne yapabilirim?
  • Adımlar :

1-) bu linkten oyunu kur

http://kickass.to/footb...acked-3dm-t8093921.html (part 1 e ters tıkla buraya çıkart de )

2-) Bu linten update ve crack indir ve uygula . linkte nasıl yapacağın anlatılmış.

http://kickass.to/footb...-05-11-13-t8129781.html

3-) oyna artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodiess -- 15 Kasım 2013; 22:12:06 >

• Teşekkürler hocam, fırsat buldugumda deneyeyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • crash dump hatası alıp oyunu hiç açamayan arkadaşlar microsoftun sitesinden directX indirip kursunlar.

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=35
  • quote:

Orijinalden alıntı: _raison_

crash dump hatası alıp oyunu hiç açamayan arkadaşlar microsoftun sitesinden directX indirip kursunlar.

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=35

arkadaşın söylediği link doğru ve kullanılıyor teşekkürler
  • kardeşim aynı yolu denedim oyun iconnuna tıklayınca stean açılıyor ne yapmam lazım bundan sonra
  • edit:yanlış yere yazdım
    crash dump için birde steamdan oyunun özelliklerine gelip, yerel dosyalar/oyunun içerik dosyalarını doğrula deyin,belki düzelir.2013 te düzeliyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 25 Kasım 2013; 11:08:30 >
  • ben dvd aldım arkadaşımdan kurdum crash drumps hatası verdi.2-3 arkadaşım aynı dvd den sorunsuz oynuyor benim açılmıyor bile.1 haftadır indirmediğim crack kalmadı en sonunda vazgeçicem şu oyundan ya
  • aga senin dediğin yoldan yapıyorum şimdi oyunu kurucam link leri indiryorum işnlh olur sende oldumu ??? @tufan1990
  • dediklerinin aynısını yaptım başlat dedim oyuna bekliyorum açılmasını
  • kardeşim oyun açıldı gözüküyo ama açılmadı ?=
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.