Şimdi Ara

FM 2013 Beşiktaşlılar Derneği (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
6
Favori
26.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizce Drenthe mi Delev mi?İkisinden birisini alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the psikopat

Sizce Drenthe mi Delev mi?İkisinden birisini alacağım.

Drenthe.
  • Besiktas kadromu atayımda teknik direktorluk nasıl olur gorun :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya ben bir türlü alışamadım ayrıntıya ):
  • Gençler oturmayamı geldik :D
  • merhabalar,

en iyi taktik nedir acaba? BEN 4-5-1 oynatıyorum. cok iyi degil ama.
  • Yeni sezona geçince oyundan soğudum, zaten yabancı sınırı yüzünden sıkıntı çekiyordum şimdide böyle bir saçmalık geldi 8 olan yabancı sayısı yeni sezonda 6'ya düştü..

FM 2013 Beşiktaşlılar Derneği
     FM 2013 Beşiktaşlılar Derneği

• Uzun süredir fm oynamıyordum. 2 gündür baktım biraz. Brezilya'lı Dudu'yu mutlaka alın. Dinamo Kiev'de oynuyor.
  • Neredesiniz beyler?
  • Beşiktaş ile oynamak dert oyunda. 4. iken kovulduğum anda soğudum takımdan dahada oynamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erwin Rommel

Beşiktaş ile oynamak dert oyunda. 4. iken kovulduğum anda soğudum takımdan dahada oynamam.

Takımda Fernandes dahil top oynayan yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exvision

quote:

Orijinalden alıntı: Erwin Rommel

Beşiktaş ile oynamak dert oyunda. 4. iken kovulduğum anda soğudum takımdan dahada oynamam.

Takımda Fernandes dahil top oynayan yok.

Ek olarak FM bütün gerçekleri en başarılı şekilde oyuna yansıtmış transfer dahil yapılmıyor bir b.k

• Quaresmayı editörden bedava bıraktım..

Transfer yapacak oyuncu yok devre arasında Simao diye bi oyuncu alayım dedim ön liberoya 700.000Eurobonservis - 1 milyon euro maaşı bi türlü ypamadım bütçe yeterli değil diye.En sonunda yüksek maaş alan oyuncuları bedava bıraktım Mcgregor, Escude , Uğur..Bu arada kullanılabilir transfer yüzdesi %5 mi ne

Bu arada Fernandesi Ofansif orta saha eğitimi aldırdım...Frikikleri , Köşe atışlarını hep o kullanıyor 2.sezon avrupa dahil 20 gol 20 asistti var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 20 Ocak 2013; 13:56:38 >
  • Beşiktaşla ciddi ciddi başarılı olabilen var mı?
  • 4.senemde kovuldum.Sonrada hemen stoke city e transfer oldum hayat npower champıonsipte var ya premier lige çıkartması zevkli oldu şimdide ligde kalıp yukarılara oynamaya çalışıyorum.Beşiktaşta kabız futbol oynayacağıma stoke de rahat rahat keyfime bakıyorum ya.Beşiktaşı çok sorunlu yapmışlar abi
  • Besiktasla oynamak eziyet valla ya kanser ediyo oyunda bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün aldım oyunu.Hemen açtım kariyer Beşiktaşla.Biraz ilerledikten sonra SS atacağım.
  • Quaresma'yı,Escude'yi,Almeida'yı ve Allan'ı satabilidiniz bedavaya bile gönderemedim ben
  • Bu ne beyler yuh ya.Ligde kaybetme şansınız yok.Galatasaray'ı öyle bir yapmışlar ki adamlar kaybetmiyor.
  • abi krasic ne olmuş öyle adam 4 gol attı ve orta sahadan alıp en az 5 kişiyi geçerek ayıp hani gerçek halini bilmesek anlıyacam bizim ferdi reiste dut topluyo anca
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.