Şimdi Ara

Fm 2013 Atletico Madrid

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizlerle taktiğimi paylaşayım. Alan markajını çok iyi yapıyoruz. Özellikle ortadan paşlamalarla seri bir şekilde kontra ataklara çıkıyoruz. CL'yi de aldık.

Fm 2013 Atletico Madrid

Fm 2013 Atletico Madrid

Fm 2013 Atletico Madrid

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faramir -- 25 Ocak 2013; 15:20:28 >

• Taktik güzele benziyo işe yarayabilir sevmedigim taktik türlerinden kanatsız oynamak benim dogama aykırı :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocobyhan -- 25 Ocak 2013; 15:45:09 >
  • İyimiş, Neymar'a kaç milyon € bayıldın?
  • A.Madrid baştan aşağı yenilenmiş bi falcao duruyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReWeLLeR

A.Madrid baştan aşağı yenilenmiş bi falcao duruyo

O değişmez bir gerçek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasikomen

İyimiş, Neymar'a kaç milyon € bayıldın?

Bonservisi gizli. Kara paradan arakladım. 80 m aşağı gelmiyor. Mutsuzdu kaptım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocobyhan

Taktik güzele benziyo işe yarayabilir sevmedigim taktik türlerinden kanatsız oynamak benim dogama aykırı :D

Kanatlarda adam olunca takım acaip gol yiyordu. Bir değil iki en sonunda sinirlendim bu taktiğe döndüm, acaip işe yaradı. Bende böyle devam etmeye karar verdim.
  • Neymar gelmez yaw nasıl gelmiş o paraya..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuujinsan

Neymar gelmez yaw nasıl gelmiş o paraya..

İlk sene gelmiyor zaten, 2. senenin ara transfer sezonunda aldım. Takımında mutsuzdu, avrupada oynamak istiyorum filan dedi.
  • Iker Muniain - 50 M Euro, Joel Matip - 17 M Euro ile takıma takviye yaptım. Diego Godin, Pizzi, Mario Suarez, Juanfran'ı da sattım. Ivan Perisic'i yedeğe çekip onun yerine Iker Muniain'i koyacağım. Önlerin Neymar-Falcao
  • Çok iyi yapmıssın tebrikler ortasahaya senin tam taktiğine uyucak bir adam biliyorum Scnederlin miydi neyti tam adını hatırlamıyorum ing premier liginde southamton takımınadydı bı bak derım. Moutinho nın genc versiyorunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ricardo Quaresma

Çok iyi yapmıssın tebrikler ortasahaya senin tam taktiğine uyucak bir adam biliyorum Scnederlin miydi neyti tam adını hatırlamıyorum ing premier liginde southamton takımınadydı bı bak derım. Moutinho nın genc versiyorunu

Morgan Schneiderlin. Ona gerek yok şuan, sağlam regen buldum italyan Manzini. Roma'dan 9 M Euro aldım. Bi sene kiralık verdim Catania'ya şimdi düzenli takımda oynatıyorum.

Fm 2013 Atletico Madrid

• Kadro gayet başarılı.Sizler nasıl alan markajında başarılı oluyorsunuz.Ben bir iki kere denedim ve farklı mağlubiyetler aldım.Sırrı ne ?
  • Kadro güzel taktik de başarılı olmuş.Iker Muniain iyi transfer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bouche

Kadro gayet başarılı.Sizler nasıl alan markajında başarılı oluyorsunuz.Ben bir iki kere denedim ve farklı mağlubiyetler aldım.Sırrı ne ?

Gördüğün gibi taktikle alakalı. Birde orta saha oyuncularımın en az 1 tanesinin özelliklerinde markaj-top kapma özelliklerinin iyi olmasına bakıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.