Şimdi Ara

FM 2012 Türkçeleştirme çalışması (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.695
Cevap
1
Favori
78.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • anca 24 kasımdan sonra yardımcı olabilirim :( Vizeler + sunum var
  • selamlar,

beş altı dosya çevirebilirim bu hafta. ancak fmgraphics.net'te bir sıkıntı var. ping atıyorum cevap da gelmiyor.

farklı bir adres mevcut mu?
  • Beyler yardımcı olmayı çok isterim ancak bu linklerin hiçbirisi çalışmıyor. Yeni bir link gösterin de çalışayım.
  • öncelikle bu konuda emeği geçen herkeze teşekkür ederim. Fm 2011'deki yama çalışması faciasından sonra umarım bu seferkinde mutlu sona ulaşırsınız. Bu arada sitede bir sorun var galiba. Bende fm 2012 için antreman yama vs. dosyaları için baktım ama bir türlü ulaşamadım...
  • bende 22 kasımdan sonra her türlü yardımcı olabilirim malum vizelerim var ama garanti yani söz veririm
    kolay gelsin şimdiden
  • takipteyiz. inşallah bittiği günü görürüz :)
  • İngilizcem sağlam olsa katılmak isterdim..Emeği geçen herkese teşekkürler şimdiden..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuskusu

Beyler yardımcı olmayı çok isterim ancak bu linklerin hiçbirisi çalışmıyor. Yeni bir link gösterin de çalışayım.

Arkadaşım linki sağ tıklayıp farklı kaydet diyorsun o şekilde indirebilirsin
  • Bu arada bir yanlış anlaşılma olmuş sanırım, Oyunçeviri ekibi ile ortak bir çalışma değil bu.
  • Oyunceviriden sadece bir yönetici (Qwertyx) katılmış sadece çeviri çalışmalarına .
  • haberi olan varmı nezaman bitecek yama ?
  • 1-1.5 ay sürecek gibi
  • Site açılmıyor.
  • Bol Şans, kolay gelsin...
  • malesef linkler kaydelilemiyor.. siteside açılmıyor...
    ingilizcem efsane değildir.. ama geçen sena hazırlık okumuştum ve yapabilirmiyim diye bakmak istedim.. vaktimde çok yok açıkcası.. ama indiremedim..

kısacası linkler açılmıyor
  • Lütfen dosyaların açılması için yardımcı olun da çevirmeye başlayalım inşallah ve bir dewww.fmgraphics.net sitesi neden açılmıyor, bilen varsa yardımcı olabilir mi
  • kusura bakmayın ama siteyi idare edemiyorlar bir de çeviri yapacaklar
  • başlıyacam bunların yapacakları işe.tam türkçe yama arifesinde sitenin sunucusumu değişirmiş:@
  • arkadaşlar site sahibi değilim sadece üyesiyim, ingilizcem yok denicek kadar az olduğundan oyunun türkçesini bekliyorum. oyun çıktığından beri bahsedilen sitenin çalışmasını takip ediyorum. son bi kaç gündür sitelerinde sorun var iki günden beri bende giremiyorum siteye. ama en son baktığımda 118 dosyanın 70 küsürü alınmıştı 22 dosyada çevrilmiş durumdaydı (sitede öyle yazıyodu) takip edebildiğim kadarıyla söyleyeyim baya ciddi bi şekilde çalışıyolar en azından ben samimiyetlerine inandım er yada geç bitireceklerdir. yardımcı olmak isteyen arkadaşlar ilk mesajdaki maile bi mail gönderip bilgi alırsalar sanırım süreç hızlandırıla bilir.
  • Adem'le zamanında bir muhabbetim olmuştu.Bu iş sanıldığı kadar kolay bir iş değil.Onlar bu işi karşılıksız yapıyorlar sonuçta.Her hangi bir ücret talebinde bulunmuyorlar.Bekleyeceğiz mecbur olarak.Yüz binlerce çevrilecek kelime,cümle var.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.