Şimdi Ara

FM 2012 Galatasaray Derneği vol 2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
1.291
Cevap
5
Favori
92.376
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> FM - Football Manager >> FM 2012 Galatasaray Derneği vol 2
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    6030 Mesaj
    Ben de tekrar başladım. Pek bir transfer yapmadım, daha çok olan kadroyu korudum. Staffları kökten temizledim. Açıkcası kimi nerde oynatsam pek bilmiyorum. Aklımda bir oynatma tarzı var ama yedi yabancıya takılıyor o da. Bakalım neler olacak.

Gelen-giden tablosu:

Oluşan kadro:

Temizlik sonunda oluşan personel listesi:
    |
    |

Australian Dream

• Yüzbaşı
    259 Mesaj
    ben bole kaderın 2.sezonda uefa kupasını aldık sımdı 3.sezonun baslangıcında super kupa macına cıktık olmaz bole ıs takımı sahada ezdım hucumda kalıtelı oyuncuları var dıye aldılar macı sagda nanı solda hulk ortada james rodrıguez forvet doumbıa

gelde ıcme bı 70lık ıı gıder reset atmam lazım
    |
    |

• Yarbay
    7164 Mesaj
    Yabancı sol bek öneriniz var mı?

Orijinalden alıntı: PlayerX

hocam oyunda ılk sezonunsa hakan balta ıs gorur zekı oyun bılgısı pas yuzdesı yeterınce ıı tek sorunu yavas kalması
    yanına gelıstırmek ıcın gabrıel sılvayı al hem uygundur fıyatı hemde kararlılık ozelıgı yuksek cbk gelısmesını saglar tabı yanınada ıı antrenor 1 yıl sonra ytl olarak soluyorum 20 25m arası satarsın olmadı devamda edersın buyuk maclarda dagıtır ortalıgı
    gokhan suzende var benım 2 yıldır kullandıgım 1.5 3m arası alırsın takıma yeterınce hızlıdır dıger ozellıklerı normal gıbı gorunsede en onemlı ozellıgı kararlılık onun buyuk maclarda daha da ıı oynamasını saglıyo sol bekte dusuk malıyetle ıı ısler yaparsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daywalker12345 -- 10 Aralık 2011; 22:38:52 >
    |
    |

• Yarbay
    4446 Mesaj
    quote:

Arthur Boka'yı kirala.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Peter zanev. Çok ucuza alabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    arkadaşlar training konusunda yardım istiyorum.training paketleri indirdim 2 sezon geçti ama oyuncularda inanılmaz bi düşüş var ve antrenman konusunda hep sorun oluşuyo.indirdiğim training paketlerini schedules adlı doyadan aktif falan mı etmem gerekiyor yardımcı olabilirseniz sevinirim

Orijinalden alıntı: muhendis_86

arkadaşlar training konusunda yardım istiyorum.training paketleri indirdim 2 sezon geçti ama oyuncularda inanılmaz bi düşüş var ve antrenman konusunda hep sorun oluşuyo.indirdiğim training paketlerini schedules adlı doyadan aktif falan mı etmem gerekiyor yardımcı olabilirseniz sevinirim

bu yılı saymazsak 2011 vede 2010 un yarısında bu netten buldugum taktıklerı kullandım ole abartmıslar kı sanırsın messı cıkıyo her sene meraktan denedım hata bende
    oyuncuların gelısmedıgını farkettım yada ornek verırsem sol acık dıyelım sadece top surme vede teknık antrenmanına dayalı dıgr butun ozellıklerı dusus gsterıyo bu adamdan takım oyuncusu cıkaramazsın basıtce tek yonlu egıtıyosun dıger mevkılerdede bu yuzden 2 sezondur hazırdan oyuncu almak zorundaydım
    sımdı ıse farklı oyunun kendı antrenmanını kullanıyorum temposunu ılerı cektım 1 2 rutusla gs 3.yılımdyım
    4 stoper egıtıyorum bunlara guvendıgım ıcın vertonghen transferınden vazgectım aslında ortasaha dıye bılıyodum ajaxta savunmaay donmus anlasmısken realın almasına ızın verdım bırı su an 16 yasında as kadroda henuz tek yıldız gorunmesıne ragmen man unıted macına bıle cıkardım dıgerlerıde 2 sı 17 dıgerı 18 yasında
    forvet egıtıyorum cok hızlı gelısıo bu antrenmanlarla ayrıca ortasaha var da onlardan pek umıdım yok
    |
    |

• Yüzbaşı
    852 Mesaj
    semih kayanın da olduğu bir data güncellemesi önerirmisiniz. herşey tamam zevkle oynamak için bir tek bu kaldı
    |
    |

METİN olun, CAN'ınızla oynayın, HAKKI'nızla kazanın!
  • Yüzbaşı
    259 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Birşeydiyicem

semih kayanın da olduğu bir data güncellemesi önerirmisiniz. herşey tamam zevkle oynamak için bir tek bu kaldı

hocam data guncellemesı sanırım patchlerden bahsedıyosunuz bu gelen patchlerlede cok fazla degıscegını sanmıyorum eger ıstersenız edıtordende 1 2 oynama yapabılırsınız cok abartmadan kararlılık vede calısma azmını yukseltıp 17 18 e cekıp markaj pozısyon alma top kesme 11 12 olsa bıle kısa surede cosucaktır bıde oyuncunun potansıyelını yukseltmelısınız ama sımdıden uyarım daha sonra sarmıyo oyun

ayrıca gslı olmama ragmen semıh kaya 1 2 macta bu kadar abartılmamalı herkesın ıı kotu macları vardır cabukluguyla bı kac top kestı dıye hemen gaz verılmemelı mac ıcınde ızlersenız bı cok pozısyon hatası yapıyo fızık olarak henuz yetersız boyu kısa kalıyo hava toplarında zafıyetı var kısaca bence daha cok zamanı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daywalker12345 -- 13 Aralık 2011; 22:44:33 >

• Yüzbaşı
    852 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: daywalker12345

quote:

hocam data guncellemesı sanırım patchlerden bahsedıyosunuz bu gelen patchlerlede cok fazla degıscegını sanmıyorum eger ıstersenız edıtordende 1 2 oynama yapabılırsınız cok abartmadan kararlılık vede calısma azmını yukseltıp 17 18 e cekıp markaj pozısyon alma top kesme 11 12 olsa bıle kısa surede cosucaktır bıde oyuncunun potansıyelını yukseltmelısınız ama sımdıden uyarım daha sonra sarmıyo oyun

ayrıca gslı olmama ragmen semıh kaya 1 2 macta bu kadar abartılmamalı herkesın ıı kotu macları vardır cabukluguyla bı kac top kestı dıye hemen gaz verılmemelı mac ıcınde ızlersenız bı cok pozısyon hatası yapıyo fızık olarak henuz yetersız boyu kısa kalıyo hava toplarında zafıyetı var kısaca bence daha cok zamanı var

saol hocam. FMRTE ile oyuncu transfer etmeyi biliyormusunuz. ben yapamadım bir türlü oyun içinde de genç oyuncular gelmek istemiyor...

METİN olun, CAN'ınızla oynayın, HAKKI'nızla kazanın!

• Yüzbaşı
    259 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: daywalker12345

quote:

saol hocam. FMRTE ile oyuncu transfer etmeyi biliyormusunuz. ben yapamadım bir türlü oyun içinde de genç oyuncular gelmek istemiyor...

rıca ederım .

FMRTE ılk kez duydum belkı bıldıgım bıseydırde adı farklıdır bıraz daha acarsan yardımcı olmaya calısırım

genc oyuncu getırmek ıcın taktık ıstersen hersey senın elınde sen ne kadar ıısen getırmekte o kadar kolaylasır

1.kendı lıgındekı takımlarda genc oyuncular hemen gelır olmazsa 1 2 olumlu gorus belırtırsın degısırı bakısı eger rekabet ıcınde oldugun kulupse 1 2 ornek verım lıgın en ıyı takımı olmama ragmen 3 yıldır necıple muhammetı alamadım . muhammet harcanıyo goruyorum ııce delırıyorum amc oynuyo 2 ayagına hakım 20 teknık 19 ozel yetenek 18 yasında zekası yeterınce ıı pas yaratıcılık 14 hala gıt sen 2.lıgden bı takıma kırala yapay zekasını yıdugum .d

2.guney amerıka afrıka bolgesı eger yenıysen bakman gereken bolgeler database boyutuda yuksekse sende kralı yok sal gozlemcıler tarasınlar

3. avrupa ulkelerınde su an ıcın ıı gencler getırebılmen neredeyse mehmet alı aydınların gs formasıyla derbıden sonra zafer ısaretı yapıp facede kankılerıne paylasması kadar zor bı ıhtımal

sen ne kadar cabuk yukselırsen avrupada ısım yapmaya baslarsan kapılarda sana acılır acele etme sal brezılyaya gozlemcılerı keyfıne bak ayrıca kenarda ytl olarak soluyorum 10 m kadar bırıkmıs bı paran olsun trasnfer olmak ısteyen oyuncular cıkıyo sıdney sam gonzalo castro shaqırı toplamda 15m yı gecmedı sadce shaqırı yı 1 yıl sonra 45 m ye sattım totenhama
    |
    |

• Yarbay
    4849 Mesaj
    3. sezonum şampiyonlar ligi grubunda oynadığım heyecan dolu maç :) paylaşmak istedim...

|
    |

• MSI H170 Gaming M3 Motherboard • Intel Core i5 6500 3.2GHz Skylake • MSI GTX 970 Gaming 4G GDDR5 256Bit • Kingston 16GB HyperX FURY Series DDR4 2133MHz •
    • Samsung 250GB 850 EVO • WD 3.5'' 1TB Caviar Blue • Thermaltake Core V31 80 Plus 650W • Samsung XL2370 23 inch •
    || Logitech G810 Orion Spectrum || Logitech G403 Prodigy || Logitech G633 Artemis Spectrum || SteelSeries Qck Medium ||
    Ford Fiesta Titanium X 2013
  • Yüzbaşı
    679 Mesaj
    Merhaba beyler. Ben fazla FM bilgisi olmayan bir futbol severim =) FM oynayayım dedim tabiki aşkımız Galatasaray'ı seçtim. Transfer yapmadan sezona başladım. İlk haftalarda oldukça iyi giderken bir İBB yenilgisi aldım(oyun harbiden gerçekçi :D) Bunun üstüne deplasmanda Trabzon ve Beşiktaş'ı yendim. Herşey iyi giderken sakatlık sorunu patladı. 6 sı ilk 11 olmak üzere 10 kişi sakatlandı çoğu uzun süreli. Bende kala kaldım. Neyse baştan başlayacağım öneriler istiyorum. Özellikle teknik kadroyu nasıl seçmem gerektiğini öğrenmek istiyorum. Bir kaçta transfer önerisi verirseniz sevinirim. Saygılar.

Orijinalden alıntı: FireBender

Merhaba beyler. Ben fazla FM bilgisi olmayan bir futbol severim =) FM oynayayım dedim tabiki aşkımız Galatasaray'ı seçtim. Transfer yapmadan sezona başladım. İlk haftalarda oldukça iyi giderken bir İBB yenilgisi aldım(oyun harbiden gerçekçi :D) Bunun üstüne deplasmanda Trabzon ve Beşiktaş'ı yendim. Herşey iyi giderken sakatlık sorunu patladı. 6 sı ilk 11 olmak üzere 10 kişi sakatlandı çoğu uzun süreli. Bende kala kaldım. Neyse baştan başlayacağım öneriler istiyorum. Özellikle teknik kadroyu nasıl seçmem gerektiğini öğrenmek istiyorum. Bir kaçta transfer önerisi verirseniz sevinirim. Saygılar.

oyuncu kadrosuyla ılgılı tavsıyeler verebılırım ancak buda oyunun en zevklı bolumunu goturur kendı bıldıgın sekılde ılerlemelısın

antrenor secımın vede antrenman programı oyundakı olmazsa olmazlar

antrenor secerken sadece atak savunma defans dıye bakarsan hatalı olur

ornegın savunma hocası arıyosun

defans 20 olsun sadece bu sana 3.5 yıldızlı antrenman verır

bakman gereken ozellıklerı kararlılık, adaptasyon , dısıplın derecesı bunlardan en az 2 sının mınımum 15 olması lazımkı ort bı 4 yıldızlı hoca olması ıcın eger degerlerı dahada yuksekse oyuncuna verebılıcegın en ıı egıtımı saglar

bıde genc starlarla calısma, oyuncu potansıyel yargılama vede oyuncu yetenegı kavrama bunlardan 13 veya ustu olursa bonusu olur dahada hızlı gelısmesını saglar

--------------------------

sımdı sakatlıkların en buyuk nedenı ıı kondısyon antrenmanı antrenorun ne kadar kalıtelıyse sakatlıklar cok cıddı sekılde azalıyo doktorların ne kadar kalıtelıyse olusan sakatlıklarda hem sakatlık suresı azalıyo hemde oyuncu etkılerını daha az hasarla atlatıyo

kondısyoner secerken sadece kondısyona bakmamalısın ayrıca zıhınsel cok onemlı bunların yanında yukarda yazdıgım gıbı olmazsa olmaz kararlılık ,dısıplın derecesı , adaptasyon bakman gereken oncelıkler

doktor secerkende sadece fızyoterapı degıl yanında kondısyon yada zıhınselın 2sınden bırı mınımum 15 olması onemlı ayrıca kararlılık , adaptasyon, dısıplın derecesı bakman gereken ozellıkler

baska bı sorun olursa yardımcı olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daywalker12345 -- 16 Aralık 2011; 22:30:45 >
    |
    |

• Er
    5 Mesaj
    Galatasaray ile 3.senemde Şampiyonlar Ligi Final oynadım arkadaşlar manU,arsenal,porto gibi takımları eledim gidip finalde Lyona 1-0 yenildim :(( Şahsi fikrim şampiyonlar liginde başarı istiyorsak kesinlikle tecrübeli oyuncu alıcaksınız arkadşlar gençlerle çok ama çok zor oluyor.Ryan Babel i forvete Tiago(A.Madrid) orta sahaya aldım babel serbest idi tiago ise satılık listesinde idi çok uygun ve deneyimli oyuncular çok işinize yarıyorlar. ya 4.yada 5.sezonum şu an 2015 yılındayım Riera'nın yerine alternatif bulamadım Mehdi Carcela,Bertolotto gibi genç oyuncuları rieranın yerine denedim ama hiç verim alamadım profilleri harika ama takımda şahsen verim alamadım ve elden çıkarıcam hepsini. Arda Turan ile tekrar sözleşme imzaladım rieranın yerine onu oynatıcam inş. Wilfred ilk sezonlar uçurdu ama sonradan acayip sakatlıklar yaşamaya başladı bi sakatlanıyo 4 ay 5 ay iyileşiyo o maç tekrar sakatlanıyor 3 ay 4 ay artık çileden çıkardı beni bu adam :) Jerome Boateng bu sezon serbest idi aldım ve geldiği gibi değeri 7.5M bu oyuncunun amacı İspanya ingiltere gibi liglerde oynamak iyi para kazandırabilir tavsiye ederim. Birkaç ss koymak istiyorum prtsc den paint ile koyamadım acaba nası koyabiliyoruz bilgi verirseni sevinirim :)
    |
    |

• Yüzbaşı
    938 Mesaj
    Arkadaşlar ben antreman programı indirdim ama oyuncular fazla yükleniyosun bize diyolar ama ben nasıl düşürücem bilmiyorum napıcam ?
    |
    |
    |
    |

• MSI H170 Gaming M3 Motherboard • Intel Core i5 6500 3.2GHz Skylake • MSI GTX 970 Gaming 4G GDDR5 256Bit • Kingston 16GB HyperX FURY Series DDR4 2133MHz •
    • Samsung 250GB 850 EVO • WD 3.5'' 1TB Caviar Blue • Thermaltake Core V31 80 Plus 650W • Samsung XL2370 23 inch •
    || Logitech G810 Orion Spectrum || Logitech G403 Prodigy || Logitech G633 Artemis Spectrum || SteelSeries Qck Medium ||
    Ford Fiesta Titanium X 2013
  • Çavuş
    94 Mesaj
    Şampiyonluk Gelecek gibi... Play-Off'a mutlu gidiyoruz...

KADRO'dan Bir görünüm...

HER TÜRLÜ ELEŞTİRİ... ÖNERİ... HER ŞEYE AÇIĞIM... GÖRÜŞLERİNİ BEKLİYORUM...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sura2334 -- 23 Aralık 2011; 17:11:14 >

• Yüzbaşı
    938 Mesaj
    Nerden çekeceğimi bulamadım.
    |
    |
Reklamlar
SEO
haberler
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.