Şimdi Ara

FM 2012 Beşiktaşlılar Derneği (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
821
Cevap
2
Favori
39.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler dün ilk defa çok üzüldüm. kariyerimin 2. sezonu şampiyonlar ligiinden 2. olarak üst tura çıktım. rakip barcelona, ilk maç çok kötü oyndaım ve inönüde 1-1 berabere bitti bu arada messi penaltı kaçırdı. gelelim ikinci maça maça çok iyi başladık ilk yarı 0-0 ama cenk nasıl oynuyor. neyse ikinci yari 1-0 öne geçtim. dakika 80 den sonra takım mantalitesini ultra defans ve zaman geçirmeyi çoğalttım. barcelona saldırdıkça saldırıyor ve dakika 88 galhardo ceza sahası içinde messiyi düşürüyo karar penalltı( bu arada galhardoyada kayıyom tabi:)) topun basında yine messi ama bu sefer golu attı. maç uzatmalara gitti uzatmalarda barcelona yine ezici üstün ama gol atamadılar hatta 117 de kontraya çıktım montillo kaleci ile karşı karşıyaya atamadı ve maç penaltılara gitti. penaltılarda 4-1 yenildm ve elendim.

noucamta çok iyi oynadık ama elendik bu beni çok üzdü arkadaşlar. nerdeyse eliyordum barcelonayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _kartal_07 -- 6 Şubat 2012; 10:10:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: _kartal_07

quote:

Orijinalden alıntı: Reshennes*

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

FM 2012 Beşiktaşlılar Derneği

arkadaşlar duruma bakın 1 gün sonra trabzon macına çıkıyom . federasyon şike yapıyo

edit: 7 günde 5 maça çıkıyom bu ne çirkeflik yaff

İlk defa böyle birşey gördüm oyun çok gerçekçi

hocam o 5 maçıda aldım

bu arada uefada yarı final maçına çıkıcam rakip udinese

Transfer falan var mı hocam birde taktiğini söyler misin ?

hocam aldıklarım: kara, montillo, quintero, ruben jenssen ve galhardo

sattıklarım: Q7, ekrem, sivok, almeida, guti, ernst, hilbert ve holosko

taktiğim ise 4 4 2 vodu caos 12.0 diye bir taktik forumdan bulmuştum. güçlü rakiplerde mentalite atak yerine defans, pas şekli ise kısa yerine direk yapıyorum. bu arada ilk maçı inönüde udineseye 1-0 yenildim.

Ruben Jenssen performansı nasıl hocam

36 maç 3 gol 6 asist. ama talibi çok ve iyi gelişiyor. seneye çok daha iyi olacak, bu arada udinese maçı ilk yarı 2-0 yeniliyorum gerizekalı toraman 17. dk da kırmızıyı yedi.

toraman ın agresifliğini mi arttırmışlar bilemiyorumda, ne yaptılarsa bütün önemli maçlarda kırmızı yiyo, bende oynatmıyorum kritik maçlarda artık..

• quote:

beyler dün ilk defa çok üzüldüm. kariyerimin 2. sezonu şampiyonlar ligiinden 2. olarak üst tura çıktım. rakip barcelona, ilk maç çok kötü oyndaım ve inönüde 1-1 berabere bitti bu arada messi penaltı kaçırdı. gelelim ikinci maça maça çok iyi başladık ilk yarı 0-0 ama cenk nasıl oynuyor. neyse ikinci yari 1-0 öne geçtim. dakika 80 den sonra takım mantalitesini ultra defans ve zaman geçirmeyi çoğalttım. barcelona saldırdıkça saldırıyor ve dakika 88 galhardo ceza sahası içinde messiyi düşürüyo karar penalltı( bu arada galhardoyada kayıyom tabi:)) topun basında yine messi ama bu sefer golu attı. maç uzatmalara gitti uzatmalarda barcelona yine ezici üstün ama gol atamadılar hatta 117 de kontraya çıktım montillo kaleci ile karşı karşıyaya atamadı ve maç penaltılara gitti. penaltılarda 4-1 yenildm ve elendim.

noucamta çok iyi oynadık ama elendik bu beni çok üzdü arkadaşlar. nerdeyse eliyordum barcelonayı

Penaltılar beni de çok yakıyor hocam ya adamın penaltı özelliği 16 5 penaltıdan 3 tanesini atabiliyor anca

• merak ettiğim bişey var,

mehmet ekici,ömer toprak, serdar taşçı, ilkay bunlardan birini tr ye getirebilen varmı acaba ?

getirildiyse kaç yılında geldiler. ben uzun zamandır başarılı bir kariyerim olmasına rağmen getiremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osaka13

merak ettiğim bişey var,

mehmet ekici,ömer toprak, serdar taşçı, ilkay bunlardan birini tr ye getirebilen varmı acaba ?

getirildiyse kaç yılında geldiler. ben uzun zamandır başarılı bir kariyerim olmasına rağmen getiremedim.

hocam ben 3. sezonda ömer toprağı getirdim. diğerleri hala gelmek istemiyordu.
  • Yeni sezon açtım ve Kara'yı kaptırdım Parma'ya.
  • Ş.Ligi 2. maçında evimde Inter'i 2-1 ile geçtim ama deplasmanda frikikten yediğim gol ile 1-0 yenilip elendim. 3 kırmızı kart ve 1 sakat da cabası
  • İlginçtir, Beşiktaş'la 2-3 kez yeni oyun açtım FM 2012'de; hepsinde de daha maç bile yapmadan Man.City, Quaresma'ya 15 milyon Euro teklif yaptı. Oyun hatası mıdır nedir anlamadım hatta yeni oyunları açmamın sebebi de bu durumu çözmekti ama City inatla teklife devam etti. En son dayanamayıp 16.5 milyon Euro'ya sattım Q7'yi. Bu parayla da önce Q7'nin yerine 1.3 milyon Euro'ya El Ghanassy'i aldım ki adam uçuyor özveri küpü Almeida, Simao, Holosko ve Ernst'i cüzi miktarlara satmak zorunda kaldım yabancı kontenjanını genişletmek ve kadroyu revize etmek için. Yerlerine Udinese'den Torje(kiralık), Vaclav Kadlec, Badelj, Bertolacci ve taksitle Babacar'ı aldım. Şu an hücumda hiçbir sıkıntı yaşamıyorum ve çok iyi oynuyor takım ancak savunmada biraz aksama var. Yerli-yabancı ucuz ve genç savunmacı önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Truthbringer

İlginçtir, Beşiktaş'la 2-3 kez yeni oyun açtım FM 2012'de; hepsinde de daha maç bile yapmadan Man.City, Quaresma'ya 15 milyon Euro teklif yaptı. Oyun hatası mıdır nedir anlamadım hatta yeni oyunları açmamın sebebi de bu durumu çözmekti ama City inatla teklife devam etti. En son dayanamayıp 16.5 milyon Euro'ya sattım Q7'yi. Bu parayla da önce Q7'nin yerine 1.3 milyon Euro'ya El Ghanassy'i aldım ki adam uçuyor özveri küpü Almeida, Simao, Holosko ve Ernst'i cüzi miktarlara satmak zorunda kaldım yabancı kontenjanını genişletmek ve kadroyu revize etmek için. Yerlerine Udinese'den Torje(kiralık), Vaclav Kadlec, Badelj, Bertolacci ve taksitle Babacar'ı aldım. Şu an hücumda hiçbir sıkıntı yaşamıyorum ve çok iyi oynuyor takım ancak savunmada biraz aksama var. Yerli-yabancı ucuz ve genç savunmacı önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar...

Sebastian Bassong'u alabilirsen al. Böyle bir defans oyuncusu yoktur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

İlginçtir, Beşiktaş'la 2-3 kez yeni oyun açtım FM 2012'de; hepsinde de daha maç bile yapmadan Man.City, Quaresma'ya 15 milyon Euro teklif yaptı. Oyun hatası mıdır nedir anlamadım hatta yeni oyunları açmamın sebebi de bu durumu çözmekti ama City inatla teklife devam etti. En son dayanamayıp 16.5 milyon Euro'ya sattım Q7'yi. Bu parayla da önce Q7'nin yerine 1.3 milyon Euro'ya El Ghanassy'i aldım ki adam uçuyor özveri küpü Almeida, Simao, Holosko ve Ernst'i cüzi miktarlara satmak zorunda kaldım yabancı kontenjanını genişletmek ve kadroyu revize etmek için. Yerlerine Udinese'den Torje(kiralık), Vaclav Kadlec, Badelj, Bertolacci ve taksitle Babacar'ı aldım. Şu an hücumda hiçbir sıkıntı yaşamıyorum ve çok iyi oynuyor takım ancak savunmada biraz aksama var. Yerli-yabancı ucuz ve genç savunmacı önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar...

hocam karayı alabilirsen al. dehşet bir adam hem defansif orta saha hem defans. ben defasnta oynatıyordum iyide performans almıştım.

• Beyler Quaresmanın yerine alınabilecek oyuncu söyler misiniz ? İlk sezondayım
  • quote:

Beyler Quaresmanın yerine alınabilecek oyuncu söyler misiniz ? İlk sezondayım

ben sana biraz daha forvet özelliklisini öneriyim. dentinho shakhtar'da sağda yada solda İF olarak oynatırsan ortalama 20 gole yakın gol attı bende 3 sezon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osaka13

quote:

Beyler Quaresmanın yerine alınabilecek oyuncu söyler misiniz ? İlk sezondayım

ben sana biraz daha forvet özelliklisini öneriyim. dentinho shakhtar'da sağda yada solda İF olarak oynatırsan ortalama 20 gole yakın gol attı bende 3 sezon.

Gelmiyor denedim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: RévivaL

quote:

Hocam öneri için teşekkürler. Gallas'ı göndermiş Tottenham o yüzden Bassong'u vermiyorlar.

• quote:

quote:

hocam karayı alabilirsen al. dehşet bir adam hem defansif orta saha hem defans. ben defasnta oynatıyordum iyide performans almıştım.

Hocam çok teşekkürler önerin için. Dediğin gibi iki pozisyonda da oynayabilmesi çok iyi, genç ve fiziği harika. Tekrardan sağolasın şimdi taş gibi oldu takım

• bende bilgisayara format atmıştım ve yeni kariyer açtım. bu sefer kaptırdım cagliariye karayı. karasız defans kötü malesef. neyse şimdilk idare edecez artık.
  • beyler bu mustafa pektemek'i hangi rolde oynatıyosunuz. yarım sezon geçti yemin ederim sadece 1 gol attı.
  • Galiba şike yapmış bizim başkan.

FM 2012 Beşiktaşlılar Derneği
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RévivaL

quote:

Hocam öneri için teşekkürler. Gallas'ı göndermiş Tottenham o yüzden Bassong'u vermiyorlar.

Transfer listesinde oluyordu genelde. Takip et mutlaka. Çok iyi defans oyuncusudur. Serdar Aziz de olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: mortalreal25

beyler bu mustafa pektemek'i hangi rolde oynatıyosunuz. yarım sezon geçti yemin ederim sadece 1 gol attı.

Advanced Forward oynat. Yani fırsatçı golcü
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.