Şimdi Ara

FM 2012 Beşiktaşlılar Derneği (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
821
Cevap
2
Favori
39.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Reshennes*

quote:

Orijinalden alıntı: RévivaL

Ersan'ın sözlesmeyi feshettim. Çok kötu yapmışlar. Defansta bassong ve sezer var. Araya kaçan oyuncu pek yok. Saçma saçma goller yiyoruz.

Ben satmaya çalıştım talibi olmadı kiralıkta alan yok sözleşmesinin bitmesini bekliyorum adamda o kadar yüzsüz ki defol diyorum resmen adam daha klüpte kalmak istiyor

0 liradan önermeyi denedin mi veya hocam sözleşmesini feshet. hiç olmadıgı sezon sonuna kadar alacağının yarısını ödemiş olursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _kartal_07

quote:

quote:

Ersan'ın sözlesmeyi feshettim. Çok kötu yapmışlar. Defansta bassong ve sezer var. Araya kaçan oyuncu pek yok. Saçma saçma goller yiyoruz.

Ben satmaya çalıştım talibi olmadı kiralıkta alan yok sözleşmesinin bitmesini bekliyorum adamda o kadar yüzsüz ki defol diyorum resmen adam daha klüpte kalmak istiyor

0 liradan önermeyi denedin mi veya hocam sözleşmesini feshet. hiç olmadıgı sezon sonuna kadar alacağının yarısını ödemiş olursun.

Bedava kiralık oynamasını bile teklif ettim hocam yok yok adama hiç talip yok sezon sonu sözleşmesini fesh edeyim bari
  • defans oyuncularını hangi rollerle oynatıyorsunuz?şuan oyun acık olmadıgı bende tam hatırlamıyorum ama birini cover olarak oynatıyorum,boslukları kapıyor kademe yapıyor..bu adamın hızıda 15 ve ustu olursa daha iyi olur,kacan adamları yakalaması lazım:)soldaki defansı bu sekilde kullanıyorum ben..sagdakı bı hata yapıp kacırırsa bu adam arkasına kosuyor hep.sagdakide genelde ilk kafaya cıkan ,basan,kornere kafa vuran saglam bi defans kullanıyorum...bıde ofsayt taktıgı kullanmıyorum ozaman cok adam kacıyor arkaya naparsanız yapın..oteki defansta(sağ) yanlıs hatırlamıyorsam limited defender dı..onceki yıllarda teknik bi defansım vardı onu topla cıkan(oynayan) defans oynatıyordum..

bireysel taktik ayarlarını suan hatırlamıyorum ama o taktik ekranıyla baya oynadıktan sonra arkaya adam kacırmayan bı defans hattı kurmayı basarabıldım..ha yine gol yiyoruz ama 4 5 macta 1 gol..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bedava kiralık oynamasını bile teklif ettim hocam yok yok adama hiç talip yok sezon sonu sözleşmesini fesh edeyim bari

Evet. Ersan'ın sonu öyle oluyor. Sözleşmesinin son senesinde sözleşme feshedebiliyorsun. Benden çok nefret etmişti. O yüzden çok ucuza sözleşme feshettim
  •  FM 2012 Beşiktaşlılar Derneği

evet beyler mamiyi biraz geliştirdim. 3. sezonun ilk periyodu durum bu

daha çok fiziksel calıştırıyorum 1 sezon sonra mental ve tekniğe başlicam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _kartal_07 -- 20 Ocak 2012; 16:20:13 >
  • Muhammed'in üstüne düşmüyorum artık. Antep'e kiralıyorum. Şimdi 2. sezonunda. 1 sezon daha kiralarım büyük ihtimal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ersan konusuna değinmek istiyorum bende oynatmıyordum kendisini maç yapmasa bile bir şekilde sakatlanmayı beceriyordu sözlesmesini feshettim.Birkaç ay sonra emekliler kısmına öylesine bir bakayım dedim ersan futbolu bırakmış 27 yaşındaydı daha.

Edit:2013 agustosda sözlesmesini feshetmişim 2014 temmuzda emekli olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HollowFlea -- 20 Ocak 2012; 18:15:12 >
  • bende cenk in sözleşmesini feshetmiştim,Sinan Bolat oynuyordu ve iki tane gelecek vaadeden yerli kalecim vardı..cenk yedekte deli para alıyordu..maaştan kazanmak için istemeyerek feshettim,basta karsı cıktı ama sonradan caresiz kalınca kabul etti..1 sene bos gezip 27 28 yasında futbolu bıraktı...24m tl değeri vardı 0 tl ile bile onerdım ona bile teklif yapan cıkmadı nedense..bostayken bile alan olmadı..sanırım parayı begenmedı..sonrada bıraktı zaten..
    q7 de 30 yasında futbolu bıraktı..juveye satmıstım,2. inter faciası oldu onun ıcın ve bıraktı futbolu..

Egemen Xerez'in basına geçti,1 hafta dolmadan istifa edip Türk milli takımının basına geçti :)simao ve holosko türkiyede coachluk yapıyorlar..

buarada 15-16 yasında emekli olan oyuncular var ailesi yollamıyor sanırım :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem_k12

bende cenk in sözleşmesini feshetmiştim,Sinan Bolat oynuyordu ve iki tane gelecek vaadeden yerli kalecim vardı..cenk yedekte deli para alıyordu..maaştan kazanmak için istemeyerek feshettim,basta karsı cıktı ama sonradan caresiz kalınca kabul etti..1 sene bos gezip 27 28 yasında futbolu bıraktı...24m tl değeri vardı 0 tl ile bile onerdım ona bile teklif yapan cıkmadı nedense..bostayken bile alan olmadı..sanırım parayı begenmedı..sonrada bıraktı zaten..
    q7 de 30 yasında futbolu bıraktı..juveye satmıstım,2. inter faciası oldu onun ıcın ve bıraktı futbolu..

Egemen Xerez'in basına geçti,1 hafta dolmadan istifa edip Türk milli takımının basına geçti :)simao ve holosko türkiyede coachluk yapıyorlar..

buarada 15-16 yasında emekli olan oyuncular var ailesi yollamıyor sanırım :))

hocam sene kaç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _kartal_07 -- 20 Ocak 2012; 21:40:40 >
  • 2021 ocak
  • arkadaşlar delircem uefa 2. tur maçı rakip olimpiyakos iilk maç inönü 6-1 yendim. rövanşa gelince dedim herhalde yenilmezler aslardan 2 eksik ile tatile çıktım çıkmaz olaydım. 6-0 yenmişler beni gitti çeyrek final şansı. sinirden sezon sonuna kadar tatile çıkıcam şimdi.
  • ders olmustur umarım bıdaha uefa maclarında tatile cıkmazsın nolursa olsun
    şaka bi yana kötü olmuş baya :S
  • James Rodriguez mükemmel bir sol kanat oyuncusu. Aynı şekilde Kakuta da öyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

James Rodriguez mükemmel bir sol kanat oyuncusu. Aynı şekilde Kakuta da öyle

Carlos Villanueva da mükemmel bir amc adam gizli forvette akıyor resmen
  • beyler karayı 23 milyona satmak zorunda kaldım. o gittikten sonra defansım çöktü 3 senedir şampiyondum bu sene ligde 19 maçta fener 10 puan önümde 4.yüm

defans lazım bu arada micah richardsa kontrat imzalattım sezon sonu gelecek.
  • quote:

Muhammed'in üstüne düşmüyorum artık. Antep'e kiralıyorum. Şimdi 2. sezonunda. 1 sezon daha kiralarım büyük ihtimal

Muhammed kimsenin kariyerinde adam gibi gelişmedi herhalde .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilgehan.

quote:

Muhammed'in üstüne düşmüyorum artık. Antep'e kiralıyorum. Şimdi 2. sezonunda. 1 sezon daha kiralarım büyük ihtimal

hocam 4.sezondayım. sezon bitsin muhammedin profilini eklicem.
  • quote:

quote:

quote:

Bekliyorum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bekliyorum

Hocam o değilde imzadaki abla kim
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bekliyorum

Hocam o değilde imzadaki abla kim

Emilie Nereng yanlız 16 yaşında
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.