Şimdi Ara

FM 2012 Beşiktaşlılar Derneği (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
821
Cevap
2
Favori
39.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • necip i bende ısrarla real madrid istiyor her sene ama henüz istediğim parayı vermediler..max 56m TL verdiler..baskası olsa direk satardım ama necip olunca 75ten asagı vermem diyordum..gerçi yaşı geçti baya 27 28 yasına geldi..bir sonraki transfer donemınde madrid yine taklif yaparsa kabul edicem..ama 8 sezondur ne bikere mutsuz oldu,ne baska takıma gitmek istedi nede deli para istedi sağolsun..

şu tolga ciğerciden verim alabildiniz mi beşiktaşa transfer edenler? 6 sezon falan takımda kaldı..tam bir kımıl zararlısı adam..hiçbirşey yapamadı..satamadımda en son free olarak gitti..3 ay bosta durdu hiçbir takım almadı..değeri 3 4 m tl gibi birseydi bnden gıderken..

buarada egemen ESES te youth coach,holosko da bursasporda scout
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem_k12

quote:

Orijinalden alıntı: _kartal_07

notebook mefta oldu bizim kariyerde yalan oldu

geçmiş olsun hocam

bu sabah aynısı az kalsın banada oluyordu laptop 1 2 saat acılmadı..herseyın gıttıgıne değil 8 yıllık kariyerimin gittiğine üzülmüştüm ama allahtan düzeldi sonradan laptop sorunsuz deva edebiliyorum..nolur nolmaz diye save yedeği aldım flashıma..

hocam keşke benim sorunum da sizinki gibi olsaydı. ama benim laptop hiç açılmıyor. galiba anakart çatladı. marta kadar da yaptırmayı düşünmüyom. ama ne yalan sölim fm siz gecen günlerim, sanki bir yanım eksik gibi. ne yapalım sağlık olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _kartal_07 -- 29 Aralık 2011; 12:52:39 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cem_k12

quote:

notebook mefta oldu bizim kariyerde yalan oldu

geçmiş olsun hocam

bu sabah aynısı az kalsın banada oluyordu laptop 1 2 saat acılmadı..herseyın gıttıgıne değil 8 yıllık kariyerimin gittiğine üzülmüştüm ama allahtan düzeldi sonradan laptop sorunsuz deva edebiliyorum..nolur nolmaz diye save yedeği aldım flashıma..

hocam keşke benim sorunum da sizinki gibi olsaydı. ama benim laptop hiç açılmıyor. galiba anakart çatladı. marta kadar da yaptırmayı düşünmüyom. ama ne yalan sölim fm siz gecen günlerim, sanki bir yanım eksik gibi. ne yapalım sağlık olsun.

benimde anakart gidici..1 sene önce yakmıstım anakartı..daha dogrusu kendi kendine yandı hiçbirşey yokken bi sabah acılmadı anakart pert..yıne aynısı oldu sandım ama duzeldı..heran gidebilir tabi beklemedeyim.oyuna alısınca kopması hakaten cok koyuyor ınsana..

• Tolgaya verdigim paraya acıdım. Ne oynatsam kar etmedı. Jem karacan çok iyi
  • Ve 3.sezon sonunda ilk önce Espanyol sonra Tottenham daha sonrasında Chelseaden gelen menejerlik teklifi cazip gelip
    Chelseaye gittim umarım pişman olmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reshennes*

Ve 3.sezon sonunda ilk önce Espanyol sonra Tottenham daha sonrasında Chelseaden gelen menejerlik teklifi cazip gelip

keşke gitmeden önce save alsaydın.Ben de barçaya gittim sonra keşke gitmeseydim dedim ama işi işten geçmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the psikopat

quote:

Ve 3.sezon sonunda ilk önce Espanyol sonra Tottenham daha sonrasında Chelseaden gelen menejerlik teklifi cazip gelip

keşke gitmeden önce save alsaydın.Ben de barçaya gittim sonra keşke gitmeseydim dedim ama işi işten geçmişti.

Yeni oyun açarız artık

• İyi bir kanat oyuncusu önerirmisiniz beyler Quaresma'yı satmaya düşünüyorum.
  • Şamp ligi yarı finalinde madrıdle karsılastım. Hayatımda boyle hakem gormdm. Oyunda bile hakkımız yeniyor
  • Korktuğum başıma geldi gittikten 2 ay sonra sıkıldım Chelseaden artık çok geçti new game yapıp yeniden başladık bakalım
  • quote:

Korktuğum başıma geldi gittikten 2 ay sonra sıkıldım Chelseaden artık çok geçti new game yapıp yeniden başladık bakalım

Ben demiştim ama...
  • quote:

quote:

Korktuğum başıma geldi gittikten 2 ay sonra sıkıldım Chelseaden artık çok geçti new game yapıp yeniden başladık bakalım

Ben demiştim ama...

Haklıydın usta şimdi de hiç oynamak istemiyor o kadar şeyden sonra şu sıralar zaten sınavlar var onlara çalışmam gerek

• Beşiktaş kariyerimi bırakalı çok olsada, Necip'ten tarihi bir rekoru görmek, duygulanmadım desem yalan olur...

FM 2012 Beşiktaşlılar Derneği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenulasdurlu -- 4 Ocak 2012; 16:56:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenulasdurlu

Beşiktaş kariyerimi bırakalı çok olsada, Necip'ten tarihi bir rekoru görmek, duygulanmadım desem yalan olur...

Profilini koyar mısın hocam .
  • Neciple sözleşme imzaladım da muhammetle aramız kötu. İmza attıramazsam ayrılcak seneye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FDC9156E7

quote:

Orijinalden alıntı: erenulasdurlu

Beşiktaş kariyerimi bırakalı çok olsada, Necip'ten tarihi bir rekoru görmek, duygulanmadım desem yalan olur...

Alıntıları Göster
    quote:

Biraz geç oldu kusura bakma, Necip sezon sonu emekliye ayrıldı. Kartalspor'un alt yapısında çalışıyor şimdi..

Kariyer geçmişi;

Biyografisi;

• Darwin Quintero poacher olarak oynattığım da istediğim verimi alamıyorum ne oynar bu herif
  • quote:

Darwin Quintero poacher olarak oynattığım da istediğim verimi alamıyorum ne oynar bu herif

Aynen ben de bir türlü verim alamadım.Bony daha iyi sanki.
  • quote:

quote:

Darwin Quintero poacher olarak oynattığım da istediğim verimi alamıyorum ne oynar bu herif

Wilfried poacherda tam anlamıyla döktürüyor
  • quote:

quote:

3 sezon paocher olarak oynattım ilk iki sezonun da 60 61 gol attı toplam 121..3.sezonda sakatlıklarla bogustu 35 golde kaldı.oyunun tadını kacırıyor diye milana sattım..
    ilk sezon tek forvet oynadı aml amc amr destekli..sonraki sezonlar çift forvet oynadı amc de arkasında..hiç gol sorunu yasamadı bende..tavsiyem poacher yapıp takım ayarlarından quinteroyu target man secmeniz,paslarıda kosu yoluna atılcak sekilde ayarlamanız..pas ve teknıgı yuksek ortasaha adamlarınız varsa quintero hermac araya atılan toplarla gol bulur..

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.