Şimdi Ara

FM 2010 devamlı yeniliyorum !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar devamlı yeniliyorum her taktiği denedim olmuyo.Beşiktaşla başlıyorum direk kovuluyorum.Sürekli mağlubiyet.

• dostum bende beşiktaşla başladım ama tam tersine çok da başarılıyım. öncelikle yardımcı antrenörün tavsiyelerine uymanı tavsiye ederim. kadrdaki oyunculara göre kadrokurabilirsin. beşiktaşla genelde 4-2-3-1 oynuyorum de defans dörtlüsünn önünde fink ernst veya ernst sivok. iler üçlü tello holosko kanatlarda ortada da tabata olur nihat olur yusuf olur delgado olur. anlamıyorum ki bu kadar güzel kadro var :D . iler uçta da nobre var bobo var batuhan var. bence bunları dene işe yarayabilir ;)
  • rüştü
    ibrahim sivok ferrari
    ekrem ernst onur holosko
    delgado
    nihat batuhan

aslında holosko forvette daha iyi rıdvanı yada erkanı sağ kanada alıp holosko yu forvete çekebilirsin ernst sakat olduğunda necip i kullanabilirsin solda ismail var ekremle değişebilirsin delgado ile yusuf değişebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi conquête -- 19 Ocak 2010; 2:47:35 >
  • 4-2-3-1 assymetric yaptım şimdi durum iyi teşekkürler ben biraz panik yapmışım heralde takım anca oturdu.

Bu arada yabancı kısıtlaması sorun olmaya başladı ingiltere ligine gidicem galiba bi kariyer de orda başlatıyım
  • slm arkadaşlar fm 2010 da hep yeniliyorum money traineri olan varsa sewinirim :)
  • genie scout kullan ordan oyuncu al yenersin
  • Devamlı yenilemen güzel yenilik iyidir
  • çok saol ok deniycem
  • slm arkadaşlar:) fm 2010 da hep yeniliyorum takımdan kovulacam dewamlı yenilmeye dewam edersem taktiğim 4-4-2 hangi taktikle oynayayım transfer bütçem 0 money traineri olan varsa cvp yazarsanız sewinirimmmm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limon_5303 -- 25 Ocak 2011; 23:03:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: limon_5303

slm arkadaşlar:) fm 2010 da hep yeniliyorum takımdan kovulacam dewamlı yenilmeye dewam edersem taktiğim 4-4-2 hangi taktikle oynayayım transfer bütçem 0 money traineri olan varsa cvp yazarsanız sewinirimmmm

Sims mi oynuyorsun la

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.