Şimdi Ara

FM 2008 FACEPACK HK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • nette çok araştırdım ancak linklerin tamamı ölmüş, ben fm 2017 için indirmiştim bunu attım olmadı, bu konuda yardımcı olabilecek var mı? nasıl uyumlu hale getirebilirim fm 2008 ile 17 facepack lerini.

• edit ; hallettim. önce fm 2011 için olan cut out facepack indirdim sonra bir yabancı forumda görmüştüm 15.000 den fazla olmaması gerekiyormuş bir klasörde, bende klasörlere ayırdım 15.000 i geçmicek şekilde, sonra aşağıda vereceğim program ile otomatik klasörlerin içine girip xml dosyası oluşturttum ve şuan oldu. belki birileri bir gün arar ve faydalanır diye buraya bırakıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=P7KgUBVTq74
  • FM 2008 oynayan birisini görmek gurur verici. Arada bir daha başlasam mı diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xabir

FM 2008 oynayan birisini görmek gurur verici. Arada bir daha başlasam mı diye düşünüyorum
    ben facepack logopack skin falan seviyorum, hepsini hallettim şuan gayet güzel oynanıyor. güzel makine de oynayınca daha hızlı simule edilince oyunun tadı da bi başka oluyor hocam. efsaneleri yeniden efsane yapmak bi ayrı tatlı. hoş ben eskişehirsporu aldım 1.ligten süperlige çıktım şimdi ama bakıcaz artık :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

ben facepack logopack skin falan seviyorum, hepsini hallettim şuan gayet güzel oynanıyor. güzel makine de oynayınca daha hızlı simule edilince oyunun tadı da bi başka oluyor hocam. efsaneleri yeniden efsane yapmak bi ayrı tatlı. hoş ben eskişehirsporu aldım 1.ligten süperlige çıktım şimdi ama bakıcaz artık :D

Alıntıları Göster

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.