Şimdi Ara

fm 2005

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar FM 2005 te en çok başarıyı hangi takımla yakaladınız?

• ben bursa ile ilk senede türkie cup sampionluk vss
  • BEN FENERBAHÇEYİ DÜNYANIN EN BÜYÜK TAKIMI YAPTIM VE DE İNGİLTERE İLE DÜNYA KUPASINI VE AVRUPA ŞAMPİYONASINI ALDIM AYRICA HALL OF FAME DE BİRİNCİYİM
  • Güçlü takımlarla başarı yakalamak çocuk oyuncağı, küçük takımlarla ise belli bir birikimden sonra onlarlada başarı yakalamak basitleşiyor. Önemli olan senin takımın potannsiyel olarak güçlenirken senin ligindeki takımların kedilerini senin bu gücündeki artışa ne oranla karşılık verdikleridir. Yoksa oynadığın ligin zevki çıkmaz.
  • fenerbahçeyle iyi işler yapmıştım ama oyunun save i silindi dahada oynamıyorum.6 sezon oynamımstım
  • BARCELONA yla fırtınalar estiriorum . forvete koydum eto torres maşallah boş durmuolar yabancı oyuncu sınırlaması olmasa daha alıcaım çok adam var ama mafeles
  • beyler ben bursa yı 3 yıl çalıştırdım ondan sonra psv den teklif geldi şimdi ordayım ilk senede şamp.olamadım ama takım çoooooooooooook ii oynuo zaten şampionluğuda son maçta kaptırdım
  • ben inter le ilk senede şampiyonlar ligi şampiyonluğu vb şampiyonluklar yakaladım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.