Şimdi Ara

FM 20 | Fenerbahçeliler Derneği [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
5.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vedat'ı övme seanslarımız devam ediyor. Bu adam harika bir şey, çok iyi yapmışlar be.

FM 20 | Fenerbahçeliler Derneği [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: 09kezman09

Açıkcası oyun çok kolay geldi şuan için bana.Daha önceki Fenerbahçe kariyerlerimde 5 senede bile alamadığım CL kupasını 2.senemde aldım.Tabi bunda sanırım oyun motorunda olan bir bug(uzun toplarda rakip defansın arkasına oyuncularım çok kolay şekilde sarkıp kaleciyle karşı karşıya kalıyorlar.Sol bekim defansın arkasına çok rahat atabiliyor sağ bekte aynı şekilde) veyaa kura şansı ve yarı finale gelene kadar elit seviye takımlarla eşleşmemem ve kalecimin üstün kurtarışlarının etkisi çok büyüktü.Altay bildiğin Wakabayashi gibiydi:)

1.Sezon

2.sezon

Allahyarı 15.75 milyon euroya Chelsea'ye
    Sehoviç'i 30 milyon euroya Watford'a
    Ferdiyide 22 milyon euroya Ausburg'a sattım
    Tebrikler hocam rica etsem Rafaelin profilini paylasirmisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinansouth

Vedat'ı övme seanslarımız devam ediyor. Bu adam harika bir şey, çok iyi yapmışlar be.

Sonraki satistan %25 pay daha koysaydin hocam Masallah harika teklif valla

• quote:

Orijinalden alıntı: Haderslev

Tebrikler hocam rica etsem Rafaelin profilini paylasirmisin

Alıntıları Göster
    https://prnt.sc/pudrh4
  • Haderslev kullanıcısına yanıt
    Hocam inan içim el vermedi müthiş katkı sağlıyor skora Ama Deniz Türüç ve Altay Bayındır ikilisini toplam 50 milyona sattım. Kulübün borcu bitmiyor ki, oyuncu da alamıyoruz. Türk kulüpleriyle oynamak başlı başına bir challenge. Vedat'ı 29 yaşında satmayı planlıyorum astronomik bi rakama hadi bakalım
  • quote:

Hocam inan içim el vermedi müthiş katkı sağlıyor skora Ama Deniz Türüç ve Altay Bayındır ikilisini toplam 50 milyona sattım. Kulübün borcu bitmiyor ki, oyuncu da alamıyoruz. Türk kulüpleriyle oynamak başlı başına bir challenge. Vedat'ı 29 yaşında satmayı planlıyorum astronomik bi rakama hadi bakalım
    Sizin kariyerde oyunculara iyi teklifler gelmiş.Ben şöyle en pahalıya sattığım oyunculara baktımda
    2021 yılında
    Allahyarı 15.75 e Chelsea'ye
    Ferdiyi 22 milyon euroya Augsburga
    Sehoviçi 30 milyon euroya Watforda
    Krepin Diattayı 28.5 milyon euroya Guangzohuya

2022 yılında da
    Ömer Faruk Beyazı 24.5 milyon euroya Young Boysa(evet yanlış duymadınız:))
    Illaix Moribayı da 35 milyon euroya City'ye
    Cameron Carter-Vickers i ise 20 milyon euroya Valencia'ya sattım.

2023 ün Nisan ayındayım şuanda tam olarak 73 milyon euro borcum kaldı.2.senede şampiyonlar ligini kazanıp 3.senede finalde kaybetmem ve 4.senede Avrupa Liginde ilerliyorum.Gelecek transferlerimide yaptım genel itibariyle kiralık ve 6 ay kala kaliteli oyuncuları takıma katıp onları uygun fiyata elden çıkarma şeklinde borcu iyi derecede indirdim.
    Fener kariyeri bitsin TR ligine daha bulaşmam.Normalde Ömer Beyazı daha iyi fiyata satarım diye düşündüm ama ingiliz takımları ölücülük yaptı 12 milyon euronun üstüne çıkmadılar.
  • 09kezman09 0 kullanıcısına yanıt
    Ferdi ve Allahyar'ı çok iyi satmışsın. Ferdi bende Ömer'in yedeği şu an 3. sezonun başında. Allahyar da biri sakatlansa da kadroya girsem diye bekliyor. Ömer'i satmayı hiç düşünmüyorum hatta şu an 17-18 yaşında takımın birinci kaptanı yaptım kendisini. Messi tarzında tek takımlık bi kariyeri olur mu bilmem ama yerine çok daha iyisi gelene kadar satmıycam Ferdi'ye yazık oldu taktiğim yüzünden ya Ömer ya Ferdi oynuyor birlikte oynasalar müthiş olacak da işte... Eğer 3. sezonun sonunda borçlarımız bitmezse Vedat'ı satmayı düşünüyorum kapıyı 50 milyondan aşağı açmam
  • quote:

Ferdi ve Allahyar'ı çok iyi satmışsın. Ferdi bende Ömer'in yedeği şu an 3. sezonun başında. Allahyar da biri sakatlansa da kadroya girsem diye bekliyor. Ömer'i satmayı hiç düşünmüyorum hatta şu an 17-18 yaşında takımın birinci kaptanı yaptım kendisini. Messi tarzında tek takımlık bi kariyeri olur mu bilmem ama yerine çok daha iyisi gelene kadar satmıycam Ferdi'ye yazık oldu taktiğim yüzünden ya Ömer ya Ferdi oynuyor birlikte oynasalar müthiş olacak da işte... Eğer 3. sezonun sonunda borçlarımız bitmezse Vedat'ı satmayı düşünüyorum kapıyı 50 milyondan aşağı açmam
    Ben borç bitirme odaklı ilerlediğim için kimsenin gözünün yaşına bakmıyorum açıkcası.Allahyar çift forvetli sistemde oynadığı 45 resmi maçta 29 gol atmıştı.
    Rafael Leão ise 53 resmi maçta 48 gol 13 asist yapmıştı.Zaten bu ikiliyi kaybettikten sonra(18. Rafael Leão'yu 2 yıllığına kiralamıştım Milan tekrar kiralık vermedi) forvete kimi aldıysam bu ikilinin performansına yaklaşamadı.
    Her sene Rafael Leão'ya kiralık teklif yapıyorum Milan yollamıyor bakalım tekrar kiralayabilirsem aynı taktik dizilişinde oynayıp aynı etkiyi sağlayabilecek mi?Bu sefer gelirse partneri Fiete Arp olacak.
  • Fenerbahçe ile baştan yeni bi' kariyer açmıştım ve sezon başında verilen bütçeyle 2 oyuncu transfer etmiştim. (Hiç oyuncu satmadım) Sezon bitimine 5 hafta kala şampiyon oldum sonra Türkiye kupasını aldım sezonun son maçından 1 gün öncesinde yönetim beni kovdu direk çünkü mali durum sıkıntılı diyordu mali durumu bahane ederek.

Gözünün yaşına bakmıyorlar halbuki hem şampiyonluk haftalar öncesinden, hem kupa almışım Muriqi gol kralı olmuş falan bir sürü oyuncu satacaktım daha ligin son maçı bitmeden kovdular. Biraz işsiz dolaştıktan sonra Udinese takımından menajerlik teklifi geldi ona geçtim.
  • 2025 yılı itibariyle Fenerbahçenin Borcu sıfırlanmış bulunmakta.

Hiçbir usulsüzlük yapmadık çok şükür.Bonservisiyle aldığım oyuncu sayısı çok azdır.Sözleşme bitimine 6 ay kala oyuncu almışlığım ise çoktur.Yine kiralıkları iyi değerlendirdim.Bazen 1 yıl bazen 2 yıl oyuncu kiraladım.Bende iyi performans gösteren oyuncuları tekrar kiralayamadım ama kendi takımında oynatmadıkları oyuncuları 1 sene sonra tekrar kiraladım:)
    Bu şekilde borç falan kalmadı.Tabi Avrupadada iyi işler yaptım.
    Helal olsun hocam. 2022 yılının Nisan ayındayım daha 300 milyon borç var. Çok zor ama borcu sildiğin zaman önünü kimse alamaz şu bütçeye bak
  • quote:

Helal olsun hocam. 2022 yılının Nisan ayındayım daha 300 milyon borç var. Çok zor ama borcu sildiğin zaman önünü kimse alamaz şu bütçeye bak
    Açıkcası benim ana amacım bu borcu bitirmek olduğundan bu şekilde sistemli ilerledim.Kiralık oyuncuları,bonservis ödemeden sözleşme bitimine 6 ay kala oyuncuları en iyi şekilde değerlendirip 1 sene oynatıp iyi paralara sattım.Şuanda bakıyorumda 6 sezonluk kariyerimde,kariyer başlangıcından beri 1 milyon euronun üzerinde bonservis ödediğim 9 oyuncu olmuş.1 milyonun altında aldığım ise 4 oyuncu olmuş.
  • Arkadaşlar 4. sezondayım ama borç hala 300 milyon euro. Ama yönetim transfer bütçesini ve maaş bütçesini bol bol veriyor 70-80 milyon falan. Sorun ne anlamadım? Bana bütçe vermesinler borçları kapatsınlar kardeşim
  • Vedatı 3.sezon başı 40 a liverpoola jailson 23 e psg ye ferdiyi 24.5 a leicestera altayı 23 e aston villaya satıp pişman oldum takım kiralık oyuncu kaynıyor rotasyon oyuncusu yok son pişmanlık neye yarar

• dayanamadım aldım dün sol bek önerilerinize açığım.
  • quote:

Arkadaşlar 4. sezondayım ama borç hala 300 milyon euro. Ama yönetim transfer bütçesini ve maaş bütçesini bol bol veriyor 70-80 milyon falan. Sorun ne anlamadım? Bana bütçe vermesinler borçları kapatsınlar kardeşim
    Hocam benim kariyeri inceledin mi?
    2025 temi e kapatmıştım ben 0 borcum vardı.Ona uygun oynamanız lazım.Kiralık ve son 6 ay kala oyuncuları bulup satıp döndürmeniz lazım bu sayede kapanıyor borç.20 milyona oyuncu alıp 30 milyona satmakla olmuyor.Mümkün olduğunca az para harcamanız lazım.
  • Selam renkdaşlar, güvenilir kullanıcılarla fm 20'ye ortak olunabiliyormuş, iki kişi aynı anda ç.içi olmadığı sürece. Zaten online oynamıyorum ç.dışı olurum güncellemeler dışında. Ve hevesimi almam bir kaç ay sürüyor sonra oynamıyorum :))
    Düşünen olursa özelden bilgilendirirse sevinirim.
    Valla ben pes ettim Almanya'da sevdiğim takımlardan Leverkusen'e gittim Bida borcu olan kulüple kariyer yapmam. Tamam borcun olur da 300-400 milyon da olmaz yani

• quote:

Valla ben pes ettim Almanya'da sevdiğim takımlardan Leverkusen'e gittim Bida borcu olan kulüple kariyer yapmam. Tamam borcun olur da 300-400 milyon da olmaz yani
    Vallaha 2025 te borç falan kalmadı.Şuanda 400 milyon euro transfer bütçem var ben maaş bütçesine yatırdım çoğunu.Mbappeyi bile aldım sözleşme sonu 25 milyon euro yıllık para teklif edip:)
    Neymarıda alacaktım 32 milyon euro istedi yıllık.Maksimum teklif edeceğim maaş bütçesini aşıyordu:)
    Fener ile borcu kapatmaya oynamak inanın alt liglerden borçsuz bir takım alıp en tepeye çıkarmaktan daha zor:)
    Her sezon çok fazla kiralık oyuncularla oynadım.Kendi oyuncum olmadı:)
    Olanlarda 1 sene oynyıp satıldı.Her sene kadrom değişti:)
    Fenerle biraz daha ilerleyeyim ful sürüm çıkınca kesinlikle bulaşmam
  • quote:

Tüm Fenerbahçeli kardeşlerimden özür diliyorum ama böyle grup olmaz be kardeşim
    Rezil olduk rezil. Her avrupa maçı sonrası moraller bozuluyo takvimde avrupa maçı gördüğüm zaman alt+f4 çekesim geliyo.
    Bi yerden sonra pes edip maçlara yedek kadroyla çıkmaya başladım ligi kaybetmeyelim en azından diye

Barcelona, Liverpool, Inter gelmişti bana da

Liverpool düşman başına zaten
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.