Şimdi Ara

fm 17 yüksek bonservis bedeli sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar oyunda örneğin bir oyuncu 220 k ben bu adama 1 m veriyorum 87 m den açıyorlar pazarlığı. Çoğu oyuncu böyle futbolcu alamaz oldum bunun çözümü var mıdır patch vs. yada bir yöntemi ?

• Aynen hocam oyuncu transfer edemiyoruz çok sinir bozucu bir durum
  • onun bir çaresi yok ancak benim uyguladığım bir yöntem var.

peşin parayı az tutup gerçekleşmesi zor şeyler için yüksek ücret öneriyorum, genelde kabul ediliyor.

mesela peşin 1m 50 maç sonra 15m diyorum. iki sezon adam akıllı oynatıp satıyorum -ki sezonda 20-22 maça çıkartıyorum- o parayı da ödemiyorum.

ya da 50 kez milli olunca diye zor maddeler seçiyorum yine aynı sonuç oluyor, deneyin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valery

onun bir çaresi yok ancak benim uyguladığım bir yöntem var.

peşin parayı az tutup gerçekleşmesi zor şeyler için yüksek ücret öneriyorum, genelde kabul ediliyor.

mesela peşin 1m 50 maç sonra 15m diyorum. iki sezon adam akıllı oynatıp satıyorum -ki sezonda 20-22 maça çıkartıyorum- o parayı da ödemiyorum.

ya da 50 kez milli olunca diye zor maddeler seçiyorum yine aynı sonuç oluyor, deneyin derim.

13 yıldır bu oyunu oynuyorum bu çakallık hiç aklıma gelmedi walla helal olsun sana bende uygularım yakında bunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • işi bileceksin hocam :D
    adam bulmuş yolu :D
  • arkadaşın dediği de iyi bir yöntem özellikle 10 maç-20 maç oynadıktan sonra para vermek transfer bütçesini çok etkilemiyor

benim uyguladığım oyuncuya gelip ilgilendiğini açıklama kısmına tıklıyorum istediğiniz oyuncunun takımı sizden düşük itibardaysa genelde oyuncu kavga çıkartıyor ve değerinin aşağısına alınabiliyor
  • arkadaşlar bu bir sorun değil. çok para istemeleri satmak istemiyoruz demek. genelde genç oyuncularda olur. oyuncunun değeri düşüktür ama gelecekte dünya yıldızı olacak adamı niye satsınlar. o yüzden çok para isterler.
  • Düşük bonservisli wonderkidlere transfer teklifi yapıyorsan maalesef böyle yani o wonderkid'in değeri 'priceless' demeye getiriyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eh sen 5 sene sonra o geç oyuncuyu 3 milyona verecek misin ki 220 k ya almaya çalışıyorsun?
    adamda potansiyel görüyorsun. 50 milyona okuturum 5 sene sonra diyorsun ama 200 k ya almaya çalışıyorsun. niye versin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgo_cr7 -- 22 Temmuz 2017; 5:11:24 >
  • Oyuncu gelecek vaad ediyor olabilir,yeni sözleşme imzalamış olabilir,takım satmak istemiyor olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.