Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

FM 17 Oyuncu Veritabanı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
4.304
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> FM - Football Manager >> FM 17 Oyuncu Veritabanı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      93 Mesaj
      01 Nisan 2017 18:18:34 Konu Sahibi
      Merhaba arkadaşlar Ben şu aralar fm 17 ye bayağı bir sardım ve oyundaki özellikleri hem kendi imkanlarım dahilinde hemde internetten araştırmaya başladım. İnternette verilen wonderkid veya iyi oyuncu listelerinde yazılan oyuncuların rahatsız edecek kadarı oyunumda çıkmıyor ve o girişte seçilen ligleri artırdığımda çıkmaya başlıyorlar ama benim sorunumda burada başlıyor işte. O listeleri oyuncular çıksın diye artırdığımda oyun hızım yarım yıldıza düşüyor ve oyun gerçekten de bayağı bir yavaşlıyor. Bu oyuncu veritabanını artırıp ta oyun hızı düşmemesi imkanı olabiliyor mu ? (Bir kaç yerde böyle bir konu gördüm ama 17 ile ilgili hiç bir konu bulamadım) Ve böyle bir imkan yoksa bu wonderkid veya iyi oyuncular rehberlerindeki oyuncuları nasıl bulabilirim oyun hızım düşmeden ?

|
      |
      02 Nisan 2017 15:50:15
      Bu bilgisayarın sistemiyle alakalı iyiyse sıkıntı olmaz ama kötüyse -ki iyi degil dedigin kadarıyla- şunu dene;

Yeni lig açarken oyuncu cok olsun diye çok lig açma, lig işlenmesi sistemi yorar oyuncu sayısı buna göre o kadar etken degil ,

ileride menajer olmak istedigin takımlar hangi ligdeyse onları aç (uzun vadede oyun düşünüyorsan, eger kısa vadeli hedeflerin varsa tek lig açsan da olur ), ben mesela bizim ligde kariyer yaparsam TR+ İng,İspanya ve İtalya açarım, almanyayı açmam açarsam fantezidir (sistemim de iyi):D, Az lig aç ama database seçmini özel yapıp istedigin gibi şekillendirebilirsin; Mesela Güney amerikalı elemanlar olsun ve avrupadaki takımların oyuncuları olsun dersen (ben böyle kullanırım);

Ben Kıta seçtim ama sen alttan bölge olarak da ayarlayabilirsin, güney amerika ve orta avrupa seçsen yeterli gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çavuş
      93 Mesaj
      06 Nisan 2017 04:26:19 Konu Sahibi

eyv hocam çok saol cevap için, iyi aydınlattın
      |
      |
      8993122290119 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Blogio
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,148
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.