Şimdi Ara

FM 17 Ortaklık aranıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 75 TL'ye dplayden alacağım. 3 ortak arıyorum kendime. Paylaşım yapacağım, herkes kendi hesabından oynayacak.
    Ortak olmak isteyen ilk 3 arkadaşı bekliyorum. 18,75TL düşüyor kişibaşı.

• aile hesabından olduguna eminmisin? herkes aynı anda oynayabiliyormu öyle olunca?

ben ortak olabilirim uyarsa eger olduguna eminsen
  • quote:

Orijinalden alıntı: uAslAnkara

aile hesabından olduguna eminmisin? herkes aynı anda oynayabiliyormu öyle olunca?

ben ortak olabilirim uyarsa eger olduguna eminsen

Oluyor, 2016'yı bir arkadaşımdan oynuyorum halen. Tek şart çevrimdışı oynamak. Hepimiz çevrimdışı oynarsak sorun olmuyor. Çevrimdışı ol modunda oynayacağız sadece tek şart bu
  • Anladim. Alinca oyunu haberleselim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reserved

• aile modunda olur da güncellemeler gelince falan da sırayla yapmak gerekiyor
  • oyunu diğer kişiler aile paylaşımı ile mi alıyor yoksa aynı hesaba girip offline mı yapıyor modunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 05mete05

oyunu diğer kişiler aile paylaşımı ile mi alıyor yoksa aynı hesaba girip offline mı yapıyor modunu?

kendi hesaplarından offline şeklinde oynuyor herkes. aynı hesaba girilmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Métropol

quote:

Orijinalden alıntı: 05mete05

oyunu diğer kişiler aile paylaşımı ile mi alıyor yoksa aynı hesaba girip offline mı yapıyor modunu?

kendi hesaplarından offline şeklinde oynuyor herkes. aynı hesaba girilmiyor.

Aynı hesaptan bir offline bir online olmaz mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar pm attım. kontenjan malesef sınırlı olduğu için kesin ortak olacak arkadaşları belirlememiz gerekiyor. o yüzden pmlere olumlu/olumsuz dönüş sağlarsanız sevinirim
  • Alacak arkadaşlar varsa pm atsın

fm touch modlarının hepsi var (yönetimi geçersiz kıl, iş feshi deaktif vs.)
  • iptal olmuştu. yeniden aktif halde konu.

Lütfen ciddi alıcı arkadaşlar yazsın. Sonradan 1 kişi vazgeçince alamıyoruz. geçen sefer alacaktık 2 kişi vazgeçti sinirimden bıraktım. bu defa lütfen ciddi ortaklar yazsın.
  • WhatsApp'dan yazsana kanka
  • Hayrına biri verirse oynayalım şu oyunu. Çevrimdışı oynarım ben hep çevrimiçi daha hiç bi serisinde oynamadım zaten.

• Métropol kullanıcısına yanıt
    in game editör de varmı
  • Up
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obsession

WhatsApp'dan yazsana kanka

Numaran yok :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.