Şimdi Ara

FM 15 ÇOK ACİL SOL BEK TAVSİYESİ(GENÇ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
7.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ACİL GENÇ SOL BEK ÖNERİRMİSİNİZ ARKADAŞLAR UCUZA ALABAİLECEĞİM

• Ucuza alamazsın ama Luke Shaw tavsiyemdir.
  • hangi takımı kullanmana bağlı....fabinho die vardı 2bekte de oynayan.2sene kiralamıştım.çok verimli.bide alex telle gayet iyi.jonathan silvada var
  • herospa kullanıcısına yanıt
    Arsenaldeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alex telles iyidir o zaman. 8m ye falan bırakıyor...
  • Arsenal 4 m€ vermişti satmamıştım Tarık çamdalı düzenli oynamada sezonda 15 asist felan yapabiliyor tavsiye ederim ama onu yedek düşünüp gerçekten bi sol bek de alabilirsin
  • Ferhat Vanlı mükemmel oluyor 1 sene sonra ....Gs de almıştım sene sonu milan 40milyona sattım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onderoll

Ferhat Vanlı mükemmel oluyor 1 sene sonra ....Gs de almıştım sene sonu milan 40milyona sattım.

bende kaleci gözüküyor ferhat vanlı
  • Bütçe ne kadar?

• Jetro Williems.
  • Andres guardado

• ChiDosHi C kullanıcısına yanıt
    bazen çıkmayabiliyor bende denk geliyorum başkaları oyuncu önerdiginde..sadece türkiye ligi açık bende belki ondandır
  • Alex Sandro
  • quote:

Orijinalden alıntı: onderoll

bazen çıkmayabiliyor bende denk geliyorum başkaları oyuncu önerdiginde..sadece türkiye ligi açık bende belki ondandır

aynı takımda ama kaleci patch farkından olabılır regende değil
  • Alex Telles
  • Kimse Caner dememiş çok genç değil ama yine de baya oynuyor ve süper oynuyor yani
  • Caner fenerbahce kariyerimde ilk senesinde 23 asist 8 gol gibi ucuk bi performans sergiledi. Porto 10 milyon verdi dusunmeden reddettim

• ferhat vanlı adanadmirspor'un joker oyuncusu herkesin oyununda farklı pozisyonlardadır mutlaka.özellikleri editörde 0 00 olarak tanımlanmayan olduğu için.her yeni oyununzda otomatik tanımlama yapmaktadır.jetro williems ı alcan rahatına bakcan agaaaa.çok hücumcu bu dersende çakılı bek olarak en iyi önerim balantayı devşir sol beke cuk oturur
  • aga aradan 4 sene geçmiş ama belki cevaplarsınız
    Verdiğiniz oyuncuların kulüpleri 9m den aşağı istemiyor
    ben Beşiktaş ı yönetiyorum yönetenler bilir hem fakir dönemleri hemde sol beke çok ama çok ihtiyaç var
    4m bütçem var adam akıllı birini söylerseniz sevinirim KİRA DA OLUR FARKETMEZ !

Saygılarımla :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.