Şimdi Ara

FM 12'de Usta olan Yardımcı Olsun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fm'den hiç anlamam FM 2012yi yükledim ne yapmam lazım şimdi türkçe yama lazım ama hangisi logolar farklı yüzler yok hangi yamaları kurayım yardım edin.

• bir fm sitesine gir,orda logolar,temalar ve diğer şeyler için ayrı bölümler vardır oradan indir.

ama istersen sana kolaylık sağlayayım.

dev forma paketi:BURDA
    dev yüz paketi:BURDA
    dev logo paketi:BURDA
    15 tane farklı tema:BURDA

bunları belgeler/ de ki klasörlerine atacaksın ayrıca cacheleri de silmeyi unutma.

ayrıca unuttum şu an harika bir türkçe yama hazırlanıyor,eğer ingilizcen iyi değilse onu bekle derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tomthejeer -- 19 Ocak 2012; 11:48:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

ayrıca unuttum şu an harika bir türkçe yama hazırlanıyor,eğer ingilizcen iyi değilse onu bekle derim.

bu yamanın hazırlanış tarihi ve zamanı hakkında bilgin varmı? birde nereden indirebileceğimiz hakkında? bi tane türkçe yama hazırlanmış ama çok yeterli değil maalesef. :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: inndependent

quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

bu yamanın hazırlanış tarihi ve zamanı hakkında bilgin varmı? birde nereden indirebileceğimiz hakkında? bi tane türkçe yama hazırlanmış ama çok yeterli değil maalesef. :/

şu an %68 şubat sonu gibi çıkar.
  • teşekkür ederim.
  • Verdiğiniz bilgiler için sağolun.CM 07 yaması linki verebilirmisiniz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.