Şimdi Ara

flyvision TM730G Araç Başlık Monitörü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni taktırdım. Herşey cok güzel, fakat nasıl oyun yükleyeceğimi bilmiyorum, yardım ederseniz sevinirim.

• yardım edebilecek kimse yok mu arkadaşlar...
  • nasıl oyun yüklenebileceğini buldunuzmu?
  • Bu ürünü kullanan varmı kullanım kılavuzunda hangi formatları desteklediği dahi yazmıyor. oyun yükleyebilen varmı?
  • ithalatçı firma Cenmax, telefonla ulaştım, klavuz gönderdiler. özet olarak USB flash'a mp3, video vs. atıyorsunuz, otomatik görüyor. Nintendo oyunları oynatıyormuş, onları da flash'a atmanız gerekiyor. Kumandaların pilleri bittiği için (CR2025 3V piller) oyun deneyemedim henüz ama heralde .nes uzantılı olanları yüklemek lazım.
  • merhaba aynı ekran marka model benim aracımda 2014 model toyota corolla marka aracımda var sadece mp3 calıstırabildiim video oynatamıyorum videoları nerden yüklücem mesala cizgi film kısa kısa cocuklar için yada oyun nasıl yüklerim acil cvp bekliyorum mail adresim timur.aydin@hotmail.com cep tel numaram 0542 734 73 17 lütfen bilen birisi acil cvp versin...
  • hakkı akar H kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Aynı Üründen bende kullanıyorum.Evet her formatı desteklemiyor. Bende youtube'dan bir çizgi film indirdim mp4 formatında ve bu videoyu total video converter programı ile hemen hemen tüm formatlara çevirerek cihaza sd kart ile bağlayarak kontrol ettim ve en sonunda oynattığı formatı buldum. Cihaz MPEG2 formatını destekliyor arkadaşlar. Kolay gelsin.
  • Total video convet indir pc ye video formati MPG1 yapıp donuştur
  • 4 yıl önce bu foruma yazmıştım allah razı olsun bi abimiz yardımcı oldu ondan sonra tel numaram ve mail adresim oldugu için yaklaşık 15 20 kişi tarafından arandım ve yardımcı oldum yapılması gerekenler şunlar arkadaşlar

Aynı marka model benim Toyota aracımda da var. Usb ye yüklediğiniz Video formatını değiştirmeniz gerekiyor. "Format Factory" adında bir dönüştürme programı var. Bu programı indirin kurun mpeg2 formatını seçip dönüştürdüğünüzde oynatıyor. 

mp4 ü seçin, çıktı ayarı bölümünde dıvx 480p seçin, dönüştürülecek videoyu sürükleyip programın içine atın, sağ üstteki "başla" butonuna tıklayın, dönüştürme videonun uzunluğuna göre 3-5 dakika sürebilir. dönüştürülen video bilgisayarım c klasöründe ff dosyasında olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.