Şimdi Ara

FLY TV kartı xp tanımıyor yardım!!connexant878a chipset tansiyonum yükseldi...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Resimde görülen kart müşterimde çalışır durumdaydı anakartı arıza yapınca anakart değişimi yaptık doğal olarak format attık xp kurdum
    Pixelwiev programıyla çalışıp duran kart atılan formattan sonra tanınmaz hale geldi cihaza reset attırıyor mavi ekran verdirtiyor
    Bunun yazılımını cd sini vs saklayan bir arkadaşım bana yardımcı olabilir mi 20 gündür müşterime sırf bunun yüzünden. Kasasını teslim edemiyorum.
    Tansiyonum yükseldi sinir harbi yaşıyorum.

Müdavimler DESTEK lütfen..eski konulara ve driverlara çok baktım tanımıyor verilen driverlarla.
     FLY TV kartı xp tanımıyor  yardım!!connexant878a chipset tansiyonum yükseldi...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: utopiautopia

Resimde görülen kart müşterimde çalışır durumdaydı anakartı arıza yapınca anakart değişimi yaptık doğal olarak format attık xp kurdum
    Pixelwiev programıyla çalışıp duran kart atılan formattan sonra tanınmaz hale geldi cihaza reset attırıyor mavi ekran verdirtiyor
    Bunun yazılımını cd sini vs saklayan bir arkadaşım bana yardımcı olabilir mi 20 gündür müşterime sırf bunun yüzünden. Kasasını teslim edemiyorum.
    Tansiyonum yükseldi sinir harbi yaşıyorum.

Müdavimler DESTEK lütfen..eski konulara ve driverlara çok baktım tanımıyor verilen driverlarla.
     FLY TV kartı xp tanımıyor  yardım!!connexant878a chipset tansiyonum yükseldi...

Driver booster veya driver navigator programlarını denediniz mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Driver pack denendi yüklenmiş gibi gözüktü fakat izleme programı kartı görmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Format atmadan backup yapsaydin sende kartin aktif bir yazilimini goremedim

• Anakart işlemci değişti back up yapsam faydası olmazdıki.müşteride illa tutturdu bundan tv izliyodum ben diye hyr bu kart yüzünden windows 7 yede geçemiyor xp de sürün dur.

• Driverpack değil de, kartı takıp Driver booster programı ile taratın belki uygun driverı bulur.

• Deneyelim teşekkürler..peki bu karttan kullanan yokmu aramızdaa..

• utopiautopia U kullanıcısına yanıt
    aynı karttan var bende cd side durmakta ama sorun pc de dvd okuyucu yok olsa cd kopyalarım nete yükleyip atardım
  • Dostum en yakın bi laptoptan falan yap bişiler gözünü sevim yarın bekliyorum bi link bi adres bi msj senden ateşle gelsin yaşasın dh müdavimleri

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.