Şimdi Ara

Fluence Business- Megan 3 Expression

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • LimonKolonyasi (4 mesaj) yamtar36 (1 mesaj) BuRaK.999 (1 mesaj) the_zula (1 mesaj) iakbay06 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7 mesaj) Tablet (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Araç tercih-kıyaslama >> Fluence Business- Megan 3 Expression
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3365 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    merhabalar, şubatta planlayıp da gerçekleştiremediğimiz araç alma planı şimdi gerçekleştirilmeye çalışılıyor ve iki araç arasındayız.
    Fluence Business daha düşük kmde hasarsız dizel 85bg.
    Megan 3 Expression biraz daha yüksek kmde dizel boyalı fakat ciddi bişeyi olmamış. 105bg.

Aralarında 2.5bin tl fiyat farkı var fluence daha ucuz ikisi de aynı yaşta, hangisini tercih etmeliyiz? Aile geniş fakat aracı genelde ben kullanacağım.
    dış görünüşünden dolayı megan 3 bana daha yakın geliyo fakat aradaki fiyat farkına değer mi diye düşünmeden edemiyorum.
    ikisinin de ikinci el olayları aşşağı yukarı aynıdır heralde?
    bir de fluence'ta 4 hava yastığı mı var 2 mi?

güncelleme: fluence in bi tanesi gitti şimdi kalan daha yüksek kmde 1 yaş daha genç, daha az boyalı. fiyat farkı da 1.5bin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LimonKolonyasi -- 29 Haziran 2013; 12:06:25 >

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    farkettiyseniz megane 3 ün sedanı yok ,onun yerine fluence var ,Tercihiniz sedan mı hb mi ? essas soru bu yoksa iki araçda aynı ,Fluencelar renault symbol gibi şirket arabası havası uyandırıyor ben olsam megane 3 alırdım , her ikisinde de 80.000 km altında düşünürüm.Tavan ve kaputta boya değişen yoksa sıkıntı olmaz.
    |
    |
  • Yarbay
    3365 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    ben de aynısebepten ötürü megan 3 ü istiyorum gibi ama fiyat farkına değecek mi diye de düşünmüyor değilim
    |
    |
  • Yüzbaşı
    433 Mesaj
    Fluens busines en boş donanım,megan ise expression orta donanım aradaki fiyat farkına değer.
  • Yarbay
    3365 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

aradaki donanım farkları nedir?
    |
    |
    burak1402 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    437 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: LimonKolonyasi

merhabalar, şubatta planlayıp da gerçekleştiremediğimiz araç alma planı şimdi gerçekleştirilmeye çalışılıyor ve iki araç arasındayız.
    Fluence Business daha düşük kmde hasarsız dizel 85bg.
    Megan 3 Expression biraz daha yüksek kmde dizel boyalı fakat ciddi bişeyi olmamış. 105bg.

Aralarında 2.5bin tl fiyat farkı var fluence daha ucuz ikisi de aynı yaşta, hangisini tercih etmeliyiz? Aile geniş fakat aracı genelde ben kullanacağım.
    dış görünüşünden dolayı megan 3 bana daha yakın geliyo fakat aradaki fiyat farkına değer mi diye düşünmeden edemiyorum.
    ikisinin de ikinci el olayları aşşağı yukarı aynıdır heralde?
    bir de fluence'ta 4 hava yastığı mı var 2 mi?

En az alti hava yastigi vardir ama perde hava yastiklari opsiyonel ancak fluencenin carpisma testi yok bu yuzden megane 3 derim ben

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    2270 Mesaj
    Bence fluencei tercih etmelisin kmsi düşük daha temiz ve boyası yok bagaja ihtiyacınız olduğunda fluencei, ararsınız tam aile arabası üstelik 2500 lira daha ucuz bana göre tip olarakta fluence daha yakışıklı.
  • Yarbay
    3365 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

güncelleme: fluence in bi tanesi gitti şimdi kalan daha yüksek kmde 20bin kadar 1 yaş daha genç, daha az boyalı. fiyat farkı da 1.5bin kusura bakmayın belirtmeyi unutmuşum bugün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LimonKolonyasi -- 29 Haziran 2013; 12:12:45 >
    |
    |
    iakbay06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Sohbet
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.