Şimdi Ara

Fluance 1.6 benzinli..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 11 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • yunusssss (1 mesaj) kocatepe (1 mesaj) iRoNMaSTeR (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    612 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba; Biliyorum forumun derinliklerinde bir yerde mutlaka vardır ama ben bulamadım, kendi forum sayfasında da hep dizeller var.

Neyse Renault Fluance 1.6 Extreme 110 HP almak üzereyim. 33,5 - 34 civarına bitecek gibi ....Zaten buda maksimum ödeyebileceğim rakam...

Bu arabayı kullanan arkadaşlara soruyorum, alınır mı? Performans kaygım yok, donanım önce gelir senede ortalama 10000 yaparım, İç genişlik çok önemli....

Yakıt tüketimi nasıldır? katalog verisi ortalama 6,6 ... Ama ne yakar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kocatepe -- 11 Eylül 2010; 0:33:20 >

|
    |
  • Yüzbaşı
    631 Mesaj
    şehir içi 10 lt gözden çıkarın genelde fabrika verisinden ortala yüzde 15 -20 fazla yakar tüm araçlar
    |
    |
  • Yarbay
    2337 Mesaj
    Kimseyi kırmak amaçlı yazmıyorum.
    Heves kırmaktanda nefret ederim en azından bana yapılınca kızıyorum ama şu arabaya böyle meblaların verilmesinin düşünülmesini bile anlamıyorum.
    0 olarak gelen dizel dolusu mevcut şirket aracı olarak. Bu kadar takoz bir aracın bu fiyatlardan satılmasına akıl sır erdiremiyorum yahu megane vardı ne güzel araba yolda iken güvende hissedebiliyordun kendini fakat bununla araba ne zaman yatacak acaba diye düşünüyorum. İri araç başka bir şey diyemiyorum.Açıkcası kullanırkende arka koltuğunda otururkende memnun olamadım. Belki göremediğim bir şeyi vardır memnun bir arkadaş aydınlatırsa bizi sevinirim.
    O fiyatlara benzinli olarak daha güzel tercihler bulunabilir.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
bankacılar
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.