Şimdi Ara

FLOYD MAYWEATHER VS CONOR MCGREGOR {26 AĞUSTOS 2017 / LAS VEGAS} [ GECE 04.00 S SPORT] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
290
Cevap
3
Favori
14.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok güzel bir maç izleyeceğimiz kesin. Gerçi bu, Boxing vs MMA değil de Boxing vs Boxing oluyor çünkü diğer türlü Boksör'lere şans vermiyorum. Boks kuralları olacağı için Floyd maçı kazanacaktır. KO ile kesin kazanamaz da, TKO ile de çok az şansı var. Sadece puan ile maçı alabilir.

Conor'un şansı tabi ki var ama ilk 3 raunt bir şey yapamazsa maçı kaybetti demektir. Kondisyonu Floyd'la kıyaslanamaz. Gerçi farklı bir branşta mücadele edeceği için kendisini de takdir ediyorum. Yenilse de bir şey kaybetmez, sonuçta eminim ki Floyd kafeste dövüştüğü zaman 30 saniyeden fazla dayanamazdı. Bu maçın asıl amacı paradır. Kaybeden taraf bile kazanmış sayılacak çünkü ortada büyük rakamlardan bahsediliyor.
  • Canlı arkadaşlar :https://www.youtube.com/watch?v=npJdeoYxYGs basın toplantısı var

Karşı karşıya geldiler ilk defa Conor biraz trash talk yaptı ama Floyd oralı olmadı hiç
  • Fena Trash talk dönüyor şuan :D Ortalık karışabilir belki
  • Birbirlerine giriyorlardı nerdeyse

FLOYD MAYWEATHER VS CONOR MCGREGOR  {26 AĞUSTOS 2017 / LAS VEGAS}  [ GECE 04.00 S SPORT]
  • Dwarfların savaşı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Conor'a trash talk nasıl da yakışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyzzz

Çok güzel bir maç izleyeceğimiz kesin. Gerçi bu, Boxing vs MMA değil de Boxing vs Boxing oluyor çünkü diğer türlü Boksör'lere şans vermiyorum. Boks kuralları olacağı için Floyd maçı kazanacaktır. KO ile kesin kazanamaz da, TKO ile de çok az şansı var. Sadece puan ile maçı alabilir.

Conor'un şansı tabi ki var ama ilk 3 raunt bir şey yapamazsa maçı kaybetti demektir. Kondisyonu Floyd'la kıyaslanamaz. Gerçi farklı bir branşta mücadele edeceği için kendisini de takdir ediyorum. Yenilse de bir şey kaybetmez, sonuçta eminim ki Floyd kafeste dövüştüğü zaman 30 saniyeden fazla dayanamazdı. Bu maçın asıl amacı paradır. Kaybeden taraf bile kazanmış sayılacak çünkü ortada büyük rakamlardan bahsediliyor.

Kafestede floyd alır bence

Yer güreşine girmezlerse tabi

• quote:

Conor'a trash talk nasıl da yakışıyor

Hocam valla ikiside birbirini tam bulmuş ya :D Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş resmen :D

Bide Floydu yenmek baya zor zaten bide böyle psikolojik savaşta yapman lazım. Conorda bunun için çok uygun :D

Tam anlamıyla şu " dinsizin hakkından imansız gelir "

Ama Conorun yenmesini bende zor görüyorum. Kafeste olsa ilk raunddan alır ama boksta gerçekten ne olacağı belli değil

• Görüşme videosu paylaşılmıştır...

• bu müsabakanın boks kuralları altında yapılma sebebi ne? McGregor mekanında hallederim falan mı dedi
  • Adamın takım elbiseyi gördünüz mü :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şaklabanlıktan başka bir şey değil.
    İki arkadaşın da biraz paraya ihtiyacı olmuş sanırım.
    Boksör olmayan bir adamım tarihin en sıkı boksörlerinden birine karşı bir boks maçında galip gelmesini bekleyeceğiz öyle mi?
    Myweather ringde kalp krizi geçirmezse mcgregorun toplamda 15 yumruktan fazla atma şansı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgo_cr7 -- 13 Temmuz 2017; 15:52:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Torneol

quote:

Çok güzel bir maç izleyeceğimiz kesin. Gerçi bu, Boxing vs MMA değil de Boxing vs Boxing oluyor çünkü diğer türlü Boksör'lere şans vermiyorum. Boks kuralları olacağı için Floyd maçı kazanacaktır. KO ile kesin kazanamaz da, TKO ile de çok az şansı var. Sadece puan ile maçı alabilir.

evet sence alır ama bence 10 saniyeden fazla dayanamaz. Nedeni şu ki, maç başlar başlamaz Conor bir tane, bilemedin 2 tane yumruk atarak Floyd'un menziline girer ve Floyd o kafeste veya sokakta işe yaramayan, sadece bir boks ringinde etkili olan eskivlerinden birini yapar ve çenesine sağlam bir diz yer. Ondan sonrası zaten güreşe geçer çünkü Conor biliyor zaten Floyd'la boks yapmak aptallık, direkt güreşir ve en fazla 10 saniye içerisinde Floyd pes eder.

Conor, Boks kuralları çerçevesinde ve sikletinde dünyanın en iyi boksörü ile karşılaşacak. Kendi mekanında Floyd'a racon kesmek isteyecektir. Dediğim gibi Conor'un galibiyeti sadece ilk 3 rauntta mümkün.

Bu maçın rövanşı olursa(kafeste) tadından yenmez ama ihtimal vermiyorum. Conor 10-15 saniyelik bir maç için aylarca ter dökmez. Gerçi işin ucunda para varsa her şeyi yapar, zaten bir ay sonraki maçın tek amacı para kazanmak.

• quote:

quote:

quote:

evet sence alır ama bence 10 saniyeden fazla dayanamaz. Nedeni şu ki, maç başlar başlamaz Conor bir tane, bilemedin 2 tane yumruk atarak Floyd'un menziline girer ve Floyd o kafeste veya sokakta işe yaramayan, sadece bir boks ringinde etkili olan eskivlerinden birini yapar ve çenesine sağlam bir diz yer. Ondan sonrası zaten güreşe geçer çünkü Conor biliyor zaten Floyd'la boks yapmak aptallık, direkt güreşir ve en fazla 10 saniye içerisinde Floyd pes eder.

Conor, Boks kuralları çerçevesinde ve sikletinde dünyanın en iyi boksörü ile karşılaşacak. Kendi mekanında Floyd'a racon kesmek isteyecektir. Dediğim gibi Conor'un galibiyeti sadece ilk 3 rauntta mümkün.

Bu maçın rövanşı olursa(kafeste) tadından yenmez ama ihtimal vermiyorum. Conor 10-15 saniyelik bir maç için aylarca ter dökmez. Gerçi işin ucunda para varsa her şeyi yapar, zaten bir ay sonraki maçın tek amacı para kazanmak.

Yumruk isabet oranı yüksek olan boksörün menziline öyle kolay giremezssin hele ki bu floydsa

Floyd kafes dövüşünde tabi ki stilini değiştiricektir mesafeyi daha geniş tutarak eskiv ve fentleri daha hesaplı ve kontrollü yaparak gibi

Güreşden kaçarak boks yapmaya zorlarsa kafesde de alır diyorum zaten güreşde de kolay kolay yıkılıcak biri değil(yer güreşinde işler değişir tabi ) kolay kolay yere düşüceğini sanmıyorum yani he yere düşürse biter zaten

Ayrıca floydun yaşı belli keşke genç hali olsaydı öyle izleseydik

Ek olarak boks mma ye göre daha kaliteli sporcular içeriyor hatta bu kalite oranı baya baya uçurum olduğunu dğşünüyorum

Boks maçına gelicek olursak connorun az da olsa alma ihtimali var ufc de boksunu beğendiğim ender dövüşcülerden eskivleri çok iyi zaten bu yüzden kendine güveniyor bu kadar süpriz yapıp nakavtla yenebilir belki ilk roundlarda

Connorun karşısında orta kalitede boksör olsaydı daha çekişmeli maç izlerdik tadından yenmezdi inş bu tür maçların devamı gelir

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yumruk isabet oranı yüksek olan boksörün menziline öyle kolay giremezssin hele ki bu floydsa

Floyd kafes dövüşünde tabi ki stilini değiştiricektir mesafeyi daha geniş tutarak eskiv ve fentleri daha hesaplı ve kontrollü yaparak gibi

Güreşden kaçarak boks yapmaya zorlarsa kafesde de alır diyorum zaten güreşde de kolay kolay yıkılıcak biri değil(yer güreşinde işler değişir tabi ) kolay kolay yere düşüceğini sanmıyorum yani he yere düşürse biter zaten

Ayrıca floydun yaşı belli keşke genç hali olsaydı öyle izleseydik

Ek olarak boks mma ye göre daha kaliteli sporcular içeriyor hatta bu kalite oranı baya baya uçurum olduğunu dğşünüyorum

Boks maçına gelicek olursak connorun az da olsa alma ihtimali var ufc de boksunu beğendiğim ender dövüşcülerden eskivleri çok iyi zaten bu yüzden kendine güveniyor bu kadar süpriz yapıp nakavtla yenebilir belki ilk roundlarda

Connorun karşısında orta kalitede boksör olsaydı daha çekişmeli maç izlerdik tadından yenmezdi inş bu tür maçların devamı gelir

Boksörlerin kaliteli sporcu olduklarına, bu sporunda belki de en karizmatik spor olduğunu ben de vurguluyorum fakat bu sporda fazlasıyla kural var ve özellikle ağır siklet boksörlerden başka diğer boksörlere kafes dövüşünde şans vermiyorum. Bilakis Floyd bu siklette olduğu için yumruk isabetden öte en fazla 2 vuruşta kafes dövüşçüsünü nakavt etmek zorunda yoksa gelir arkadan sarılır, ne olduğunu anlamaz bile. Boks'ta köşeye sıkışınca hakem gelip ayırır ama kafeste kan çıksa bile pes etmediğin müddetce dokunamaz.

Bir boks sever olarak gönlüm tabi ki boksörden yana. Gerçi ben Floyd ve onun tarzı boksörlerden hiç hoşlanmam ama kafes dövüşçüsünün boks ringinde, boks kuralları çerçevesinde galip gelmesi, MMA'in, Boks'a racon kesmesidir. Floyd ne eder ne yapar bu maçı kazanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xyz2564225xyz -- 13 Temmuz 2017; 23:38:5 >

• o deilde şu 50 kilo 60 kilo adamlar bosk yapmasın . heavy weight hariçi cidden çöp boksda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marco van Basten.

o deilde şu 50 kilo 60 kilo adamlar bosk yapmasın . heavy weight hariçi cidden çöp boksda

tam aksine boksun ve bence tüm striking sporların en keyifli kiloları 50 65 arasıdır. saf teknik izlersin bu kilolarda.
    Ağır siklet her zaman durağandır. teknik değil güç ve kondisyon odaklıdır. mayweather tam ağır siklet boksör gibi dövüşüyor mesela. keyifsiz, defansif, enerjisiz.
    muhammed aliler mike tysonlar yok artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgo_cr7 -- 14 Temmuz 2017; 6:15:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

quote:

o deilde şu 50 kilo 60 kilo adamlar bosk yapmasın . heavy weight hariçi cidden çöp boksda

tam aksine boksun ve bence tüm striking sporların en keyifli kiloları 50 65 arasıdır. saf teknik izlersin bu kilolarda.
    Ağır siklet her zaman durağandır. teknik değil güç ve kondisyon odaklıdır. mayweather tam ağır siklet boksör gibi dövüşüyor mesela. keyifsiz, defansif, enerjisiz.

hocam bence sen 50-60 kilo oldugun için boyle konuşuyorsun ve ağır sikletde de teknik vardır teknik yok demek saçmalık 50-60 kiloda güç olmadıgı için teknikle kapatmaya çalışırlar sadece zaten muhamad ali ve mike tyson çok öne çıkarılmış isimler pek bilinmeyen ama muhamad ali donemın de ki george foreman ve fraizer muhamad aliyi öne çıkarmıştır ve görüşleri . mike tyson donemınde de lennox lewis gibi isimler . klitshkolar yuzunden ağır sıklet 4-5 yıl duragan geçtı ama sımdı joshua ve tyson fury felan heavy weight geri dönüyor . dediğim gibi 50 -60 kilo adam boks yapmasın gitsin mma karete yapsın

• quote:

quote:

quote:

hocam bence sen 50-60 kilo oldugun için boyle konuşuyorsun ve ağır sikletde de teknik vardır teknik yok demek saçmalık 50-60 kiloda güç olmadıgı için teknikle kapatmaya çalışırlar sadece zaten muhamad ali ve mike tyson çok öne çıkarılmış isimler pek bilinmeyen ama muhamad ali donemın de ki george foreman ve fraizer muhamad aliyi öne çıkarmıştır ve görüşleri . mike tyson donemınde de lennox lewis gibi isimler . klitshkolar yuzunden ağır sıklet 4-5 yıl duragan geçtı ama sımdı joshua ve tyson fury felan heavy weight geri dönüyor . dediğim gibi 50 -60 kilo adam boks yapmasın gitsin mma karete yapsın

Benim kilomla ne alakası var ya. ağır siklet sevmek için 110 kilo mu olmak lazım
    muhammed ali ve mike tysonun öne çıkmasının sebebi tarz olarak çok keyifli boksörler olmalarıdır. foreman ve fraizer dönemin kliçkoları. ağır boksörler.
    joshua gibi ağır siklet boksörlerin seyir zevki pacquiao de la hoya golvokin gibi adamlarla kıyaslanamaz bile. çok büyük fark var .

• quote:

quote:

quote:

quote:

Benim kilomla ne alakası var ya. ağır siklet sevmek için 110 kilo mu olmak lazım
    muhammed ali ve mike tysonun öne çıkmasının sebebi tarz olarak çok keyifli boksörler olmalarıdır. foreman ve fraizer dönemin kliçkoları. ağır boksörler.
    joshua gibi ağır siklet boksörlerin seyir zevki pacquiao de la hoya golvokin gibi adamlarla kıyaslanamaz bile. çok büyük fark var .

foremana klitçkomu dedin sen la ? knk kusura bakmada senle boks konusamam ya bilgi eksikliği var .bide joshua seyir zevki yok demişsin anladım hocam

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.