Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Flört

3
Cevap
0
Favori
128
Tıklama
Cevapla
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
Mesaj
  • Uzaklaştırılmış 358546 gün cezanın, 358545 gün 7 saat 57 dakika kadarı kaldı.
   20 Aralık 2006 00:09:37 Konu Sahibi
   Flört

   Onunla harika bir takımsınız. Uzun zamandır birlikte çalıştığınız iş arkadaşınızla aranızda bir elektriklenme oluşmaya başladı. Bu durumda en doğru davranış hangisi? Bu elektriğin önüne geçmeye çalışmak mı, yoksa herşeyi oluruna bırak mı?

   Yetenekleriniz, çalışma tarzınız, iş anlayışınız, ilgi alanlarınız o kadar benziyor ki... Bu da sizi birbirinize yaklaştırıyor. Fazla mesailer, ortak projeler ve tabii ki ortak başarıların kutlanması... Kendinizi ona her geçen gün biraz daha yakın hissediyor ve ondan da aynı sinyalleri alıyorsunuz. Yani toplantılar, fotokopi makinesi ve dosyalar arasında bir aşk doğmak üzere. Bu düşünce bir yandan sizi heyecanlandırırken bir yandan da kafanızda soru işaretleri oluşturuyor: Acaba iş arkadaşınızla flört etmeniz ne kadar doğru?

   Kalbinizi değil hareketlerinizi kontrol edin
   İçiniz rahat olsun, çünkü yalnız değilsiniz. Zamanının büyük bir bölümünü işyerinde geçiren bir sürü kadın bu tarz flörtler, hatta duygusal ilişkiler yaşıyor. Ancak bu kadınlardan sadece aklını kullanıp temkinli davrananlar her şeyi bir arada yürütmeyi başarırken diğerleri dedikodulara malzeme oluyor. Hatta bu yüzden işlerini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalıyorlar. Oysa birçok uzman işyerinde flörtün son derece doğal ve hatta avantajlı olduğunu söylüyor. Onlara göre normal bir ilişkide aylar süren birbirini tanıma devresi işyerindeki bir ilişkide çok daha kısalıyor. Öyle ya, günün tamamını ve bazen geceyi de birlikte geçirdiğiniz bir insanın her yönünü keşfedebilir; Zor durumlarda nasıl tepki verdiğini, olaylara ve insanlara nasıl yaklaştığını, hayata bakış açışını çok daha iyi analiz edebilirsiniz. Duygusal bir ilişkide karşınızdaki erkek sizi etkilemek için kendisi hakkındaki pek çok olumsuz ayrıntıyı saklayabilir, ama iş ortamında hemen hemen her anı birlikte geçirdiğiniz bir erkeğin böyle bir şansı yok. Peki iki kişi arasında oluşan bu elektriğin kaynağı ne?

   İşle aşk karışırsa
   Psikologlara göre iş ortamında beraber çalışmak insanlar arasındaki birbirine ait olma duygusunu artırıyor ve bu duygusal yükseliş kolayca başka yönlere kayabiliyor. Zamanı paylaşmak bir süre sonra hayatı paylaşmak haline geliyor ve bu his insanları birbirine doğru çekiyor. Bu noktadaki tek soru işareti bu çekim karşısında ne yapılacağı! Püf nokta ise dengeli ve soğukkanlı davranmak, işyerinin ciddiyetine yakışmayacak tavırlar sergilememek... iş arkadaşınıza ilgi duyduğunuz için paniğe ya da vicdan azabına kapılmanız gerekmiyor. Tek yapmanız gereken işle özel hayatı birbirine karıştırmamak ve yakınlaşmanızı büronun dışına taşımak... Böylelikle hem çok güzel bir ilişkiye ilk adımı atabilirsiniz, hem de işyerinde başınız ağrımaz.

   Bunları yapmayın;
   * Ne kadar yakın olursanız olun diğer çalışma arkadaşlarınıza en azından başlangıçta tek kelime bile söylemeyin. Sorulursa da inkar edin. Unutmayın ki sükut her zaman altındır, ilişkiniz ciddileşirse her şeyi açık açık anlatırsınız.

   * Öpücüklerin, davetkar hareketlerin, hele de seksin işyerinde asla yeri yok. Kendinizi kontrol edin, kimseyi zor durumda bırakmayın.

   * Flört ettiğiniz kişi sizden daha iyi bir mevkideyse bu durumu terfi etmek için bir araç gibi görmeyin.

   * Şirket sırları ilişkilerde de sır olarak kalmalıdır. Ondan bu sırları size açıklamasını istemeyin.

   * Aranızda anlaşmazlık çıkarsa asla diğerlerinin gözü önünde tartışmaya kalkmayın.

   * İlişkiniz sona ererse sakın ona karşı tavır almayın ve dostluğunuzu, en azından iş ortaklığınızı sürdürmeye çalışın.   |
   |
   _____________________________
  • Yarbay
   2073 Mesaj
   20 Aralık 2006 00:12:48
   eee,
   kardeş hangi bağın üzümü bunlar,
   yani kaynak?
   |
   |
   _____________________________
   denizsiz kentlerin balık kokusuyum ben
   bir parça tuz taşırım ceplerimde
   kâğıttan gemiler yapar ve denizi anlatırım sana martılı sesimle
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
   20 Aralık 2006 00:14:19
   bence insan bilimle flört etmeli
   o sizi hiç aldatmaz hiç zor durumda bırakmaz
   bir türünden başka bir türüne geçseniz darılmaz
   aynı zamanda başka bilimlerle meşgul olsanız sizi destekler
   ayrılsanız arkanızdan beddua etmez
   |
   |
   _____________________________
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
   18 Mart 2007 20:50:38
   çok güzel hort ekibi
   |
   |
   _____________________________
Reklamlar
sohbet
SEO
üniversite
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.