Şimdi Ara

Florlu Sera Gazlı Cihazlar Teknik Personeli - Artun Belgelendirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri
 • Son Yorum geçen yıl
 • Cevaplayan Üyeler 1
 • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
 • Konuya En Çok Yazanlar
 • EagleOfAbhazya (1 mesaj)
 • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
 • Masaüstü (1 mesaj)
 • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
Mesaj
 • Site Adı: Mesleki Yeterlilik Belgesi Veren Kurumlar - Artun Belgelendirme

  Site Konusu: Mesleki Yeterlilik Belgesi Veren Kurumlar. Mesleki Yeterlilik Belgesi nedir, zorunluluğu, sorgulama, nasıl alınır, nereden alınır? - 0216 398 4020

  Florlu Sera Gazlı Cihazları kullanabilmek için belge gerekmektedir. Artun Belgelendirme olarak İnşaat, Makina ve Ahşap gibi sektörlerde belge verme yeterliliğine sahibiz. Web sitemizin "Yetkili Olduğumuz Meslekler" kategorisi altından hizmet verdiğimiz sektörleri inceleyebilirsiniz. Birçok iş kolunda Seviye 3, Seviye 4 ve Seviye 5 gibi farklı seviyelerde belge hizmetimiz bulunmaktadır. Florlu Sera Gazlı Cihazlar Teknik Personeli belgesi kişilerin bu alanda daha fazla teknik bilgiye sahip olması için gerekli olan bir belgedir. Bu belgeyi almak isteyen kişilerin florlu sera gazı içeren ekipmanlar konusunda en az 6 ay boyunca çalıştığını belgelemesi gerekmektedir. Yine Mesleki ve Teknik liselerin ilgili bölümlerinden mezun olması gerekmektedir. Bu belgeleme işleminden sonra ise kişiler; Kimlik Belgesi, Aday Başvuru Formu, Sınav ücretinin Ödenmesi, Teorik Sınav ve Performansa dayalı sınav gibi aşamaları geçtikten sonra bu belgeyi almaya hak kazanmaktadır.

  Yaptığımız teorik sınavda A1 birimi 30, B1 birimi 50, B2 birimi 40, B3 birimi 15 ve B4 biriminde 10 tane çoktan seçmeli soru bulunmaktadır. Yine sınavlarımızda yazılı sorular da bulunmaktadır. Adaylara her soru için 1,5 dakika zaman verilmektedir. Performansa dayalı sınavın ise süresi 60 dakikadır. Sınavlarda senaryo olduğu için mevcut senaryonun durumuna göre sınavın süresi de uazamaktadır. Adaylar A1, B1 ve diğer birimlerdeki soruların en az %60'ına doğru cevap vermelidir. Performansa dayalı sınavda ise adaylardan %70 oranında başarı sağlaması talep edilmektedir. Belgenin geçerlilik süresi ise 5 yıldır. Sınav ücretleriyle alakalı gerekli bilgilendirme web sitemizde yapılmıştır. Adaylar mevcut sınavda başarısız olmaları durumunda aynı yıl içerisinde 2 kez sınava tekrardan girebilmektedir. Bir yıl içerisinde bu haklarını kullanmayan adaylar belgeye sahip olmak için sınava tekrardan girmek zorundadır. Bu yüzden başarısız olan adayların sınav haklarını kullanmaları önemlidir.

  2017 yılında kurulan şirketimiz olan Artun Belgelendirme 07.05.2018 tarihinde AB-0244-P numarası ile Türkiye Akreditasyon Kurumundan (TÜRKAK) yetki alarak Personel Belgelendirme konusunda Akredite edilmiştir.


  Detaylı Kaynak: 

  https://www.artunbelgelendirme.com.tr/yetkili-oldugumuz-meslekler/enerji-sektoru/florlu-sera-gazli-cihazlar-teknik-personeli-seviye-5
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.