Şimdi Ara

FLO Seçili kadın ayakkabı %50 (03 / 05 Eylül 2018) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
1
Favori
25.051
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar her kodu bir üye bir kez kullanabiliyor sanırım. kod kullanan varsa yukarıdaki 2si hariç paylaşabilir mi?
  • Ayakkabılarım geldi. Hiçbir sıkıntı yok. İnsaallah uzun kullanımda da sııkıntı olmaz. Az kalsın 90 tl verecektim tanesine. Şimdi 3 tanesini 115e aldım. FLO Seçili kadın ayakkabı %50 (03 / 05 Eylül 2018)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aLTaR_07 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam kullanmadım.

FLO Seçili kadın ayakkabı %50 (03 / 05 Eylül 2018)

Sadece babet için tekrar sipariş oluşturmuşlar onu da geri vereceğim

• Arkadaşım için kullandım. Konu sahibine teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: High Quality

2 Lumberjack aldım bakalım ilk alışverişim.

Umarım sorun yaşamam, o kadar çok sorun yaşayan var ki korkarak aldım. Uğraştırmasınlar.
    Paket bu öğlen geldi;

Ayakkabılardan biri nizami sorunsuz, birinin kutu yırtık ve içinden de basma koruması çıkmadı. Ayakkabılarda sorun yok. İyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi High Quality -- 11 Ağustos 2018; 18:50:23 >
  • muhalif13 kullanıcısına yanıt
    Resmen dalga geçmek. Siste zaten stokta olmayan ayakkabıyı satmamamak için sistem yapmış eğer almaya izin veriyorsa bir şekilde tedarik edip onu göndermesi lazım

• aLTaR_07 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam. Zaten kendi üretimleri başka yerden alıp satmada aracılık etseler bir nebze anlaşılır

• Benim gibi siparişi iptal edilen arkadaşları görünce yazıklar olsun sana Flo diyorum

• erhans1426 kullanıcısına yanıt
    SonySelim S kullanıcısına yanıt
    Hocam gece sipariş vermiştim bende, sipariş başarılı yazısı gelmemişti ve para çekilmişti, sipariş iptal yazıyordu, sanırım ödeme esnasında hata oluştu, sabsh müşteri hizmetleri ile görüştüm sipariş iptal yazıyorsa sipariş oluşmamış demekmiş, yinede siparişlerimde gözüküyormuş, tekrar sipariş verdim, odeme başarılı yazdı, çekilen önceki tutarın da iadesini istedim. Sizde de aynısı olmuş olabilir mi @SonySelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhanb53 -- 11 Ağustos 2018; 23:2:56 >
  • ayhanb53 kullanıcısına yanıt

• Ürünler geldi, baya da güzeller ben defolu falan bekliyordum ama yepyeni gıcır gıcırlar. :) Üzerlerinde etiketleri olması ayrı bir hoş olmuş, birinde 110 diğerinde 100 yazıyor toplam 210'luk ayakkabıları ben toplam 80'e aldım. :D

https://i.hizliresim.com/g6YEVL.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nakahella -- 14 Ağustos 2018; 18:25:55 >
  • Kampanya güncellenmiş. İhtiyacı olanlar bakıp değerlendirebilir ..

• ben de flo'dan ağzı yananlardanım. elemanları çok saygısız, sanki bedavaya çalışıyor gibiler, çalışıyon da bana mı çalışıyon arkadaş, git müdürüne atarlan (sıkıyorsa)
  • Flo bedava verse almam.Bilirim ki bi şekilde zararlı çikarirlar beni

• quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

İnternette şu ayakkabıda olduğu yazıyor ancak linkte bunu bulamadım.

https://www.flo.com.tr/kinetix-adelio-siyah-koyu-gri-erkek-548.html

Bu ayakkabı hakkında bilginiz var mı?

Alıntıları Göster
    Memory foam arıyorsanız lumberjack bakın hocam.
  • flonun malesef kalite standardı yok. bunu bildiğimden 20 çift ayakkabı aldım sadece 6 çifti oldu. 14 ü geri iade ettim. 100 lira bandındaki ayakkabılarda sorun olmaz sanırım ama ben indirimli uygun ayakkabı alıyorum. 40 ve 50 tl verdim geneline 6 tanesi harika oldu hayatta o fiyata bulamam hiçbiryerde. ama çoğu ya sağ vuruyor ya sol bariz kalıplar bozuk, 2-3 tanesinde hata vardı zaten üretim hatası defoluydu. velhasılıkelam bugün çocuklara 15 çift daha aldım bakalım kaçı olacak.
  • Bu kampanyanın birleştiği bir indirim kodu veya çeki var mı arkadaşlar?

• Polarisin mağazalarda 80 lşraya satılan ayakkabısını 40 kusür liraya aldım.

Benim belirli markalarım var. Polaris, polaris 5 nokta ve kinetix. Mağazada beğendiğim ürünün ürün kodunu ve ayak nosunu not alıyorum., internette indirime girince de satın alıyorum. Böylelikle kalitesiz veya ayağıma olmayan bir ayakkabı almamış oluyorum.

Bu şekilde 3çift ayakkabıyı 65e aldım. Haber verene teşekkürler

• Hocam kod var mı ? Nasıl 65 oldu :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.